Clinique, Blended Face Powder & Brush (Puder sypki)

Blended Face Powder & Brush

Cena już od 98,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Sypki, lekki puder odpowiedni dla każdego rodzaju cery, także najtłustszej. Sprawia, że pory są mniej widoczne, skóra ujednolicona, nadaje makijażowi matowe, ale jednocześnie naturalne wykończenie. Trzyma się dobrze, nie ciemnieje i matuje na około cztery godziny cerę tłustą.
Do pudru dołączony jest wysuwany pędzelek, mający służyć do usuwania z buzi nadmiaru pudru po aplikacji dłońmi (tak zaleca Clinique - nakładać ten puder ruchem dłoni podobnym do mycia twarzy). Produkt dostępny jest w siedmiu transparentnych kolorach.

sypki
lekkie

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 147

Za tę cenę taki sobie

Spodziewałam się po tym pudrze bardzo dużo. Mam cerę mieszaną, ale strefa T bardzo mi się przetłuszcza. Ten puder sprawdza mi się tylko na szybkie wyjścia do sklepu po czekoladę.

+ bardzo, BARDZO wydajny
+ drobno zmielony
+ wygładza pory
+ nie wysusza skóry, nie zapycha
+ neutralny zapach
+ nie widać go na buzi, daje naturalne, matowe wykończenie, NIESTETY:

- utrzymuje względny mat przez max 2-3h, a to dla mnie za krótko

Dla cer normalnych, suchych - polecam. Naturalnie wygląda na buzi, ale niestety matuje słabo.

Używam tego produktu od: dwa lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034204].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

PETARDA

JEDYNĄ tajemnicą uroku tego pudru jest wtarcie go ruchami kolistymi w twarz palcami i zdjęcie nadmiaru pudru DOBRYM pędzlem, ponieważ dołączny do zestawu takim nie jest. Efekt murowany, bez efektu maski i bez dodatkowych niespodzianek w postaci przyszczy tak jak w przypadku innych pudrów ograniczających wydzielanie sebum. Mega wydajny.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017302].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 52

Bardzo fajny, "ale"...

Zacznę od tego, że mam bardzo suchą skórę ze skłonnością do podrażnień. Nie używam podkładu, bo nie lubię, ale nie lubię też się świecić. Niestety, kremy nawilżające mają to do siebie, że buzia po nich lubi się "błyszczeć". Stąd sięgnęłam po ten puder.
\\nZacznę od tego, że jest to pierwszy puder sypki, jakiego używam, więc nie mam porównania.
\\nAle do rzeczy!
\\nPlusy:
\\n* nie podrażnił mojej alergicznej cery
\\n* opakowanie jest baaaardzo wydajne i nawet przy codziennym stosowaniu mam go już półtora roku
\\n* daje efekt ładnego matu, takiej świeżej cery - absolutnie nie jest to efekt maski, ani też "cementowej lali"
\\n* nie zbiera się w zmarszczkach i kącikach
\\n* pięknie stapia się z cerą
\\nMinusy:
\\n* dołączona do niego szczoteczka bardzo szybko mi się złamała - nadal mogę się nią malować, ale szczoteczka sama w sobie nie wygląda estetycznie
\\n* nie jest szczególnie trwałym pudrem - po kilku godzinach niestety buzia się błyszczy
\\n
\\nOgólnie rzecz ujmując, bardzo fajny produkt dla alergików, choć odejmuję gwiazdkę za brak długotrwałego efektu.
\\n
\\nJako, że jest to pierwszy puder tego typu, który używam, nie jestem w stanie powiedzieć, czy jest to mój KWC.
\\n
\\nNa pewno będę chciała spróbować czegoś innego w przyszłości, aby mieć porównanie.
\\n
\\nAle tak czy siak ten produkt jest wart swojej ceny i nie żałuję ani złotówki, jaką na niego wydałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005998].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać korektor pod oczy

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 32

Przyjemny

Mam cerę mieszaną, przetłuszcza się w strefie T - czasami mniej, czasami bardziej.
Puder Clinique posiadam w transparentnym "kolorze" Invisible Blend.

Producent nie obiecuje tutaj złotych gór i matu absolutnego przez 24h. Zamiast tego - 4h matu (dla cer tłustych). Może się wydawać mało, ale u mnie właściwie to się sprawdza. Po 4-5 godzinach już jest widoczne lekkie świecenie się. Gdybym używała podkładu matującego, to puder może wytrzymywałby dłużej.

Nakładany pędzlem puder jednak zostawia trochę pudrowego wykończenia, niestety nie lubię takiego efektu, ale ciężko jest go uniknąć nawet w podkładzie mineralnym. Osiada na włoskach twarzy i czasami to widać.

Ja odkryłam, że ten puder sprawdza się cudownie używany zgodnie z zaleceniem producenta - to znaczy nakładany na palce i rozprowadzany na twarzy. Ja wklepuję, bo używam filtra i nie chcę go zetrzeć. Zajmuje to niestety trochę czasu, ale efekt jest świetny, zmniejszone pory i wygładzenie twarzy. Zdecydowanie polecam taki sposób aplikacji.

Nie wiem, czy kupiłabym ponownie, ponieważ nie zawsze chce mi się go wklepywać w twarz, jest to uciążliwe rano. Mat również nie jest powalający, myślałam, że utrzyma się trochę dłużej. No i po trzecie, 35g to pojemność, której jeszcze długo nie zużyję. Dobry stosunek pojemności do jakości i ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994781].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 183

bardzo dobry

Oceniam kolor 20.
Puder nie od razu mi się spodobał, mogę nawet stwierdzić, że długo zdobywał moje uznanie ;)

Pierwsze wrażenie było słabe. Ładne opakowanie, ale tandetny pędzelek ( zdania na temat pędzelka nie zmieniam i dotąd nie znalazłam dla niego zastosowania - jest malutki i szorstki), kolor też wydał mi się dość ziemisty. Nałożony pędzlem nie rzucił mnie na kolana. Nałożony puszkiem inglota ładnie zamaskował pory. Ale to było wciąż za mało. Potem okazało się, że nie bardzo lubi się z podkładem mineralnym.
Zniechęcona odstawiłam.
Natknąłem się gdzieś w internecie na sposób aplikacji polecany przez clinique - czyli aplikacja palcami. metoda wydała mi się abstrakcyjna totalnie. No ale produkt tani nie był warto próbować wszystkiego by się nie zmarnował. Spróbowałam i...... doznałam szoku. Pory nie widoczne, piękne satynowe wykończenie ( nie jest to typowy tępy mat którego nie cierpię), utrzymuje się na twarzy nawet do 10h. No i w magiczny sposób zaczął bosko współpracować z wszelkimi podkładam. W bardzo widoczny sposób przedłuża trwałość makijażu.
Jestem zakochana!

Cena jest wysoka. Ale produktu jest dużo 35g i naprawdę wydajność jest dobra. Od września nie widzę zużycia.

Najlepszy jaki do tej pory miałam!

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[987876].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

tragedia

Produkt tragedia. Cena kosmiczna, efektu brak. Puder posiadam 1,5 roku i nie mogę go skończyć. Marzę aby wypadł mi z ręki bo nie chcę go wyrzucać świadomie - szkoda mi kasy którą na niego wydałam. Ale do rzeczy...

twarz strasznie płaska mam wrażenie jakbym opsypała się mąką. Nakładam ogromne ilości kremu na nos ponieważ przy użyciu pudru na nosie odstaje mi sucha skóra. Co do czoła po godzinie świeci okropnie.

Najgorzej wydane pieniądze.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976139].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 78

Słaby stosunek ceny do jakości.

Puder kupiłam za kosmiczna kwotę. I nawet promocje tego nie zmienią, zawsze będzie koszmarnie drogi.
Opakowanie ładne i solidne aczkolwiek mało praktyczne, nie nadaje się na żadne wyjazdy, zajmuje dużo miejsca i wciąż mam wrażenie, że wysypię połowę na czarne spodnie. Dołączony pędzelek jest dziwny i raczej użycia u mnie nie znalazł.
Sposób aplikacji według producenta jest bezsensu, wtedy zużyjemy go bardzo szybko, niewydajnie.

Puder wygląda na twarzy całkiem naturalnie.

Główną przyczyną mojej tak niskiej oceny jest długość utrzymywania się matu. Puder marki Rossmann za 9 zł utrzymuje matową skórę dużej niż ten za ponad 100 zł.
Po 4h świece się bardzo. Efekt już po godzinie-dwóch słabnie, a wcale nie mam jakoś okropnie tłustej cery.
Biorąc pod uwagę, że jest przeznaczony nawet do skór bardzo tłustych to raczej słabo.

Jeśli ktoś jest podatny na zapychanie stosowałabym ostrożnie..

Używam tego produktu od: roku?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973527].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 65

Bardzo dobry

+współgra ze wszystkimi podkładami
+faktycznie matuje na parę h (u mnie na 3-4 co i tak jest sukcesem, bo mam tragicznie świecącą facjatę)
+naturalnie wygląda na twarzy
+bardzo wydajny, duża gramatura
+fajny wybór kolorów (zawsze mam problem z kolorem pudru)
+nie ciemnieje na twarzy

-jak dla mnie trochę upierdliwa aplikacja, zawsze się stresuję, że wysypie mi się na spodnie/podłogę

Używam tego produktu od: kilka mies
Ilość zużytych opakowań: uzywam pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973491].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 40

Rewelacyjny

Używam go w kolorze transparentnym, jednak nie tak jak zaleca producent, a w standardowy sposób - aplikacja pędzlem
Doskonale łączy się z różnymi podkładami (używałam go w duecie naprawdę z wieloma), jest bardzo lekki, nie czuć go na twarzy, świetnie łączy się z innymi kosmetykami, dobrze matuje, utrwala makijaż na długie godziny.
Świetnie zmielony, ale nie pyli się. Przjemnie aplikuje się go pędzlem, pokrywa twarz lekką mgiełką. Bardzo wydajny. Minimalizuje widoczność porów.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961346].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 11

Katastrofa

Ten puder to jakaś pomyłka zupełnie nie rozumiem dobrych opinii o nim.
Od pudru sypkiego wymagam naturalnego wyglądu lekkiego matu i utrwalenia makijażu, najważniejsze jest żeby był niewidoczny... Przykładam białą kartkę i biała kartka powinna zostać czysta!! Bibułka teoretycznie ściąga nadmiar sebum.

Jaki efekt daje ten puder?
- nie utrwala przyłożenie bibułki lub chusteczki dotknięcie nawet palcem ręką do twarzy powoduje to ze wszystko co mam na twarzy zostaje na bibułce, chusteczce, lub ręce :/ Czuje ze się lepie
Utrwalenie makijażu w skali od 1 do 5.... ja daje zero !!!
- nie matuje ( cerę mam mieszaną ale wiekszych problemów z świeceniem sie brak)

Jak wygląda na twarzy?
- jak cement niewidoczność tego pudru to jakaś pomyłka próbowałam na rożne sposoby mała ilość większą ilość pędzlem gąbeczką po obsypaniu twarzy pudrem wygląda jak cement niszczy każdy makijaż...

Jedyny plus tego pudru nie zapycha

Używam go z podkładem Mac Matchmaster

Żałuje zapuku tego pudru o wiele lepiej sprawdził sie u mnie Inglot (około 40zł) i BenNye (efekt czystej kartki)

Używam tego produktu od: 1 miesiąć
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948316].usefull || 0 }}% pomocna.