Hair Project, Maseczka z olejkiem orzecha kokosowego i witaminami C+A

Hair Project, Maseczka z olejkiem orzecha kokosowego i witaminami C+A

Nawilżająca maska bogata w minerały (zwłaszcza w żelazo). Zawiera liczne aminokwasy. Nadaje włosom miękkość i świeżość

fajna fajna;)

skusilam sie na ta maske i nie zaluje,wczesniej mialam kallosa mlecznego i na poczatku bylo ok ale z czasem zapach zaczal mi przeszkadzac (byl zbyt intensywny).a ta ma zbilzoy zapach do niej ale duzo lagodniejszy i ladniejszy ;)dzialanie podobne dobrze nawilza, ulatwia rozczesywanie.włosy sa super gladkie;)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Wyśmienita

Same superlatywy!
Zapach cudny, który utrzymuje się przez tydzień przy codziennym myciu włosów i przy stosowaniu preparatów do stylizacji.
Po zastosowaniu tej maseczki włosy są tak jedwabiście gładkie jak po żadnej innej. Ja mam włosy tłuste ale mimo to, ta maseczka sprawdza sie w 100%.
Aha, stosuję ją w następujący sposób:
płuczę włosy samą wodą, nakładam maseczkę, po pewnym czasie zmywam ( w zależności ile mam czasu, czasem trzymam ją na głowie pół godziny a czasem 3 min.) i potem myję głowę. Mam wtedy pewność, że moje włosy nie będą obciążone, gdybym nie dokładnie ją spłukała a odżywka przecież i tak wniknęła już we włosy.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Rewelacyjny zapach

Jak w tytule-zapach zwala z nóg,w pozytywnym sensie :) Mleczno-kokosowy,przepyszny.
Co do działania,dobra ale bez spektakularnych efektów,najważniejsze że nie robi z włosów siana jak niektóre preparaty :)

Używam tego produktu od:2 miesiące

Bordowe usta H&M

dobra jako odżywka

Spodziewałam się lepszych efektów, zwłaszcza po bardzo pozytywnych doświadczeniach z maseczką Latte. Ta jest zdecydowanie lżejsza. Jej konsystencja jest niezbyt gęsta, czuć w niej obecność olejka. Wydaje mi się, że przez to nei jest szczególnie wydajna.

Generalnie jest dobra co codziennej pielęgnacji - jako odżywka. Włosy po niej rozczesują się bez problemów, są miękkie i dosyć gładkie, ale niestety nie jest to działanie długo trwałe, raczej do następnego mycia... Nie obciąża włosów, ale nie czuję, żeby były dogłębnie nawilżone i odzywione, a tego oczekiwałam.
Szkoda, bo zapach jest powalający! I długo utrzymuje się na włosach.

Faktycznie włosy są miękkie, świeże i ogólnie przyjemne, ale maska nie nawilża tak jak obiecuje producent i nie poprawiła szczególnie kondycji moich włosów. Dlatego tylko ***, chociaż za zapach to zasługuje na kwc. :)

Używam tego produktu od: 3 mies.

Całkiem, całkiewm...

Nawet dobra, jej plusy to:
-bardzo wydajna
-bardzo ładnie pachnie
-włosy sa miękkie i łatwo się rozczesują
-ogólna pielęgnacją
Myślałam że będzie jeszcze lepsza, ale nie jest zła, poprawia kondycję włosów

Używam tego produktu od:1 tydzień

przeciętna

zachwycił mnie zapach który długo utrzymuje sie na włosach,a dla mnie zapach jest bardzo ważny.NIestety żadnych rewelacyjnych efektów odżywczych nie zauważyłam.To zwyczajna,przeciętna maseczka.Nic specjalnego nie robi z moimi włosami.Zakupu nie załuje,za tą cena można sobie na nią pozwolić.Włoski są po niej miękkie,przyjemne w dotyku ale czegoś mi brakuje...Duży plus za zapach,ale to troche za mało

Używam tego produktu od:1msc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego