Nutrli Delice, Masque Muesli Nutrition Intense [Nourishing Cerela Mask]

Nutrli Delice, Masque Muesli Nutrition Intense [Nourishing Cerela Mask]

Odżywcza maseczka przeznaczona do skóry suchej. Intensywna kuracja łagodząco-odżywcza, łączy zalety odżywczych i energizujących właściwości płatków owsianych oraz olejków z roślin. Przywraca równowagę lipidową, chroni "kapitał wodny" skóry, dostarcza niezbędnych minerałów i pierwiastków śladowych. Polecam na zimę - producent zapewnia, że chroni przed szkodliwym wpływm czynników zewnętrznych. Wszystko to w postaci przyjemnej w użyciu maseczki z wyraźnymi kawałkami muesli. Polecana do użycia raz w tygodniu.

Cena: 32EUR/ 50ml

przyjemna

Maseczka jest niewątpliwie miła w użyciu, odżywia skórę, moja buzia jest po niej gładka, nawilżona,nawet jakby z takim filmem...Maseczka pachnie średnio przyjemnie (jak wszystkie produkty decleor, zapewne chwalą się nieużywaniem syntetycznych zapachów). Nie do końca odpowiada mi to że maseczke się zmywa, wolę takie które można wklepać (czerpię średnią przyjemność ze spłukiwania specyfików o cenach podnoszących włosy na głowie a nawet na rękach;) Zmyć ją muszę-tkwią w niej małe kawałeczki chyba płatków owsianych, nie będę przecież spać z tym na twarzy...Ogółem bardzo dobra maseczka, tylko czemu taka droga? A jak już taka droga, to czemu taka mała? Maseczka guerlain szczyci się podobną ceną, ale jest jej dwa razy więcej! Ponieważ przy tym, nie jest szczególnie wydajna (użyłam kilka razy i 1/3 nie ma), moja ocena to 3 i pół *-naciągane 4. Osoby dla których kwestie finansowe nie grają roli, mogą sobie pół * dodac:)Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/3
12.02.07. Wydajna ta maska jest dość i jednak działa.Jest bardzo gładka a przez to niesamowicie komfortowa w nakładaniu, po jej zmyciu (tonikiem raczej niż wodą) czuję że skóra jest odżywiona (tzn. natłuszczona ale tak jakby od wewnątrz;). Myślę że tę cenę można jednak darować, bywają droższe.