Ecume de Rose

Ecume de Rose

Ecume de Rose to perfumy dla kobiety romantycznej, naturalnej i dzikiej jednocześnie. Jej świat to spacery po wydmach, letnim popołudniem. Zapach powstał na prośbę Marie-Hélene Rogeon. Chciała, aby przypominał on jej ulubione spacery wzdłuż wydm i laguny w Reneto. Wydmy było gęsto porośnięte bardzo intensywnie, ale i pięknie pachnącymi krzakami dzikich róż i to właśnie one stały się nutą przewodnią tej wody...
Perfumy zostały stworzone w 2002 r. przez François Roberta. Są zaskakująco głębokie. Świeże nuty różane delikatnie mieszają się z zapachem morzą i kwiatów rosnących na wydmach.
Róża - krzak róży gęstokolczastej rosnący na wydmach.

Nuta głowy - liście czarnej porzeczki, morska lilia
Nuta serca - róża gęstokolczasta, piołun, róża Attar i olejek i absolut różany
Nuta bazy - wetiwer, szara ambra, białe piżmo

Cena: EDP 68EDP/ 50ml

ciepły, romantyczny

Kobiecy, wielowymiarowy, ciepły zapach.

Pierwsze nuty są mieszanką porzeczkowo-liliowo-różaną. Później bardziej wybija się róża ale w tle snują się pozostałe składniki. Na koniec różę przytłumia i odświeża wetiwer. Natomiast ambra i piżmo utrzymują ciepło tego zapachu. Całość idealnie do siebie pasuje.

Moim zdaniem jest to zapach na każdą porę roku, a na wiosnę w szczególności.

Trwałość - cały dzień!

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbki

dziwna ta róża...

Jedna z różyczek Rosine, które nie za bardzo mi przypadły do gustu.
Wg mnie nie jest to róża romantyczna a już w żadnych przypadku nie przypomina róż z arcydzieła Lancome!
Ecume de Rose jest cyrusowo-pudrowa, własciwie to mało róży w tej róży... Jakos nie wibruje szczególnie na skórze co charakteryzuje pozostałe zapachy Rosine. Wydaje mi się, że jest to zapach nie do końca dopracowany.

Ilość zużytych opakowań: próbka

Dla Romantyczki :-)

Śliczna róża z ogrodu, przypomina 2000 une lancome. Czysty, romantyczny i trwały.
Uwielbiam róże w zapachach, ale właśnie takie, bo wtedy wyobraźnia działa i przychodzi wiosna :-)

Używam tego produktu od:1 aplikacja

Mexx Look up now

wykwintny

Uwielbiam zapachy Rosine a ten darzę szczególnym sentymentem. Zapach kojarzy się ze spacerem w jasnej lnianej sukience brzegiem morza, najlepiej w słomkowym kapeluszu na głowie;) jest w nim róża gęstokolczasta. która rośnie na wydmach i piołun, który dodaje cierpkości. Piękny , bardzo liryczby zapach

Jakis zepsuty

Nie kupilam tych perfum, mozna powiedziec, ze byl to prezent przechodni;) Uzywa go moja siostra, ja pare razy sie psiknelam i tyle. Nie podoba mi sie, choc na kims go znosze. Jest rozany i swiezy, ale ma nute, ktora wskazywalaby na to, ze jest zepsiuty! Jakis taki zakurzony. Flakon ladny i prosty.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:troche z 1