Body Expert, Krem kojąco - chłodzący do nóg i stóp

Body Expert, Krem kojąco - chłodzący do nóg i stóp

Krem o bogatej recepturze szybko wnika w głąb skóry, przynosząc jej ulgę i ukojenie. Naturalne ekstrakty roślinne aktywizują krążenie, poprawiają wygląd i kolor skóry, również w obrębie żylaków. Preparat zmniejsza obrzęki, doskonale nawilża i wygładza skórę, czyniąc ją miękką i przyjemną w dotyku. Zapobiega nadmiernemu złuszczaniu naskórka, zmniejsza skłonność do rogowacenia i pękania skóry pięt.

• nawilża

Wg mnie nalepszy krem do stóp

Zużyłam już tony tego kremu.... szkoda tylko, że tak ciężko go spotkać w sklepie, ale jak już go zobaczę to zaopatruję się w 2-3 opakowania.
Jest wydajny.
To jest krem, który zmiękcza niesamowicie naskórek, nawilża go!!!! I na dodatek jest lekki. Uwielbiam ten krem, dodam, ze uwielbiam też wysokie obcasy, im wyższe tym lepsze, a więc nóżki trochę męczę. A ten krem, jak żaden inny zmiękcza mój stwardnialy naskórek. Dziwię się, że tak mało ma tu opinii na forum, bo każdy z moich znajomych komu go polecę, zostaje z nim na zawsze.
WARTO GO WYPRÓBOWAĆ a nie pożałujecie. Nigdy się z nim nie rozstanę, no chyba że go wycofają :(

Jestem zepsuta kosmetykami dobrych firm, ale tego kremu do stóp nie zastąpię żadnym innym, ani droższym Chanelem :)

Ilość zużytych opakowań: 7-9?

słodka mięta

Kupiłam go w zestawie z kremem do rąk, a właściwie kupiłam krem do rąk, a krem do stóp był gratis :D Żal było nie wziąć ;) Zwłaszcza, że jak się okazało krem ten jest całkiem niezły. Generalnie nie przepadam za chłodzącymi kremami, a tym bardziej za takimi, co zalatują metolem na kilometr, ale ten polubiłam i to bardzo.
Po pierwsze, naprawdę ładnie pachnie, nie tam gryzącym mentolem, a delikatną, słodkawą miętą (jak z pastylek miętowych, tych w czekoladzie).
Po drugie, ma przyjemną, lekką emulsyjną konsystencję, dzięki której szybko się wchłania i nie klei skóry.
Po trzecie, chłodzi delikatnie. Wyczuwalnie, ale delikatnie. Przy tym wspaniale odświeża stopy.
Po czwarte, dobrze pielęgnuje. Zwykle takie chłodzące smarowidła to żele, które oprócz chłodzenia i klejenia się nic nie robią, a ten kremik i chłodzi i odświeża i dobrze dba o stopy. Przy regularnym stosowaniu są miękkie i gładkie.
Możliwe, że jeszcze się na niego skuszę w przyszłości, jeśli tylko mnie najdzie ochota na chłodzący krem. Bo przyznam szczerze, że ten kupiłam pod koniec lata i wtedy używałam regularnie, a teraz przyszły chłody i resztka stoi na półce i czeka na zlitowanie. A o zimowej porze ciężko się używa chłodzącego kremu z wiadomych względów :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: większa część tubki