Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Oriflame Colour, Nail Growth Booster (Żel stymulujący wzrost paznokci)

Oriflame Colour, Nail Growth Booster (Żel stymulujący wzrost paznokci)

W ciągu 7 dni przyspiesza wzrost paznokci nawet o ponad 100% (wyniki testów w laboratorium).

Siła sugestii

Nie wiem, czy ten preparat naprawdę stymulował wzrost płytki paznokciowej, czy po prostu po posmarowaniu nim paznokcie miały paskudny smak, przez co ich nie obgryzałam. Kiedy używałam tego produktu, nałogowo obgryzałam paznokcie, dlatego imałam się wszystkiego, co tylko miało sprawić, że jakoś zminimalizuję lub pozbędę się tego problemu, a raczej jego efektów. Żel po nałożeniu na płytkę bardzo długo na niej zasychał, miał zapach nawet nienajgorszy, przypominał trochę pomarańczę, ale nie był to lakier, który zasycha i pozostawia warstwę, po posmarowaniu nim paznokcie wcale się nie świeciły. Smarowałam codziennie na noc, do tego jeszcze odżywkę, co razem dało taki efekt, że przestałam paznokcie obgryzać. Odrosły, być może nawet szybciej, ale jak ktoś spodziewa się spektakularnych efektów - nic z tego. Nie był agresywny, nawet obgryzione skórki nie piekły, więc można kupić i zaryzykować, nie należy do najdroższych.

Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- przyjemny zapach
- nawilża
Minusy
- długi czas utwardzania
- brak skuteczności

Używam tego produktu od: kiedyś przez 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041154].usefull || 0 }}% pomocna.

Spodziewałam się...

Kupiłam go już jakiś czas temu (czyt. bardzo dawno temu). Używałam dość często i odstawiłam. Nie dalej jak miesiąc temu, przy porządkowaniu różnych bibelotów, nadziałam się na niego i stosuję go z powrotem.

Fajnie nawilża skórki za co jedna gwiazdka.
Nawet całkiem fajnie pachnie i ma ciekawą konsystencję, za co druga gwiazdka.

Oriflame się bardzo zagalopował w swoich obietnicach. Żadnej ingerencji w szybszy wzrost pazurków nie widzę. Dlatego kolejnej gwiazdki nie dam.
Jak również nie dam jeszcze następnych dwóch za, horrendalną cenę i \'\'łysiejący\'\' aplikatorek.

Używam tego produktu od: nawet nie wiem, kiedy to kupiłam
Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie 1-wszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[689633].usefull || 0 }}% pomocna.

Nieporozumienie

Absolutnie nie czyni tego, do czego zostal stworzony, czyli nie przyspieszył u mnie wzrostu paznokci ani o milimetr. Zreszta nie wiem, jak ma to uczynic jakikolwiek preparat do stosowania zewnetrznego.... Stosowałam go bardzo regularnie i sumiennie - nawet 3-4 razy dziennie. Nie daje jednej gwiazdki, bo ładnie nawilzał plytke paznokci. Pedzelek do kitu - wyłysiał po kilku uzyciach :P I ciezko wydobyć resztki z buteleczki.

Na szczescie dostałam go w prezencie ;)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[431405].usefull || 0 }}% pomocna.

wrastające włoski

świetny

Dobry jest, teraz zmienili jego kolor na zielony dodając jakiś ekstrakt z kiwi.
Miałam bardzo zniszczone i połamane paznokcie po domowym odklejaniu paznokci żelowych więc spróbowałam tego specyfiku. A efekty były takie, że paznokcie odzyskały dawny wygląd, naprawiły się ;) i do tego szybciej rosły.
Polecam.

Używam tego produktu od: długo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[332154].usefull || 0 }}% pomocna.

nie!

Jak byłysmy z mama u fryzjera, wszystkie panie zachwalaly te odzywke, wiec postanowilysmy sprobowac. Niestety w naszym przypadku, kosmetyk sie totalnie nie sprawdzil. Ja robilam do niego dwa podejscia, lecz efektow nie bylo nawet jesli chodzi o wzmocnienie, poprawe kondycji paznokci. Patyczek troche utrudnia sprawe, ale może chodziło im o wcieranie preparatu w paznokcie. Dlugo sie wchlaniał, ale ładnie pachniał i miał piękny kolorek.

Nie kupie ponownie, ale patrzac na opinie innych wizazanek można sprobowac. Moze akurat zadziala.

Używam tego produktu od: jakis czas temu, 1-2 lata temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[319438].usefull || 0 }}% pomocna.

nie działa

Żel nie spełnia obietnic producenta. Może jedynie lekko wzmocnił moje paznokcie, ale to wszystko. Ma ładne opakowanie, chociaż zaskoczył mnie aplikator, jest trochę niewygodny. Dodatkowo denerwował mnie długi czas wysychania preparatu i dziwna warstwa jaka zostawała na moich paznokciach, jakby żel nie wchłaniał się tylko wysychał. Zapach nawet ok, podobał mi się kolor odżywki :D Ale przecież nie dla wyglądu ją kupiłam Używam tego produktu od:kiedyś dawno temu ;)
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[319431].usefull || 0 }}% pomocna.

efekt? chyba zartujecie sobie.

Mazidlo jak mazidlo.... nie wiem jak stwierdzilyscie ze wam szybciej rosna paznokcie..to chyba autosugestia! niby jakim cudem ktorykolwiek z tych zwiazkow mialby wplynac na wzrost? :) na dodatek kosztowac 20? to by byla chyba rewolucja w kosmetyce!

Ja tam podeszlam do sprawy w sposob naukowy. Okreslilam wzrost plytki w ciagu miesiaca.. a potem po zastosowaniu preparatu..... i nic.... Ale zycze milego wydawania pieniedzy jak ktos nie ma co z nimi zrobic.

Używam tego produktu od: rok temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[305536].usefull || 0 }}% pomocna.

rewelacja!

ta odżywka uratowała moje paznokcie.
nie łamią się, nie rozdwajają, wyglądają zdrowo. a do tego szybko rosną. produktem jestem zachwycona. wycofaniem go z katalogu - mniej. niestety - żaden inny kosmetyk nie działa na moje pazurki tak bezbłędnie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ponad 20

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[305527].usefull || 0 }}% pomocna.

w moim przypadku działa

W sumie na naklejce jest napisane, żeby żel nakładać 2 razy dziennie, ale ja robię to częściej. Zauważam efekty, paznokcie szybciej rosną. Trzeba trochę poczekać aż żel się wchłonie, ale jak nałożymy trochę mniejsza ilosc to jest ok :)
Poza tym jest bardzo wydajny i ślicznie pachnie.
Minus za niewygodny "patyczek" do aplikacji

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[305273].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

żel ma super zapach jednak jeśli chodzi o efekty u mnie nie zadziałał kompletnie, żel stosowałam codziennie, nie używałam wtedy lakierów, jednak bez efektów,pazurki jakie były zasze pozostały takie same, przyspieszonego wzrostu nie zauważyłam. do tego na wchłonięcie żelu trzeba trochę czasu.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[275302].usefull || 0 }}% pomocna.