Lycra Extend Fiber Extreme (Tusz wydłużająco-podkręcający)

Lycra Extend Fiber Extreme (Tusz wydłużająco-podkręcający)

Dzięki unikalnej technologii Lycra rzęsy są lekkie i sprężyste. Specjalne mikro-włókna przylegają do rzęs i przedłużają ich końcówki, dając efekt wydłużenia. Rzęsy są wydłużone i uniesione o ponad 60%. Gliceryna i witamina E poprawiają kondycję rzęs.

Cena: 27zł/ 7ml

Wart uwagi :)

Zwykle wybieram tusze pogrubiające, ale tym razem było inaczej. wybrałam odcień Brown 840 i bardzo przypadł mi do gustu. Używałam jej przez ostatnie miesiące na zmianę z czarnym 2000 calorie. To mój pierwszy produkt od Astora, więc nie porównam do innych produktów od nich. Bardzo dobrze się go używa, rzęsy dobrze się prezentuje, jest to porządny tusz, który nie sprawia problemów.

+nie skleja
+nie kruszy się
+ładnie wydłuża i rozczesuje
+ zgrabna szczoteczka, która nie brudzi powiek

- początkowo bardzo rzadki ( pierwsze 2-3 użycia)

nie najlepszy

Na początku jest bardzo rzadki i bardzo się rozmazuje, lecz w szybkim czasie po otwarciu konsystencja staje sie gęsta.Tusz ten wydłuża, podkręca rzęsy bardzo dobrze. Ma nieprzyjemny zapach, taki bardzo chemiczny. Szczoteczka jest zwykła, ale bardzo dobra. Produkt jest raczej średni.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

konkretny lajkrowy :)

bardzo polubilismy sie :)

+ladne opakowanie eleganckie
+ wydluza
+ podkreca
+ pogruubia :)
+efekt sztucznych rzes mozna uzykac poprzez 3 krotne posmarowanie :)
+ szczotka taka zwyczajna a dobra :)
+ wydajny :)

- szybko stosunkowo zasycha
-smieerdzi :(

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Hmmm dla mnie beznadziejny...

Ja skusiłam się na ten tusz ASTORA w takim lekko fioletowym opakowaniu - Lycra EXTEND. I jestem bardzo, ale to bardzo niezadowolona :( Wydałam tyle kasy na niego a on jest... krótko mówiąc, a raczej pisząc beznadziejny. Moje rzęsy po zaaplikowaniu tegoż tuszu nie są ani wydłużone, ani podkręcone, ani też nie są podniesione do góry o te 60%. Niestety u mnie ten tusz się nie sprawdził. I go nie polecam. Jestem nim rozczarowana. Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca, bo nim nie da się malować rzęs :( w sumie da się, ale nie ma efektu takiego jakiego po nim oczekiwałam ...

Dobry:)

Dostalam go w prezencie na urodziny:)nigdy nie bylam za bardzo przekonana do tuszow tej marki ale postanowilam sprobwac w koncu nic na tym nie tracilam:) i okazal sie swietny!! lacze go co prawda z innym tuszem ale spr sie bardzo. wydluza i podkreca swietnie! nie pogrubia zbytnio ale nie przeszkadza mi to:) utrzymuje sie na oczkach caly dzien nie zauwazylam zeby sie rozmazywal czy kruszyl:) jeden z lepszych jak dla mnie:) wiec polecam!:)

Używam tego produktu od:ponad pol roku

moj kwc!

szukalam ok 10 lat idealnego tuszu i znalazlam. skoda tylko ze wlasnie dowiedzialam sie, ze tusz wycofano i teraz jest diva. posiadam krotkie rzeski, ale geste. tusz IDEALNIE je wydluzal oraz podkrecal. nie wiem jak to robil, alekiedys uzywalam zalotki a ten tusz robil praktycznie to samo. dodatkowo jest bardzo wydajny uzywam go ok roku (maluje sie codziennie). jezeli ktos wie gdzie mozna go kupic zaplace kazda cene :D

Używam tego produktu od: grudzien 2008

głęboka czerń

Tusz wydłuża, podkręca, rozczesuje rzęsy.Tworzy tzw."firanki":) bardzo odpowiadała mi jego głęboka czerń. szczoteczka też niczego sobie, zwykła ale dobrze się nią malowało:) jedynie cena mogła by być nieco niższa bo podobne tusze można nabyć za ok 20 zł...

Używam tego produktu od:rok temu, miałam go parę dobrych miesięcy

Beznadziejny

Wydluzenie? Podkrecenie? Dla mnie jedyne co robi ten tusz to barwi je na czarno. Probowalam juz wielu tuszy,prawie za kazdym razem kupuje inny (chyba ze sie do jakiegos mocno przywiąze :)), ale ten produkt Astor to dla mnie totalna kapa - a myślałam ze bedzie ok, podobnie jak Astor Lycra Extend.

Jeżeli komuś zalezy na tym aby rzęsy były tylko czarne (nie dłuższe nie grubsze ani nie podkrecone) - polecam.
Ale moich oczekiwan zdecydowanie on nie spełnia.

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

wart zakupu

Jest to pierwszy tusz który faktycznie podkręca rzęsy. Już 2 warstwy dają rewelacyjny efekt wydłużonych i podkręconych rzęs. Ładny głęboki czarny kolor. Nie osypuje się , jest trwały przez cały dzień. Jedyny minus to że na początku jak dla mnie jest za rzadki - trochę odbija się na górnej powiece :/ - ale to akurat cecha wszystkich tuszy. Po tygodniu od otwarcia jego konsystencja jest idealna.

Używam tego produktu od: 1 roku

dno

Liczyłam na naturany efekt i ew delikatne wydłużenie, a ten tusz to wg mnie totalna porażka: trudno pokryć nim całe rzęsy (więc nawet nie ma mowy o wydłużaniu), kruszy się i wpada do oczu. Nakładanie i noszenie go było torturą, więc wylądował w koszu. żałuję trochę tej kasy;/

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Rewelacja

Kupilam ten tusz przed weselem. Jestem alergikiem i nie moge uzywac wiekszosci kosmetykow zwlaszcza do oczu. Wyprobowalam by byc pewna ze tego waznego dnia nie bede miala spuchnietych powiek i lazawienia.
Maskara rewelacyjna podkreca rzesy, nie zlepia pogrubia, nie ma wrazenia ciezkich rzes - niepowtarzalny efekt

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

dość znośny

Przetestowałam już wiele tuszy i ten należy do tych, co to radzą sobie z moimi "nieznośnymi" rzęsami. Jednak nie powiem, że byłam w pełni zadowolona z jego efektów...

+ wydłuża
+ cena
+ raczej nie skleja (choć moim zdaniem to akurat zależy od techniki)
+ rzeczywiście czuć lycrę ;)

- efekt podkręcenia nie jest zadowalający
- ciężki do zmycia

Teraz używa go moja mama i jest zadowolona.
Na pewno jest to produkt godny polecenia i przetestowania :)

Używałam tego produktu : jakieś 3 miesiące temu