IO Capri EDP

IO Capri EDP

'IO' jest dedykacją dla bogini Io, na cześć której w I wieku naszej ery rzymski cesarz Tyberiusz wybudował na Capri wspaniałą willę. To zapach intensywny i wyrafinowany dla osób dynamicznych.

Nuty zapachowe: dzika figa, liście herbaty.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór

specyficzna

a dla mnie to zdecydowanie mięta-i to taka dzika ogrodowa-jak byłam mała to zwijałam listek w kulkę i wsadzałam do nosa-i to jest właśnie taka zgnieciona kuleczka mięty-za***ista na lato.byłoby mega gdyby nie jakas paskudna nuta która wyłazi po dwóch godzinach

trwałość mega
projekcja mega

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: próka

fajny :)

Niesamowicie dynamiczny niszowy zapach. Naprawdę godna uwagi cytrynka! (tak! cytrynka!) liście herbaty świeże, delikatne, wyselekcjonowane. figa soczysta dojrzała. razem to przekształca się w niesamowicie żywą i intrygującą mieszankę. naprawdę godny uwagi zapach. Tak fajnie wypośrodkowany... na poczatku gorzki, potem leciutko sie wysladza, ale nadal pozostaje zapachem samym w sobie. bardzo soczysty

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

Tiaa...

Nudnawo troszku ,niestety

Łel... lekko medycznie ,lekko aptecznie ,w sumie bardzo baardzo lekko i delikatnie , czuje fige zas herbaty juz moj nochal nie ogarnia a szkoda bo moze by nie bylo tak nudno...Ot taki sobie zapaszek .Nic sie tu szczegolnego nie dzieje ,nic mi nie drgnelo.Cena absolutnie nieadekwatna do jakosci .Stanowczo podwazam wszystko co zostalo napisane na temat IO Capri na stronie Quality Missala mianowicie przeczytac mozna ze zapach jest dla osob dynamicznych i ze jest intensywny.Ja bym powiedziala , ze jest to zapach , ktory moze charakteryzowac osobe zmeczona zyciem a do intensywnosci mu bardzo daleko.Ale rozumiem , ze nie ma to jak dobra rekomendacja zeby sprzedac cos co mozna okreslic "wypadkiem przy pracy" zacnej firmy Carthusia:)

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:probka

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Klimaty srodziemnomorskie

Bardzo ladny zapach w klimatach srodziemnomorskich - cytrynowo-figowo-ziolowy, rzeski, swiezy i przestrzenny (ale absolutnie nie "swiezuchowaty" ), generalnie niesamowicie przyjemny.
Raczej nie kupie, z podobnych klimatow mam juz Vicolo Fiori Etro, z ktorego jestem bardzo zadowolona - ale gdybym dostala w prezencie, to z pewnoscia by sie nie zmarnowal ;-))).

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probki