Les Parfums De Rosine, Rose d`Amour

Les Parfums De Rosine, Rose d`Amour

Róża która mówi "Kocham Cię"...
Czy może być coś bardziej kobiecego niż róża? Wyrafinowana róża, królowa kwiatów, poświęcona onegdaj Wenus na zawsze została symbolem miłości... Miłość jest jak zniewalające przyciąganie, jak nagły zryw emocji... Nikt nie wie gdzie się zaczyna ponieważ miłość zdarza się w najbardziej nieoczekiwanym momencie... ale kiedy już się zdarzy nikt nie może się jej oprzeć!
Rose d'Amour zawiera bardzo dużo esencji różanych. Róża jest wykorzystywana w wysokiej jakości perfumach za względu na swój długotrwały kwiatowy zapach. Jest stosowana zarówno jako aromat jak i jako utrwalacz a także jako afrodyzjak...
Uwodzące nuty głowy wzbogacone imbirem i świeżym zielonym galbanum przenikają się ze zmysłowymi nutami róży pieprzowej. W nutach serca rajski jaśmin łączy się z czystym narcyzem i łagodnym irysem. A dzięki piżmowi, pieprzowi i wetiwerowi w nutach bazy Rose d'Amour pozostanie na Twojej skórze na bardzo długo...

Nuty głowy - imbir, zielone galbanum, bergamotka, aldehydy, mieszanka esencji różanych
Nuty serca - jaśmin, narcyz, irys, róża
Nuty bazy - mech, piżmo, pieprz, wetiwer

Moja ciocia

Nie spodziewałam się po tej marce zapachu "babcinego", ale okazuje się, że i Rosine wyprodukowało takie coś;) Zapach można uznać za ładny, jeśli ktoś lubi szypry. Ja raczej ich nie kocham, nawet jak czuję na kimś, to nie bardzo mogę znieśc, stąd 2 gwiazdki za zapach. Czy zapach jest słodki, to bym nie poweidziała, może minimalnie. ja w nim czuję mydełko i róż do policzków starej generacji. Wydaje mi się, że identycznie pachniała moja ciocia (juz nieżyjąca) - starsza elegancka pani w kapeluszu, z laseczką, z wielkimi rumieńcami na buzi:) Skojarzenia nie są złe, ale chyba nie chciałabym pachnieć tak statecznie;) Flakon piękny, jak wszystkei Rosine.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:probka

Różany szypr

Piękny zapach. Mieszanka ostrego galbanum w nucie głowy z różą, irysem i mchem :love: To lubię. Zapach z wielką klasą, szypr z wyrazistym różanym akcentem, bez nuty brudnej szmaty ;) Bardzo trwały. Może trochę zbyt idealny jak na to, żeby mój zachwyt był pełen ;) No i ta cena :( Ale jako prezent byłby bardzo mile widziany :D
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:próbka

;)

Nawiązując do recenzji poprzedniczki napisze tylko, ze ten zapach ani troche nie jest podobny do klasycznej Rose de Rosine:) Na szczęście:)
Na początku Rose dAmour jest pudrowa, dośc ciężka. Później wyłania się mocna, wyrazista róża, która z czasem staje sie coraz bardziej delikatna. choc monetami czuc, ze jest doprawiona piperzem.
W ostatniej fazie róża jest bardzo ładna choc troche mało wyrazista.
Ogólnie zapach ładny ale inne kompozycje Rosine bardziej mi sie spodobały.
Niestety równiez niezbyt trwały

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Mexx Look up now

sama słodycz

Różyczka ta jest nieco podobna do La Rose de Rosine jednak zamiast delikatnego fiołka czuć w niej zmysłowy jaśmin i piżmo.Zapach jest bardzo bogaty i wibruje na skórze cudowną słodyczą.Zdecydowanie jest stworzony na romantyczne wieczory i kolacje przy świecach.Uwielbiam go

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 próbki