Pantene, Pantene Pro-V Brunette Expressions, Maseczka intensywnie regenerująca

Pantene, Pantene Pro-V Brunette Expressions, Maseczka intensywnie regenerująca

Maseczka wygładza strukturę włosa pomagając przywrócić wielowymiarowy blask brązu. Pro-Vitaminowa formuła pomaga osiagnąć prawidłowe nawilżenie włosów. Pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami pozostawiając je gładkimi, łatwymi do ułożenia i zrewitalizowanymi.

Cena: 17zł/ 150ml

Świetny preparat!!

Kupiłam ją za 2zł :-)w tesco i jest to najlepsza odżywka jaką miałam.Włosy są wygładzone,błyszczące i bardzo dobrze sie układaja.Fajnie obciąża moje spierzone włosy.
Niestety nie mogę jej nigdzie znaleźć-stąd te promocje,pewnie wycofali tą serię.

Używam tego produktu od:Miesiąca
Ilość zużytych opakowań:3/4 opakowania

ŚWIETNA MASECZKA!

Kupiłam ją za 4 złote w Rossmannie i jak zobaczyłam że w tesco kosztuje prawie 20 byłam w szoku! Dlatego nie wiem czy ją jeszcze kupię, chociaż w sumie.. Za taką jakość..
Ale do rzeczy:
Maseczka świetna, cudownie nabłyszcza, nawilża i odżywia włosy, jest wydajna, ładnie pachnie, nie wiem czy podkreśla brąz, ale myślę że wszystko co nabłyszcza tym samym sprawia że kolor jest ładniejszy.
Szczerze polecam, bo jakość porównywalna do kosmetyków profesjonalnych!

Używam tego produktu od:

Niesamowity efekt!

To prawda, ze maseczka ta do najtanszych nie nalezy, ale jest bardzo wydajna. Ja zakupilam ja z uwagi na przesuszone i rozdwojone koncowki i ger\neralnie slabsza kondycje moich dosc dlugich i cienkich wlosow. Pomogla natychmiast. Wlosy staly sie odrazu lepiej nawilzone, bardziej miekkie i lsniace. Z koncowkami maseczka musiala powalczyc kilka razy, bo byly w dosc nieciekawym stanie, ale i tu maseczka osiagnela sukces na calej linii. Maseczka poprawila koncycje moich wlosow, sa teraz bardziej blyszczace i lepiej nawilzone. To taka bomba wzmacniajaca dla wlosow-ja jestem bardzo zadowolona i jeszcze nie znalazlam zadnego innego produktu, ktory tak dobrze nawilzylby moje wlosy. Uzywam takze szamponu i odzywki z tej serii.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Salon fryzjerski

naprawdę dobra :)

Maseczka naprawdę pomogła na moje włoski - były miękkie, przyjemne w dotyku, lśniące i lepiej nawilżone. Całkiem na plus! Super zapach, fajna konstystencja - jak dla mnie super. Jedyny minus za to, że niby do włosów brązowych - ale jakoś specjalnego efektu pod tym względem nie zauważyłam. Nie kupię kolejny raz tylko dlatego, że zwykła maseczka tej samej firmy, działa (jak dla mnie) identycznie jak ta, a jest tańsza.

Używam tego produktu od: już nie używam

REWELACYJNA

Jeszcze nie oceniłam tej maski?;)
Otóż muszę stwierdzić, że produkty Pantene są po prostu stworzone idealnie dla moich włosów, a już odżywki to... poezja:)
Nie daję maksymalnej ilości gwiazdek dlatego, że jestem zdania iż maska ta nie jest produktem INTENSYWNIE REGENERUJĄCYM. Używałam jej głównie na przesuszone końce włosów, które z racji długości (do pasa) takie właśnie były i spisywała się doskonale w tej roli jednak nie mogę powiedzieć z całą stanowczością, że pomogłaby zregenerować naprawdę zniszczone włosy.
Poza tym to ma same zalety:) przede wszystkim przyjemność stosowania jej jest bardzo duża, bo przyjemnie pachnie, ma idealną konsystencję, która nie spływa z włosów i działa rzeczywiście natychmiastowo:) Efekty są takie jakich oczekuje każda z nas - piękne, gładkie, błyszczące włosy:)
Czego chcieć więcej?;)
Gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:zeszłego roku

bez sensu

zgadzam sie z poprzedniczka.
maseczka nie daje kompletnie nic.
jakis czas temu uzywalam balsamu z tej serii i bylam duzo bardziej zadowolona, pomyslalam ze maseczka bedzie jeszcze lepsza. nic bardziej mylnego. nie zauwazylam zeby maseczka podkreslala kolor-a jejst do wlosow brazowych, wlosy wcale nie sa po niej blyszczace, nie ulatwia rozczesywania. jestem na nie.

Używam tego produktu od:miesiaca

Okropność

Ta maseczka nie dawała nic moim włosom. Były suche i splątane jakbym niczego nie używała. Lepsze efekty dawały odżywki za 6 zł. Jedyny plus to zapach-bardzo ładny.

Używam tego produktu od:1 opakowanie

Pomogło

Moje włosy były strasznie zniszczone intensywnym farbowaniem w krótkich odstępach czasu, prócz tego wspaniałomyślnie maltretowałam je nieprofesjonalną, palącą prostownicą. Wszystko to sprawiło, że miałam na głowie okropne siano :/
W końcu zabrałam się za odnowę moich kłaczków, bo wstyd było się pokazać bez czapki, a tu wiosna przecież :]
Ta maseczka w widoczny sposób mi pomogła. Być może jest w tym także zasługa nafty kosmetycznej i serum Bielendy, których używałam w tym samym czasie, ale nie mogę narzekać na Pantene. Ładnie pachnie, włoski są po nim miękkie i zaczynają powoli odzyskiwać blask. Lepiej się układają. Nie wydaje mi sie, żeby to była jakaś kosmetyczna rewolucja, daleko mi do fryzury "prosto_od_fryzjera", ale swoją rolę na razie spełnia poprawnie :)

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni