Global Cosmed, Apart, Aromatherapy, Olejki aromaterapeutyczne do kąpieli pomaranczowy i miętowy - relaksująca świeżość

Olejek pomarańczowy łagodzi napięcie nerwowe. Olejek miętowy rozluźnia i relaksuje.
Olejek do kąpieli Apart "aromatherapy" intensywnie nawilża i natłuszcza. Połowę objętości stanowi olej mineralny. Kosmetyk pozbawiony jest wody.

Orzeźwiający

Podoba mi się. Zapach może nie jest wyszukany, z pewnością jednak świeży i orzeźwiający, idealny na upalne dni. Dominuje mięta, aromat pomarańczy jest słabszy. Odnoszę wrażenie, że olejek lekko chłodzi.
Nieco zabiela wodę, pieni się słabo, ale na tym mi nie zależało - w końcu to nie płyn do kąpieli. Zapach jest na tyle intensywny, że nie muszę wtykać nosa w pianę, aby go poczuć a jednocześnie nienachalny - nawet pod koniec dłuuugiej kąpieli na mam go dosyć.
Pod względem trwałości i intensywności zapachu olejki Apart są lepsze od saszetkowych olejków Malwy. Sama kompozycja zapachowa to rzecz gustu. Duet mięta + pomarańcza spodobał mi się, choć zostaje pewien niedosyt - poproszę więcej pomarańczki! :D

Używam tego produktu od: 2 kąpiele