Happy Per Aqua, Maseczka intensywnie nawilżająca

Happy Per Aqua, Maseczka intensywnie nawilżająca

Łagodzi podrażnienia i działa bodźcowo na procesy naprawcze skóry. Intensywnie nawilża (wzrost nawilżenia o 60%) i wygładza naskórek, zapobiega powstawaniu pierwszych zmarszczek, poprawia elastyczność i jędrność skóry.Skóra po użyciu maseczki jest gładka, przyjemna w dotyku, odświeżona o ładnym, naturalnym kolorycie dzięki działaniu nawilżającemu powierzchniowe warstwy naskórka oraz chroniącemu lipidy skóry odpowiedzialne za utrzymanie głębokiego nawilżenia

Rewelacyjna

Maseczkę z Flos-leku używam już od jakiegoś pół roku i póki co nie zamienię ją na inną,a dlaczego?Przejdę do konkretów.Mam cerę suchą,skłonną do podrażnień.Przetestowałam już mnóstwo innych maseczek nawilżających i niestety maren były efekty albo nie było ich wcale.Jedne nawilżały na chwilę-po zmyciu z twarzy nie czułam żadnego nawilżenia,inne nie nawilżały wcale.Aż wreszcie natrafiłam przy okazji zakupów na allegro na Happy per aqua i to byl strzał w 10.
Plusy:
- nawilża,
-łagodzi podrażnienia,
-napina skórę,
-wygładza,
-cena
Minusy:
-jedyny to to,że nie jest produkowana w tubce

Używam tego produktu od: pól roku

Genialna!

To - jak do tej pory - najlepsza maseczka nawilżająca, z jaką się spotkałam. Doskonale nawilża cerę, uelastycznia i uspokaja. Uwielbiam tą maseczkę. Przy mojej mieszanej cerze ze skłonnością do pękania naczynek, sprawdza się idealnie.
Naprawdę nie wiem, jak można powiedzieć po jej użyciu, że nie nawilża...

nie nawilża

Nie poczułam po tej masezce absolutnie żadnego efeku wręcz mogłabym powiedzieć że podrażnia

-nie spełnia swojego zadania, słabe nawilżenie
-może podrażniać

+cena

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu

Manicure - geometryczny french

podrażnia

Nie jest to maseczka dla osób o wrażliwej cerze.
Minutę po nałożeniu twarz zaczęła mnie piec, nieprzyjemne uczucie pozostało nawet po zmyciu. Nie nawilżyła cery a spowodowała podrażnienie.

Używam tego produktu od: tygodnia

Oj, nie.

Konsystencja przyjemna, wydajna, zapach ładny (przypomina mi Hiris Hermesa :) ) ale...:
nałożona na twarz jest strasznie lepka, nie zauważyłam jakiegoś specjalnego wzrostu nawilżenia, no i przede wszystkim twarz mnie PIECZE a naprawdę nie mam skóry skłonnej do podrażnień. Zużyłam obydwie części opakowania mając nadzieję, że przy ponownym zastosowaniu będzie lepiej. Niestety, nie było. Generalnie dla mnie ta maseczka jest bardzo nieprzyjemna w stosowaniu, efekty nie są moim zdaniem warte tego pieczenia. Maseczka ma koić, przynosić efekty, a jej stosowanie sprawiać przyjemność, ta mi tego nie daje.

Używam tego produktu od: tygodnia

To jest to:)

Pierwsza maseczka drogeryjna, która naprawdę nawilża i nadaje cerze jedwabistą gładkość. Przetestowałam ich już multum i żadna się do tej nie umywa.

Jedna saszetka wystarcza na dwie aplikacje. Nakładam wieczorem dość grubą warstwę i pozostawiam na twarzy, by się wchłonęła. Nie zmywam nadmiaru, po prostu nie aplikuję już na noc kremu.
Po całym dniu przed monitorem i przy klimatyzacji moja cera woła o pomstę do nieba, ale Happy Per Aqua potrafi ją udobruchać. Zaraz po nałożeniu, czuję jak skóra się odpręża i znika efekt ściągnięcia, przesuszenia.
Polecam, nie zaszkodzi wypróbować :) Chociaż suchych skórek się jeszcze nie pozbyłam, może przy regularnym stosowaniu, wyeliminuje je także

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 5-6

zacny produkt

Maseczka jest naprawdę udana.Całe opakowanie starcza mi na dwie aplikacje.Jedną saszetkę zużywam na raz- na twarz, szyję i dekolt. Nie zmywam jej wodą tylko nadmiar ścieram wacikiem i nie zdarzyło się by zapchał mi pory.
Plusy:
*konsystencja-puszysta,
*zapach-delikatny i nijaki (mnie nie drażni),
*działanie-skóra nawilżona i elastyczna
*produkt rodzimy
*cena znośna
Minus : *brak wersji kosmetyku w tubce

Używam tego produktu od: od wiosny

przyzwoita

Maseczka jest bardzo tania i wydajna. Na mojej skórze nei wywołuje żadnych podrażnień. Przyzwoicie nawilża, choć szału nie ma. Zapach przyjemny, dośc szybko sie ulatnia. Skóra po zabiegu jest nawilżona w takim stopniu, że nei wymaga dodatkowego kremu. Ale efekt nie utrzymuje się długo. Polecam jako jedną z wielu.

krzywdy nie robi

Maseczka jest w podwójnej saszetce- 2x5ml. Jedna połówka starcza mina dwie aplikacje (twarz+szyja+dekolt), czyli saszetkę mam na 4x. W związku z tym jest wydajna, a za takie grosze to już ogólnie taniocha wychodzi. Stosuje po peelingu korundowym i powiem, ze lekko piecze, ale to przechodzi. Stosuję ją jak krem na noc, czyli aplikuję okrężnymi ruchami, czekam 10-15min a nadmiar ścieram chusteczką. Na twarzy zostaje taka tłustawa warstwa, więc nie widzę potrzeby nakładania kolejnej warstwy kremu. Skóra rano jest miękka, uspokojona, odżywiona. Nie oszukujmy się, nawet maseczka za 100zł nie da efektu dogłębnego nawilżenia na cały dzień. Działają tylko na powierzchnię skóry a nie w jej głębi. Zapach taki bawełniany...? Delikatny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 4 podwójne saszetki

Coś tam niby robi, ale...

Maseczka owszem ma fajną konsystencję, ale zaraz po nałożeniu okropnie piecze. Nie jest to chwilowe, lecz dłuższe uczucie. Nie nawilża dostatecznie. Nawilżenie jest chwilowe i powieszchowne, miejscami bardzo podrażnia skórę. Musze wspomnieć że jestem w trakcie kuracji Izotziają więc i skóra jest w gorszym stanie. Dla osób w czasie kuracji antytrądzikowej polecam nawilżającą z La roche Posay. Jest droższa ale nawilża na dłużej i skutecznie.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

dobra

dobra maseczka nawilżająca. największe jej plusy to:
- użytkowanie - ja nakładam ją jak krem i..idę spać ;)
- nie zapycha (sic!)
- nawilża
- jest wydajna

ja stosują ją zawsze po pilingu mechanicznym lub maseczkach silnie oczyszczających i w tym zestawieniu radzi sobie tak jak ma sobie radzić - łagodzi podrażnienia i nawilża. Brakuje mi jednak w niej takiego działania 100% - nie nawilża tak jak bym tego chciała i efekt również nie jest specjalnie długotrwały. Jest po prostu dobra, ale nie nadzwyczajna. Dla osób z cerą mieszaną powinna być zadowalająca :)

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

super

Maseczka ma bardzo fajna konsystencje, taka delikatna, zapach tez mi sie podoba nie jest drazniacy, co do dzialania to skora po niej jest nawilzona, mieciutka, i wydaje sie jedrniejsza, mam cere mieszana ale czasami potrzebne jest jej nawilzenie i tutaj maseczka sie bardzo dobrze sprawdza, ale wole uzywac ja na noc, poniewaz twarz mi sie po niej troche swieci

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: nie cala saszetka