Doliva, Krem pielęgnacyjny do rąk

Doliva, Krem pielęgnacyjny do rąk

Krem do pielęgnacji dłoni szorstkich, wysuszonych, wymagających intensywnej kuracji. Zawiera toskańską oliwę z oliwek i glicerynę. Szybko się wchłania, doskonale nawilżając i regenerując skórę rąk, która staje się miękka i miła w dotyku.

Generalnie same plusy.

Krem ładnie nawilża, dość szybko się wchłania, choć czuć jakby "barierę ochronną" na dłoniach po jego użyciu przez jakiś czas. Jego zapach jest bardzo przyjemny. Po kilku godzinach od posmarowania wyczuwam w niektórych miejscach suchość i nie wiem, czy przy każdym kremie do rąk tak jest? Jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nareszcie ulubieniec:)

Przygodę z tym kremem zaczęłam od próbki, później zakupiłam całe opakowanie, zdecydowanie kupię kolejne.

Kremu używałam w okresie zimowym, kiedy moje szorstkie dłonie potrzebowały mocnego nawilżenia. Wcześniej stosowałam bardzo długo czerwonego Garniera, ale nie odpowiada mi film który pozostawia długo na dłoniach.

Krem ma zdecydowanie dużo zalet:
+ piękny, oliwkowy zapach, dość długo utrzymuje się na skórze,
+ konsystencja - nie za rzadka, nie za gęsta - wręcz idealna
+ działanie - główna zaleta. Bardzo mocno nawilża, dłonie są miękkie, odżywione
+bardzo szybko się wchłania
+nie zostawia filmu! - dla mnie to bardzo ważne
+wydajny - łatwo się rozsmarowuje, dlatego nie jest potrzebna duża ilość produktu.

Jedynym minusem jest bardzo słaba dostępność.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 100ml, 1 x 20ml

Ładnie pachnie i dobrze nawilża.

Bardzo przyjemnie pachnie. Ma gęstą konsystencję, ale szybko i dobrze się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Dobrze działa nawet na popękane dłonie i nie piecze. Cena trochę odstrasza, ale jakościowo bardzo dobry. Na pewno kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Salon fryzjerski

jestem na nie

Moim zdaniem kosmetyki Doliva są przereklamowane. Nigdy już ich nie kupię.
Krem do rąk ma dziwną konsystencję. Jak go wsmarowuję to czuję tak jakby był zmieszany z wodą. Jest " tempy " Nie umiem tego dokładnie wytłumaczyć. Poza tym wolno się wchłania i co najgorsze zawiera parabeny.

Używam tego produktu od: przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: zużyłam pół opakowania

Jeden z ulubionych, wart wystawienia pozytywnej oceny:)
Gęsta konsystencja, ale mimo tego szybciutko wchłania się, nie pozostawiając tłustej warstwy-czego nie znoszę.
Fajnie odżywia dłonie, zapach bardzo przyjemny.
Warto spróbować. Ja kupuję go w aptece w Knurowie lub Gliwicach w znacznie niższej cenie niż podana w opisie...?!

Używam tego produktu od: 2 lata

mój KWC :)

Kremik ten totalnie mnie zachwycił:
- konsystencja: zwarta, gęsta, nie zaobserwowałam żadnej kleistości ani rozwarstwiania kremu

- zapach: śliczny :) delikatny i bardzo przyjemny- (jeden z atutów kremu) , nie jest taki odpychający jak inne oliwkowe kosmetyki

- nawilżenie: nie jest to krem przeznaczony do pielęgnacji ekstremalnie wysuszonej skóry dłoni ale na co dzień spisuje się na medal :) efekt utrzymuje się dosyć długo, dłonie są dobrze nawilżone, nie kleją się, są mięciutkie no i nie mam konieczności ponownego nakładania kremu co pół godziny bo cały czas czuję nawilżenie :D

Na pewno nie jest to krem z rodzaju tych, którymi posmarujesz dłonie i momentalnie wsiąka on jak gąbka- ale zaliczyłabym to na plus tego produktu- przynajmniej czuję, że nałożyłam krem na ręce.
Myślę, że cena jest adekwatna do jakości produktu - jest to jeden z lepszych kremów do rąk jakie stosowałam

Używam tego produktu od: pół roku, na zmianę z innymi kremami
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

ten zapach uwiódł mnie

Napiszę tak :bardzo skuteczny krem pielęgnacyjny. Cudownie pachnie, ładnie się rozprowadza,nie zostawia tłustej warstwy- idealny do częstego stosowania.
Obawiam się jednak,że w sytuacji rąk naprawde spierzchniętych niejkoniecznie by sobie poradził. Ale do codziennej pielęgnacji - jestem na TAK :)
Minus to cena i wydajność przy używaniu kilka razy dziennie szybko ubywa ...

Używam tego produktu od: 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

dobry, ale...

krem ma piękny zapach, dobrze nawilża skórę ale jego konsystencja jest bardzo nietypowa, mam wrazenie, jakby się rozdwajała to pewnie oliwa z oliwek , ale po porządnym wmasowaniu daje uczucie gładkiej i wypielęgnowanej skóry, zostawia delikatna warstwe dosc wyczuwalna.
jednak mimo to mam kilka innych faworytów, dlatego chyba go juz nie kupie gdyz cena jest zbyt wysoka jak na jego jakosc.

Używam tego produktu od: miesiaca

Piękny zapach!

Piękny delikatny zapach kremu kusi :) Krem dobrze nawilża, dobrze wchłania się w skórę dłoni. Ręce po posmarowaniu nim są gładkie i pachnące. Opakowanie dosyć wydajne.

Super!

Nie lubie oliwek ale ten kremik jest po prostu świetny! Ma cudny zapach który utrzymyje się długo na rękach. Dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania. Skóra jest po nim super gładka. Leczy przesuszenia i pęknięcia. Do tego duże opakowanie:)
Może jest troszkę kiepsko dostępny ale to jedyny minus:)

odżywia i nawilża

Fajny preparat, początkowo nie mogłam przyzwyczaić się do zapachu, ale potem zaprzyjaźniliśmy się. Krem dobrze odżywia i nawilza, wygładza i w dość szybko się wchłania, nadaje się nawet pod "nocne" rękawiczki. Bardzo go lubię. Warto go mieć.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

porządny

lubię ten krem, chociaż na początku byłam zachwycona jedynie zapachem. Z czasem jednak doceniłam jego konsystencję, właściwości i pojemność:) Odżywia dłonie, nadaje się zarówno na noc jak i na dzień. Tak jak zauważyła już jedna z wizażanek krem po nałożeniu wydaje się być gęsty, a za chwilę zamienia się jakby w wodę - pierwszy raz się spotkałam z czymś takim, ale to sprawia, że nie ma mowy o lepkiej warstwie na moich dłoniach, ale nie ma też uczucia ściągnięcia. Nie jest jakiś bardzo wydajny, ale ma sporą pojemność i zą tą cenę można się jak najbardziej skusić:)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze