Relaksujący szampon z naturalnymi ekstraktami pokrzywy i mięty

Relaksujący szampon z naturalnymi ekstraktami pokrzywy i mięty

Szampon w postaci żelu z kapsułkami witamin E+B5, zawierający wzmacniająco-łagodzące ekstrakty z pokrzywy i mięty oraz filtry UV. Przeznaczony do włosów cienkich i delikatnych. Zapach ma relaksować, mnie tam specjalnie nie relaksuje, ale nie o to w szamponie chyba chodzi. Za to jest bardzo wydajny i niezwykle dokładnie oczyszcza włosy. Już po pierwszym "spienieniu" czuję, że moje włosy są dokładnie umyte, niewiele jest szamponów, które tak dokładnie myją. Szczerze mówiąc, jest to mój pierwszy szampon rodzimej produkcji od wielu lat, trochę się bałam. Niesłusznie.

też nie

Podobnie jak przy wersji żółtej, tutaj rowniez jestem zawiedziona. Włosy po umyciu tym szamponem sa szorstkie i trudno je rozczesać.

Dobrze sie pieni, ladnie pachnie... Ale na tym plusy sie koncza.

Nie spelnilo sie nic z tego, co obiecywal producent :(.

Oj niee

Trafił w moje dłonie ciut przypadkowo, idealnie zamykał swoją ceną kwotę zamówienia w Esentii.
Postanowiłam spróbować- producent obiecuje delikatną formułę żelu, łagodne oczyszczanie, wzmocnienie i regenerację.
Brzmi to pięknie, nijak jednak nie sprawdza się w rzeczywistości.

Kosmetyk jest poprostu zły, sprawia wrazenie rozcieńczonego szamponu, trudno się spłukuje, bardzo plącze włosy i powoduje trudności z ich rozczesywaniem.
Ponadto, zamiast regeneracji, przesusza włosy.
To niestety pomyłka, bardziej przypominająca mi detergenty niż kosmetyk do pielęgnacji włosów.
Napewno nie sięgnę po niego nigdy więcej.
Zdecydowanie lepszym wariantem lekkiego szamponu,w tej samej klasie cenowej jest Clairol, nawet nie da się porównać.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
pierwsze i ostatnie, niezużyte do końca, poprostu szkodził włosom

Warto spróbować

Chociaż mam wersję do włosów delikatnych, szampon dokładnie myje (już o tym pisałam w zgłoszeniu), włosy się po nim nie przetłuszczają zbyt szybko (co czasem mi się zdarza po tego typu szamponach). Zapach jest bardzo ziołowy. Co ważne - nie przesusza skóry głowy, co czasem się zdarza przy innych szamponach (u mnie nawet przy większości szamponów). Relacja ceny do jakości jest bardzo pozytywna.