Global Cosmed, Apart Aromatherapy, Płyn do kąpieli z olejkiem pomaranczowym i miętowym - relaksująca świeżość

Olejek pomarańczowy łagodzi napięcie nerwowe. Olejek miętowy rozluźnia i relaksuje.
Aromaterapeutyczny płyn do kąpieli z naturalnymi olejkami eterycznymi poprawia samopoczucie oraz kondycję ciała. Wprawia w przyjemny nastrój, stymulując umysł oraz rewitalizując ciało. Użyte substancje pielęgnacyjne odżywiają i nawilżają ciało, a skóra staje się elastyczna i gładka.

Rozczarowanie

Niestety nie jestem zachwycona tym żelem.Zapach jak na firme Apart bardzo słaby.Wlaściwości pielęgnacyjnych jakoś nie odnotowałam.Męczyłam strasznie długo to opakowanie także jedno co moge powiedzieć to to ze jest wydajny.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

w sumie ok!

Tyle jest różniastych płynów, że ciężko powiedzieć czy znów kupię. Może tak: bo ładnie pachnie, choć zapach mógły być trwalszy, jakoś wydaje mi się, że szybko się ulatnia; niska cena(trochę się zagalopowałam przy zgłoszeniu, kosztował mnie niecałe 5 zł); nie wysusza i dobrze się pieni. Może nie: bo strasznie wydajny to on nie jest no i ta niewielka pojemność jak na płyn do kąpieli, ale można mu to przebaczyć. Te 4 gwiazdki to troszkę na wyrost. Nie mogłam się zdecydować 3 czy 4!

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Pierwszy, ale nie ostatni

Trafiłam na niego przez przypadek :kupiłam w Rossmanie, bo akurat nie było mojego ulubionego płynu do kąpieli i nie zawiodłam się. Płyn ma ładny, swieży zapach, dobrze pieni się i dzięki olejkowi nie wysusza skóry. Lubię eksperymentować z kosmetykami, ale do tego na pewno kiedyś wrócę.

Używam tego produktu od:2 miesięcy