Helena Rubinstein, Spectacular Mascara (Tusz wydłużający)

Helena Rubinstein, Spectacular Mascara (Tusz wydłużający)

Spectacular to tusz mający za zadanie wydłużyć i leciutko podkręcić rzęsy nie obciążając ich przy tym i pozwalając zachować im naturalny wygląd. Nadaje rzęsom piękny nasycony kolor Tusz ma lekką, półpłynną konsystencję i bardzo dobrze się rozprowadza. Szczoteczka ułatwia aplikację w kącikach oczu.
Występuje w czterech kolorach typowych dla tuszu, a także w kolorze złotym, srebrnym oraz dwóch wersjach:
- zmywalny wodą,
- wodoodporny.

REWELACJA

To mój ideał! Wydłuża, podkręca, świetna konsystencja-rewelacyjnie się nakłada. Utrzymuję się BARDZO długo, nie kruszy, nie odbija. Nie miałam lepszego tuszu! (a miałam już wiele, lubie testować). Jest wydajny. Mniej pozytywna jest tylko cena, ale naprawdę warto.

Jestem zachwycona!

Dla mnie ta maskara jest rewelacyjna! Świetnie wydłuża moje i tak już długie rzęsy, podkręca, a przy ty świetnie je rozdziela przez co wyglądają naturalnie. Miałam wcześniej różne inne maskary np. Lancome Magnificilis, Amplicilis ale one sklejały moje rzęsy, robiły się grudki i wyglądało to sztucznie.
Poza tym na plusa zasługuje szczoteczka - jest długa przez co można bardzo wygodnie i łatwo nałożyć kosmetyk.

Znakomity

A jak dla mnie tusz jest znakomity! Przepięknie wydłuża, idealnie rozdziela rzęsy, nic a nic nie zlepia. Bardzo trwały, nie osypuje się ani nie rozmazuje, przetrwał ulewę i deszcz ze śniegiem w nienaruszonym stanie- mimo,że nie jest wododporny.Plus za bardzo wygodną szczoteczkę- rzęsy maluje się z niezwykłą łatwością nawet te malutkie w kącikach. Podoba mi się również złote, eleganckie opakowanie tuszu.

tragedia

A miało być tak pięknie, a tu nic ciekawego ...tusz źle się aplikuje - dłuuugo uczyłam się jak go nakładać żeby nie wyglądać śmiesznie, nie za dobrze mi to wszło i leży sobie gdzieś w kącie połowa tuszu za ponad 100 zł.Coś tam wydłuża, ale przy tym tak skleja rzęsy i dziwnie się osadza.Jedyny plus to to że się nie obsypuje, ale to już chyba standatd - szczególnie przy markowych produktach.Ilość zużytych opakowań: 1/2 i nigdy więcej

Drogi bubel!

To drogi bubel i tyle!Przełamałam się i kupiłam ten produkt,ale nie ukrywam,że lepsze są tusze Rimmel'a za 25 zł:))W ogóle nie wydłuża,lekko się grudkuje,sporo kosztuje.Jego plusem jest śliczne pudełko i fajna szczoteczka.Używam go do podkreślania brwi,do tego się nadaje:))

tak... moj ukochany !!

Myslałam ze nie ma go w KW i juz mialam go zglosic ale okazalo sie ze po prostu jestem slepa. Tak wiec oceniam :) Na samym poczatku trzeba napisac ze jest to dla mnie Kosmetyk Wszechczasow. To jedyny tusz ktory w moim odczuciu nie ma wad. Swietnie wydłuza i pogrubia. Wydaje sie ze dodaje rzes. Nie skleja rzes za co osobiscie go uwielbiam bo nawet po nałozeniu kilku warstw (z okazji jakiegos wieczornego wyjscia) nadal oddziela rzese od rzesy i nie osypuje sie po imprezie. Delikatnie podkreca rzesy jednak ja i tak zawsze uzywam zalotki wiec dla mnie to nie jest najwazniejsze. Jest to jedyny tusz ktory tak swietnie podkresla oko a jednoczesnie wyglada naturalnie i swiezo przez caly dzien. Opakowanie jest piekne, konsystencja bardzo dobra a kolor intensywny (mialam zawsze czarny). Kupowalam go pierwszy raz we Włoszech ale te w polskich sklepach nie ustepuja jakosci zagranicznej. Jedynym powodem dla ktorego nie kupuje go regularnie jest cena. Niestety jest to duzy wydatek wiec nie zawsze moge sobie nie niego pozwolic. Gdybym jednak miala piezniazki to kupowalabym go juz zawsze bo to jest MOJ NUMER JEDEN !! Zdecudowanie polecam i zachwalam z pelna odpowiedzialnoscia :)

bez fajerwerków

Właśnie wyrzuciłam "wylizane" do ostatniej kropelki opakowanie i muszę powiedzieć że dla mnie ten tusz jest po prostu normalny - tzn. bardzo ładnie podkreśla rzęsy i długo się trzyma, nie osypuje się, jednak na moich króciutkich i niezbyt gęstych "dachóweczkach" wyglądał zwyczajnie.<BR>Prawdopodobnie u osób o ładnych rzęsach tusz ten będzie się sprawdzał rewelacyjnie.<BR>Odjęłam 2 gwazdeczki za zbyt wysoka w stosunku do jakości produktu cenę (niestety jest chyba jednym z najdroższych na rynku) oraz za to że dość szybko wysechł mimo że miał "świeżą" datę produkcji.<BR>Moja (subietywna) ocena: są znacznie lepsze tusze za niższą cenę.<BR>

mój ukochany ;-)

Świetny do codziennego makijażu, a przy większej ilości warstw na większe okazje. Właściwie wszystko jest już w zgłoszeniu.<BR>Wiem, że z tym tuszem się nie rozstanę, chyba, że pojawi się jakaś rewelacja wydłużająca tak samo dobrze i mocniej podkręcająca, przy zachowaniu równie naturalnego wyglądu rzęs(hmm, niecierpliwie czekam na pierwsze recenzje Flextencils:-D). Za średni efekt podkręcenia i wyższą niz innych maskar cenę odejmuję jedną gwiazdkę. Mimo to i tak gorąco polecam.