Multi-Active Nuit toutes peaux (krem na noc) (stara wersja)

Multi-Active Nuit toutes peaux (krem na noc) (stara wersja)

Fantastyczny krem na noc, którego zadaniem jest neutralizacja wolnych rodników, wygładzenie, ujędrnienie i nadanie blasku. W jego skład wchodzi "Noctoferrine" - opatentowane przez Clarins białko, zwalczające wolne rodniki, pochodna witaminy A, kwasy owocowe, wyciąg z miodu oraz relaksujące substancje zapachowe. Krem natychmiast się wchłania, a rano buzia rzeczywiście jest świeża i wypoczęta.

Cena: ok. 210 zł / 50 ml

Najlepszy krem na noc

Jeden z lepszych kremów na noc jaki kiedykolwiek miałam. Wygładza delikatną skorę twarzy i dobrze ją nawilża. Rano skóra jest promienna i gladka bez śladów zmęczenia. Jedynym mankamentem tego kremu jest jego cena. Polecam zakupy na lotniskach.

Używam tego produktu od:pół roku

Olśniewający

Uwielbiam marke Clarins za jakoś kosmetyków i piękne wykonanie pudełeczek. Krem jest bardzo dobry nie przetłuszcza ani nie wysusza. Cera mam wrażenie rano jest jak po bombie witaminowej.

Używam tego produktu od: 1 m-c

średni

Krem powoduje, że skóra jest nawilżona - nic więcej. Kosmetyk szybko się wchłania, ma wygodne opakowanie. Wadą jest dość nieciekawy zapach kremu. Moim zdaniem cena jest zdecydowanie zawyżona.

Cellulit adipocyty

Super

w pelni zgadzam sie z moja poprzedniczka, drogi ale wart tych pieniedzy, opakowanie higieniczne, doskonaly dla cer mieszanych i tlustych, nie powoduje powstawania krostek (jak czesto sie zdarza po niektorych), rano twarz promienieje blaskiem, jest gladziutka

Dla mnie najlepszy

Wypróbowalam już bardzo wiele kremów na noc i nieustannie do niego wracam. On rzeczywiście działa! Rano buzia jest gładka, wypoczęta i bardzo świeża. Nie uczula mojej wrażliwej cery. Fantastycznie się wchłania (polecam paniom o cerach tłustych i mieszanych) i pięknie pachnie.