Lemon Sorbet EDC

Lemon Sorbet EDC

Świeżość chłodnych nut oraz wrażenie pikantności zapewniają całkowicie naturalne ekstrakty z bergamotki i cytrusów, sycylijskich pomarańczy i cytryn zmieszanych z aromatycznymi nutami lawendy i rozmarynu.
Zapach przekazuje orzeźwiającą atmosferę śródziemnomorską gdzie siła morzą łączy się z ciągłym zakochiwaniem się. Idealny na lato, zapewnia energię psychofizyczną. Cytryna i bergamotka eliminują uczucie zmęczenia. Lawenda zwalcza stres a sandałowiec działa antydepresyjnie i jest afrodyzjakiem.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrusowa - (bergamotka, cytryna, pomarańcze, petit grain (olejek z liści gorzkiej pomarańczy)
nuta serca: pikantna (ostra) - lawenda, rozmaryn
nuta bazowa: drzewna - sandałowiec, wetiwer

Cena: EDC ok. 280zł/ 100ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml
Nuty
drzewne

taka tam cytrynka...

Nie pałam miłością do zapachów Etro ale pokornie testuję wszystkie po kolei w nadziei na znalezienie jakiejś perełki :)
Lemon Sorbet to początktowo zapach bardzo drzewny. I taki mi się podoba, bo nastepująca później faza cytrynkowa (tak, cytrynkowa, nie cytrynowa) jest nijaka i mało ciekawa - taka ot, cytrynka... Ani specjalnie kwasna, ani ładna... Ani nie orzeźwiająca, ani nie otlająca... Niczym z jakiegoś średniopółkowego a nie niszowego zapachu...
A przynajmniej na mojej skórze w ogóle nie chce pokazac swojego piękna :)
Flakonik prosty, bardzo ładny.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Ziola, cytryny i osobowosc ;-)

Wprawdzie nie w moim guscie, ale Lemon Sorbet jest na swoj sposob interesujacy - bardzo charakterne polaczenie cytryny z duza iloscia ziol, taka woda kolonska, ale nie typowy, masowy swiezak, ale kompozycja ciepla, przyjemna i z osobowoscia :-).
Generalnie wydaje mi sie odpowiedniejszy dla mezczyzny niz dla kobiety, dla mnie jest zupelnie akobiecy i aseksualny - ale w sumie kwestia gustu (ogrodki Hermesa tez sie przeciez wielu kobietom podobaja, a mnie zupelnie i absolutnie nie, brrr ;-))) ).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: probka

Rozczarowanie

Po nazwie spodziewałam się aksamitnie cytrynowego słodziaka,podobnego do osławionych zapachów Fresh czy Clean,który jednocześnie by odświeżał i kobieco pachniał a tu takie rozczarowanie!Lemon sorbet to poprostu jeszcze jedna typowa woda kolońska.Lubię wody kolońskie ale ta ma w sobie jakąś wyjątkowo nieprzyjemną nutę-zgniłą,ostrą cytrynkę.Żadnych cytrynowych sorbetów na lato nie będzie!;)

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy