Rose d`Ete

Rose d`Ete

Rose d' Ete a więc "Letnia Róża" łączy w sobie akord żółtej róży ze świeżymi kwiatami cytryny. Zapach przeznaczony jest dla kwitnącej i szczęśliwej kobiety, która żyje w zgodzie ze sobą, a jej piękno jest naturalne i zmysłowe. Promieniuje radością i cieszy się życiem. jest osobą spokojną i ma w sobie własną muzykę. Jej światem jest dom rodzinny.
Perfumy zostały stworzone w 1998 r. przez François Roberta. Stanowią piękne zestawienie róż i kwiatów z drzewa limonkowego. Dzięki czemu tworzą wrażenie światła, szczęścia i lekkości.
Róża - Żółta róża w pełni rozkwitu.

Nuty głowy - galbanum, zielone jabłko, bergamotka
Nuty serca - żółta róża, kwiaty drzewa limonkowego, mimoza, kwiat lotosu
Nuty bazy - nasiona ambrette, piżmo

Cena: EDP 68EUR/ 50ml

zwiewniak

Świeży, delikatny, letni zapach.

Wyczuwalne są wyraźnie nuty jabłkowo-kwiatowe, lekko cytrusowe. W tle delikatna, prawie niewyczuwalna róża. Jak dla mnie bardziej wydatne są pozostałe kwiaty.
Później zapach staje się trochę słodszy ale nie traci swojej letniej zwiewności. Jest bardzo delikatny, bliskoskórny, nieinwazyjny, ale i niezaskakujący.
Taki zwykły, letni, ładny zapach.

Obrywam gwiazdki za trwałość (na mojej skórze wyczuwalne zaledwie kilka godzin) oraz za pospolitość.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbki

banał

Ociera się o banał. Choć jest to przyjemny zapaszek, lecz niestety kwatowy do bólu...potem trochę pudrowy. Owocu ni w ząb nie czuję...może sam krótki początek który jest za krótki, błyskawicznie znika chłodna róża i w jej miejsce wkrada się tandeta. Sobie bym nie kupiła.
Używam tego produktu od:2 próby nadgarstkowo-szyjne

Ładny, lecz nie mój

Prawie wszystkie zapachy Rosine uważam za udane. Ten również, choć chyba nigdy bym go nie kupiła. Bardzo letni, dobry na ciepłe dni, niezobowiązujący. Nie jest też specjalnie trwaly. Mam skojarzenia z ananasem, ale pozbawionym slodyczy, bo Rose dete raczej słodkie nie są - raczej bardziej chłodne, lekko owocowe. Róża jest bardzo subtelna, prawie niewyczuwalna, ale jest na pewno. Flakon oczywiście piękny, jak wszystkie z kolekcji:)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:probka

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Róża cytrusowa

Niby nic oryginalnego, ale bardzo urokliwa to kompozycja. Delikatny aromat różanych płatków spleciony z cytrusami. Cudnie to wszystko rozkwita w słonecznych promieniach. Nie rozwija się jakoś szczególnie, jest dość trwały i intensywny. Fakt - dość drogi jak na zapach ocierający się o kwiatka-sratka, ale za to jak dobrze zrobionego :D
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:-

lato lato:)

Piekny, letni, delikatny zapach:) Oczywiście z różą ale tym razem nie w roli głównej. Na mnie zapach jest taki mleczny, ciągnący się:D Ciepły i delikatny. Troche za mało w nim róży ale wybaczam;) Idealna kompozycja na lato choć gdy uzyłam ich kilka dni temu (-5 stopni) czułam się cudnie:) Taki letni aromat w środku zimy:)
Flakonik typowy dla Rosine.
Nie kupie, bo to dość banalna kompozycja a droga

Ilość zużytych opakowań: próbka

wiosenny i słoneczny

Co prawda zapach nie powalił mnie na kolana (całe szczęście ;) ) ale gdybym dostała w niespodziewanym prezencie z chęcią bym zużyła jakąś mała pojemność :D .
Idealny na wiosenne dni, bardzo optymistyczny, słoneczny, świeży (z delikatną nutką cytryny), powiedziałabym nawet że apetyczny :D (przez jabłko).
Za różami średnio przepadam ale tutaj róża podoba mi się, jest bardzo delikatna, jakby świeżo zerwana z ogrodu.
Zapach zdecydowanie trzyma się blisko skóry i przez to nie jest zbyt trwały (ale jeszcze nie jest tragicznie z trwałością).

Używam tego produktu od:testy

Sloneczna roza

Czy to ja nie znosilam roz w perfumach? Odszczekuje wszystko ;PP.
Po prostu nie trafilam dotad na zapachy, w ktorych roze sa oddane pieknie - chocby tak jak w Rose d`Ete Les Parfums De Rosine. Rozyczka jest tu sliczna, swieza, prosto z ogrodu, nagrzana sloncem - nosi sie ja przepieknie, w zadziwieniu, ze mozna stworzyc tak fajny, rozany zapach.
Nie jest jednak pozbawiona wad - na mnie sie specjalnie nie rozwija, trwa w tej ogrodowej, naslonecznionej urodzie i trwa, pod koniec mozna sie odrobinke znudzic. Ma tez cos dziwnego w skladzie, co nie za bardzo mi do zapachu pasuje - co to moze byc, hm - mnie kojarzy sie z zapachem wosku, swieczki?
Mimo wad nadal jednak pozostaje urodziwa, zadziwiajaca - warto wyprobowac, polecam! :-)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna probka

letnia sielanka

Zapach ten jest jak dotknęte promieniami słońca delikatne płatki żółtej róży.Jej zapach jest delikatny i slodki a przy tym trwały.Gdy czuję go czuję odprężenie i od razu gdy zamykam oczy widzę w wyobraźni leniwie plynące po niebie letnie chmurki.Niesamowity..

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 próbki