1000 Kisses Stay On Lip Liner (Konturówka do ust)

1000 Kisses Stay On Lip Liner (Konturówka do ust)

Jest niezwykle trwała, a przy tym miękka i delikatna. Efektownie podkreśla kontur ust i ogranicza rozmazywanie się szminki. Zawiera witaminę E.
Dostępna w 5 kolorach

Cena: 16zł

OK :)

Dostałam tę konturówkę jako gratis do zakupów innych kosmetyków Rimmela na Allegro. Mój kolor to Indian Pink (004). To moja pierwsza konturówka, ale sądzę, że jest całkiem niezła. Używam do wypełnenia, nie przepadam za obrysowywaniem ust. Najpierw używam pomadki a potem konturówki.

PLUSY:
- łatwa aplikacja,
- ładny kolor, który można stopniować,
- nie rozmazuje się na ustach,
- dobra pigmentacja,
- nie łamie się.

MINUS:
- niestety dość szybko się zmazuje, gdy np. jemy.

Dobra

Moim zdaniem dobra jakość jak na taką cenę. Moja kredka o odcieniu tiramisu bardzo dobrze się sprawuje, jest doskonałym wykończeniem makijażu. U mnie utrzymuje się długo, podkreśla i wypełnia usta.

Mi wcale nie przeszkadza, że jest twarda, ponieważ dzięki temu jest niezwykle wydajna i starcza na długo.

Rozciera się palcem, to również zaleta.

Kredkę polecam w 100 % :)

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedna kredka

??

Mam kolor 021 red dynamite.
Kredka jest twarda, podkreślam, zbyt twarda. Nie wiem czy akurat natrafiłam na taką sztukę, ale za nic nie udaje mi się osiągnąć wymaganego koloru bez poprzedniego nałożenia na usta balsamu.
Lecz dzięki temu, że jest twarda - jest wydajna.
Wydajność, cena i to, że da się rozetrzeć to jedyne zalety.
Nie sądzę, żebym kupiła ponownie.

Dieta na trądzik

dobrze wydane 15 zł

Ta konturówka do ust jest całkiem ok. Moja o numerze 050 tiramisu ma ciekawy kolor i ładnie podkreśla makijaż ust. Sama pozostawiona na ustach też wygląda dobrze. Konturówka do ust pięknie wykańcza dokładny wieczorowy makijaż. Ta niekoniecznie pozostaje na ustach zgodnie z nazwą ale spokojnie wytrwa długi czas nawet w kontakcie ze szklanką czy sztućcami. 15 zł za tę konturówkę to dobry wydatek. W wyższej cenie szukam czegoś lepszego i trwalszego.

ok

Może być.Nie jest zbyt miękka, ani twarda w sam raz, ale niestety niezbyt trwała- za tę cene ok.Jest dość wydajna.Mam kolor 061 wine.Podoba mi się nazwa.

Używam tego produktu od:5 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Porządna.

Kupiłam ją ze wzglądu na kolor - delikatny, troszkę rudawy brąz (050 - tiramisu). Ma ładne, estetyczne opakowanie, jest bardzo wydajna. Średnio trwała, ale schodzi równomiernie. Miękka, łatwo daje się aplikować. Nie ma problemu z jej temperowaniem. Ogólnie porządny produkt. Cena (15 zł) nie jest chyba aż tak wygórowana - mam wrażenie, że ta kontórówka starczy na bardzo długo. :)

Nie za te cene

Konturówka jak kazda inna.Konturówka nie łamie się i jest średniotrwała.Mały wybór kolorów.Za te 15 zł które za nią zapłaciłam kupiłabym z pewnością coś lepszego.Ogólnie nie polecam.Co tu więcej mówić.

Używam tego produktu od:

ok

Zaznaczam opcje ' nie wiem czy jeszce kupie' bo zwyczajnie nie ma w tej konturowce nic takiego co mogloby mnie do tego sklonic.

Nie jest zbyt miekka i to jej plus, Krzywdy takze nie robi - nie drapie ust - kolor jaki daje - przynajmniej przy moim sposobie malowania bardzo delikatny - dobrze bo nie cierpie zbyt odcinajacych sie konturowek. Daje sie rozetrzec.

Trzeba strugac niesamowicie wydajna.

w sumie nie wiem czy taka na 3 czy na 4... Daje 3. Dostalam gratis do zakupu szminki rimmela jakis czas temu. Porownujac do lancome konturowki jaka jeszce posiadam (olala ale ze mnie konturowek znawczyni ;) ) to wypada srednio jesli chodzi o trwalosc.

okreslic mozna dwoma slowami - moze byc.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: mecze pierwsza