Originals pour Femme EDT

Originals pour Femme EDT

Zapach Adidas Originals pour Femme to wyzwolona energia kobiecości. Zapach owocowo-kwiatowy, wyraża naturalną zmysłowość, świeżość, spontaniczność i optymizm...

Owocowo-kwiatowy zapach to znak rozpoznawczy kobiety nowoczesnej.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: nektarynka, mandarynka, jeżyna, śliwka chińska, świeża mięta, piżmo

nuta serca: kwiat mango, kwiat peonii, jaśmin, pomarańcza, magnolia, drzewo sandałowe, biały bursztyn

nuta bazy: owoc granatu, grejpfrut, paczula, wanilia.

Cena: 100zł / 30ml; 130zł / 50ml; 180zł / 100ml

Nic ciekawego

Spodziewalam sie slodkiego, owocowego zapachu a Originals wydaje mi sie jakis taki mydlany. Nie ma w nim nic interesujacego i odkrywczego. Perfumy nie sa drazniace ale nie sa tez ciekawe

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

100% przeciętności

Kwiatowo-owocowa kompozycja, jakich są teraz setki w sklepach. Nie wyróżnia się absolutnie niczym. Dla wielbicielek gatunku. Niezbyt intensywny ani trwały.
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:próbka

irytująca nuta

Zakupiłam sugerując się opinią koleżanki, która strasznie zachwalała ten zapach. Powąchałam go raz w perfumerii i w sumie mi się spodobał, trzeba do tego jeszcze dodać, że różowe opakowanie perfum to dla mnie 50% sukcesu, jakoś tak podświadomie sięgam po różowe, bo lubię słodkie zapachy. Ten zdecydowanie nie jest słodki. Kiedy wypróbowałam go na sobie pojawiła się mega irytująca nuta, której w perfumach nie znoszę, próbowałam się przemóc, bo szkoda 100 zł w sumie, ale nie dało rady. Może zapach nie jest tragedią, może, ale ja nie potrafie go ścierpieć.

Używam tego produktu od: użyłam ze trzy razy
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte jako "odświeżacz powietrza" :]