BeneFit, Foolproof Brow Powder (Puder do brwi)

BeneFit, Foolproof Brow Powder (Puder do brwi)

Pojemność 1 szt

Puder do brwi o aksamitnie gładkiej konsystencji w mgnieniu oka przylega do włosków i skóry. Dwa odcienie produktu perfekcyjnie się ze sobą łączą, dzięki czemu brwi wyglądają na gęste, a przy tym nie są jednowymiarowe.

bardzo wydajny

Używam tego produktu od grudnia 2017 właściwie codziennie i dopiero ostatnio zauważyłam, że zrobiły się wgłębienia i że faktycznie zaczyna się zużywać.
Aplikator z opakowania jest wygodny, ale wygodnie aplikuje mi się też pędzelkiem do brwi z Inglota.
Mam odcień nr 3.
Nadaje bardzo naturalny efekt, wygląda bardzo ładnie i efekt utrzymuje się całkiem długo, choć jeśli ktoś trenuje lub zmaga się z przetłuszczającą cerą, zwłaszcza na czole, to może pod koniec dnia nie widzieć za wiele tej jaśniejszej części produktu na brwiach.
Mimo to jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno jeszcze go zakupię. Nie jest tak wielkim moim hitem jak Precisely My Brow Pencil z tej samej firmy, ale również daje radę i znajduje się w moim codziennym makijażu.

Myślę, że najlepiej się nada dla osób które mają dużo włosków na brwiach, ale mają po prostu jakieś prześwity czy coś w tym stylu. Osobom nie mogącym się poszczycić gęstymi brwiami polecałabym zastanowić się nad zakupem (bardziej takim osobom polecałabym wyżej wspominany Precisely My Brow Pencil czy chociażby Goof Proof Pencil >oba z Benefitu<). Mimo to, nie mówię, że dla osób "bez brwi" się nie nada. Jeśli ktoś lubi efekt na brwiach, jaki dają cienie - to jak najbardziej polecam.