Garnier Fructis Style, Absolut Fixing (Żel najeżający ultramocny)

Garnier Fructis Style, Absolut Fixing (Żel najeżający ultramocny)

Żel do najeżania włosów dla krótkich fryzurek. Dobrze spełnia swoje zadanie, ładnie owocowo pachnie. Włosy potraktowane żelem trzymają się nawet 2 dni! Przy moich "niezdyscyplinowanych" włosach trudno było mi znależć coś odpowiedniego, ale ten żel to REWELACJA!!!

Cena: 15 zł / 150 ml

dobry ale...

Używałam go ponad rok temu, gdy miałam krótkie włosy. Do ich stylizowania był dobry, ale miał jedna wadę...włosy się po nim strasznie szybko przetłuszczały, bo miałam wrażenie, ze ten żel je strasznie obciąża :( Poza tym dobrze radził sobie z układnaniem fryzur i miał ładny zapach :)

Bardzo dobry!

Ten zapach...mmm..., na szczęście nie jest to jedyny atut tego żelu :p Bardzo dobrze się rozprowadza, nie skleja - na włosach jest NIEWIDOCZNY, jednak odczuwalny ze względu na swoje trwałe działanie! Naprawdę dobry!

ciekawy

Wygrałam go w jakimś konkursie, mam długie włosy, więc sama bym sobie nie kupiła. Ciekawy żelik, użyłam go parę razy do zrobienia czegoś z grzywką, efekty były niezłe i trwałe - a mam włosy niepodatne na układanie. Bardzo ładnie pachnie, łatwo się spłukuje. Do krótkich powinien być dobry.

Świąteczny makijaż

Swietny zel

Zgadzam sie, to swietny kosmetyk. Po pierwsze ma ciekawe opakowanie i ciekawie sie go naklada.<BR>po drugie naprawde wystarczy nim popsikac na suche wlosy i troche potrzepac rekami i fryzura a la piorun w rabarbar jest gotowa.<BR>Niedawno obcielam wlosy i jakos nie radze sobie z ukladaniem - oduczylam sie. tez zel naprawde pomaga:))<BR>No i ladnie pachnie i nablyszca