The Body Shop, Nettle Oil, Balance Shampoo (Szampon normalizujący)

The Body Shop, Nettle Oil, Balance Shampoo (Szampon normalizujący)

Łagodny szampon do włosów przetłuszczających się. Zawiera wyciąg z porzywy, znany z oczyszczających właściwości, który jednocześnie nie przesusza włosów. Może być używany codziennie. Przyjemna żelowa konsystencja.Dostępny w opakowaniach 250ml i 400ml.

szmpon jak każdy inny

Produkt niesamowicie mnie zawiódł. Spodziewałam się cudów po obietnicach na opakowaniu a otrzymałam zupełnie zwyczajny szampon do wlosów. Mało tego , od razu i w ciemno zainwestowalam w odżywkę z tej samej serii, która również nie dawała żadnych rezultatów... Moim zdaniem produkt nie spełnia oczekiwań. Gwiazdkę daję za zapach i wydajność ( jak najbardziej nadaje się do częstego mycia, natomiast nie wpływa w żaden sposób na produkcję/ redukcję sebum).Jakość nieadekwatna do ceny, a szkoda...

Używam tego produktu od: już nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 400ml plus odżywka

Spełnił moje oczekiwania

Długo szukałam szamponu do moich włosów i ten sprawdził się. Trzymam go chwilkę na włosach wykonując masaż głowy. Należy go dobrze zmyć, bo inaczej włosy będą "przylizane" i zaraz przetłuszczą się. Bardzo dobrze pieni się i jest wydajny, a do tego piękny zapach.

Używam tego produktu od: 1 m-c

Czasem średniak, czasem ok

Nie wiem od czego to zależny, ale czasem mam ochotę po prostu go wyrzucić, bo włosy są oklapnięte i bez życia. Czasem jednak jest całkiem ok - nadaje puszystości i dobrze oczyszcza.

Ogólnie to stwierdzam, ze więcej go nie kupię - za tą cenę można mieć wiele lepiej działających szamponów, ale cóż - i ja dałam się uwieść marce :-)
Ilość zużytych opakowań:zmęczyłam 1/3 opakowania

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Dobry... ale nienajlepszy...

Szampon jest bardzo wydajny i przyjemnie sie go uzywa.
Wlosy sa wyraznie mocniejsze i sprezyste.
Niby wszystko ok, ale widze roznice w stosunku do efektu jaki daje stosowanie szamponu np:. VIVE PRO nutri-gloss LOreal, nie wspominajac juz o K-PAK Reconstruct JOICO - mojego aktualnego KWC.
Wracajac jeszcze do szamponow TBS, moj maz uzywa szamponu przeciwlupiezowego z imbirem i jest bardzo zadowolony.
Ja rowniez kilka razy sie skusilam (mimo, ze nie mam lupiezu) i musze przyznac, ze daje nawet lepsze rezultaty niz pokrzywowy w odniesieniu do moich tlustych u nasady i suchych przy koncach - wlosow.

Używam tego produktu od: obecnie nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 1 x

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

czapki z głów

Po okresie zainwestowania w czuprynę za pomocą szamponów darphin i kerastase postanowiłam spróbować czegoś tańszego. Nie odważyłam się sięgać po półkę "popularną" pomna tego, co zrobiły mi z włosami przeróżne fructisy, i natrafił mi się szampon body shopu - zdecydowanie tańszy od powyższych (nie mówiąc już o posiadanej przeze mnie karcie rabatowej:)
Bardzo dobry produkt. Zdecydowanie ogranicza przetłuszczanie włosów, a nie plącze ich przy tym jak kerstase. Ma przyjemną żelową konsystencję i zapach, jest bardzo wydajny. W sumie czego więcej chcieć od szamponu?
Nie daję 5* jeszcze!tylko dlatego, że chcę zobaczyć czy taki zmyślny będzie po dłuższym czasie używania.
Ponadto pozwala się poczuć bardzo ekologicznie i fairtrade-body shop:)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/4