PUPA, Polvere di Luce, Ombretto Extrapearl (Pojedyncze cienie sypkie)

PUPA, Polvere di Luce, Ombretto Extrapearl (Pojedyncze cienie sypkie)

Pojemność 1,2 g

Sypki cień zamknięty w pięknym pudełeczku ze szkiełkiem powiększającym o niespotykanym migoczącym blasku. Kolory przepełnione są grą świateł i tysiącem błyszczących iskierek.
Cień najwygodniej nakłada się palcem, a nawet maleńka jego ilość dodaje oku magii. Na powiece trzyma się wręcz rewelacyjnie, nie gromadzi się w załamaniach, nie znika , choć z czasem kolor nieco blednie. Kosmetyk jest niesamowicie wydajny, pod warunkiem, ze się go nie wysypie przez przypadek, o co niestety łatwo, przy sypkich cieniach w płytkim opakowaniu. Kolory oferowane przez Pupę są olśniewające przepychem, ale nadają się zarówno na dzień, przy oszczędnej aplikacji jak i na wyjątkowy wieczór przy nałożeniu większej ilości cienia.

o co tyle hałasu?

ma piękny kolor- złoto, mieniące się na różowo. I tylko kolor.
- fatalne opakowanie- cień musiałam przesypać do innego słoiczka, bo tamtego nie sposób było otworzyć bez rozpylania złotej chmurki
- nakładanie- lubi się osypywać..
- TRWAŁOŚĆ- nakładany nawet na bazę ArtDeco trzyma się 3 godziny. Za tą cenę spodziewałabym się czegoś lepszego...

Jak dal mnie porównywalny z sypańcami APC, z tym, ze te drugie są dużo tańsze.
Może ja mam wadliwy egzemplarz, albo inną skórę, albo... nie wiem- nie rozumiej tych zachwytów.

Fantastyczne

Skuszona pozytywnymi opiniami , zakupiłam te cienie i nie żałuje.
Plusy:
ślicznie się mienią
są naprawdę trwałe u mnie trzymają się 12 godzin pod koniec trochę tracą blask
nie zbierają się i przez to efekt jest super.
Minusy:
To fatalne opakowanie ręce mi drżą jak mam je otwierać i za waszą radą otwieram je na płasko. Opakowanie powinno być wg mnie takie jak w cieniach sypkich BOURJOIS z niego nic się nie wysypuje. Za opakowanie odejmuje jedną gwiazdkę.
Ale i tak polecam, naprawdę cienie są świetne i bardzo trwałe!!!!!!!

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Świetne

Zasadniczym atutem tych cieni jest niewiarygodna wrecz wydajność, pieknie sie mienią, jestem zachwycona. Mozna sie tylko przyczepic do tego, ze niełatwo je nałożyć, ale nie mozna mieć wszytskiego:)

Używam tego produktu od:2 lat

depilacja ciąża

fioletowe świecidełko

Dostałam to cudeńko od mamy..i jak tylko otworzyłam pudełeczko to nałożyłam na powieki nie patrząc w lusterko.
Efekt- cudowne, magiczne spojrzenie.
Długo sie trzymają.
Czarujące!

Używam tego produktu od: 2006 (zawsze fioletowe)

Połyskujące cudo

Z założenia nie lubię sypkich cieni ale zakupiłam polecane tu już wcześniej złotko nr 10 na pocieszenie po rozbiciu złotka Luminys. No i cóż mogę napisać. O wiele bardziej odpowiada mi forma cieni wypiekanych, ale efekt, który osiągam tym cieniem jest wart niewygody. Po prostu cudo. Nie znajduję słów :) Niestety pudełeczko jest naprawdę mocno stresujące, więc przesypałam część cienia do poręczniejszego.

za efekt

mam dwa nr 10 (brudno-złoty) i 06 - śliczny fioletowy; są trwałe na powiece, o opakowaniu już napisano, też się stresuję kiedy je używam;) ale efekt to wynagradza; to jedyne tak błyszczące cienie (ze znanych mi) które nie wyglądają tandetnie, ale pięknie, wyjątkowo, używam i na całą powiekę i robię kreski, a na wieczór robię połączenie kohla i tych dwóch - niesamowity efekt! napisałam, że nie wiem, czy kupię, bo są dosyć drogie, ale wydajne, a poza tym, wydaje mi się, że nowe cienie Inglota im dorównują (chociaż nie jestem pewna)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:dwa na stanie

REWELACYJNE

Kupiłam te cienie tylko dlatego bo była wyprzedaż, zapłaciłam 31zł! tylko Cienie są super , nie mają żadnych wad. Mam kolor fioletowy opaizujący na różowo, jest przepiękny. Ślicznie wygląda na powiekach, a do tego jest super trwały, wytrzymuje spokojnie po kilkanaście godzin, i przy tym nie blednie ani nie ściera sie, jest idealny. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od:2miesięcy

Miałam kolor złoty.
Bardzo ładne żywe, wyraźne, złoto.
Przy odrobinie uwagi nie osypuje się.
Długo trzyma się na powiece.
Sprawia takie : "satynowe wrażenie" :)

Średnio wydajny.
Ale nie potrzeba "tony" kosmetyku, żeby zrobić makijaż.

Polubiłam :)

Używam tego produktu przez ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze :)

cudo w beznadziejnym pudełku

Jak to się stało, że jeszcze nie oceniłam moich ukochanych cieni? :)
Są genialne. Mam kolor starego złota - bardzo szlachetny, nałożony nawet w "karnawałowej", brokatowej ilości (na wieczór) nie wygląda tandetnie.
Można ich nałożyć niewiele - wtedy ładnie rozświetlają, otwierają oko; można dużo (łatwiej na bazę) - nie osypują się, są trwałe.
Minus za pudełeczko - opracowałam już sposób na jego otwieranie (otwieram dłoń "na płasko", kładę na niej pudełeczko, durgą dłonią również płaską przekręcam...) ale zawsze trochę cienia mi wypada... Do sypkich cieni powinno być wyższe.
Ale i tak je kocham.

Używam tego produktu od: ?
Ilość zużytych opakowań: 1, chcę kupić inne kolory.

cień-super, pudełko-be

Trwałość, kolory, mieniące się iskierki, wydajność, puchaty pyłek - wszystko bez zarzutu. Pochlebstw nie będę powtarzać:) Zarzut jedynie do niewygodnego pudełeczka - ręce mi się trzęsą na samą myśl o tym, że mam go używać;)Ciągła obawa o rozsypanie przy otwieraniu, ewentualnym mocniejszym dmuchnięciu;), potrąceniu. Niewygodnie też nabiera się cień -jedyne rozsądne wyjście to korzystanie z wieczka jako docelowego miejsca do kontaktu z pędzelkiem/aplikatorem/palcem;)

Ilość zużytych opakowań: w połowie 2

perłowa mgiełka

Dostałam w prezencie od koleżanki, już na samym początku zwróciłam uwagę że cień mieni się dwoma kolorami - w opakowaniu wydaje się byc złoty ale rozcierany na powiece przybiera różne odcienie - aż do lekkiego różu. Pozwala to na wariację kolorami odpowiednio do okazji. Duży plus za rozświetlenie oka - czasami nawet używając innych cieni wykańczam oko muśnięciem sypkiej Pupy - oczy ożywają. Zgadzam się że jest bardzo wydajny. Lubię go:)

Używam tego produktu od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Una perla vera

Prawdziwa perła wśród cieni. Wybaczam im nawet to, że są sypkie. :D
Wspaniale lśnią i mienią się na powiece kolorowymi iskierkami. Wystarczy lekka smuga, aby oko rozświetliły barwne refleksy.
Są trwalsze niż wersja satynowa - wytrzymują w niezmienionym stanie, bez bazy, cały dzień i ekstremalne warunki.
Łatwo nałożyć je palcem, choć ja tradycyjnie wolę aplikatorek ArtDeco. Nie drażnią wrażliwych oczu i bez protestu poddają się wieczornemu demakijażowi.

Pudełeczko jest stabilne :D, ale ciągle wypełnione po same brzegi - ten pyłek jest bardzo puszysty i wydaje się, że go w ogóle nie ubywa - dlatego najlepiej opukać denko, żeby się równo na nim rozłożył i nabierać cień z naelektryzowanego wieczka.

Ja jestem uzależniona od cieni Pupy, więc się nie dzielę, ale kupno jednego pudełeczka na dwie, to bardzo dobry pomysł. Cena jest już sporo wyższa niż w zgłoszeniu i przekracza 50 zł.