Imunal Repair Energy, Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Imunal Repair Energy, Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Szampon do włosów zniszczonych, który ma mocne właściwości pielęgnacyjne.
Włosy łatwiej się rozczesują i stają się bardziej elastyczne; wygładza włos, domyka, otacza lekką warstwą ochronną; z wyciągiem z orzechów makadamii, zapewnia zniszczonym włosom odpowiednią pielęgnację. Włosy stają się elastyczniejsze, mocniejsze i łatwiej się rozczesują.

Cena: ok. 50zł / 250ml

Rewelacyjny szapmon!!

Używałam tego fioletowego, do włosów po farbowaniu- to jedyny szampon który pięknie "rozmywał" kolor i naprawdę nie widać było przy regularnym i wiernym stosowaniu żadnych odrostów.
Świetnie odżywia włosy, nawilża, ale nie przetłuszczają się bardzije niż zawsze, co u mnie jest bardzo ważne.
Super gęsta konsystencja, bardzo wydajny; ładnie pachnie/

Minusy
horrendalna cena
DOSTĘPNOŚĆ !!! a w zasadzie jej brak. nigdzie nie mogę go kupić !!

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 1000ml

Cud nie kosnetyk!

Moze zaczne od tego, ze szampon jest juz niedostepny i jestem tym jakze rozczarowana! Kadus byl moim KWC i byl rewelacyjny. Zuzylam kilka opakowan 1000ml wraz z siostra i mama (one tez byly zachwycone) Szampon mial bardzo dobra konsystencje, pieknie pachnial, odzywial, nawilzal, wygladzal wlosy. Robil wszystko to co dobry szampon powinien robic a dodatkowo zostawial wlosy blyszczace "lejace sie" i pachnace.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka 1000ml

super

Stosowalam dlugi czas litrowe opakowanie.Szampon ma swietna konsystencje,jest bardzo wydajny mala kropelka wystarczy.Do tego pozostawia rewelacyjny zapach wlosow,nie potrzeba zadnych odzywek.Moze nie regeneruje zniszczonych wlosow,za to nawilza je i wlosy sa sliskie,blyszczace.Na allegro mozna kupic go taniej niz w salonach fryzjerkich,ale slyszalam ze zostal wycofany z produkcji-szkoda :/
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Ilość zużytych opakowań: litrowe

depilacja opóźnianie porostu włosów

Średnio na jeża..

Moje włosy były dosyć zniszczone, jednak nie aż tak żeby jedynym ratunkiem dla nich była wizyta u fryzjera i ich ścięcie :) Kupiłam ten szampon, też 1000ml i miałam nadzieję, że pomoże (dodatkowo wspomagałam się odżywkami Farouka). Niestety szampon jest zdecydowanie za ciężki dla delikatnych i cienkich włosów plus, co dziwniejsze, po opłukaniu ich zimną wodą (problemy z bojlerem :) ) nie spłukuje się w całości i pozostawia paskudny film na włosach, obciążając je dodatkowo. Wiem, że włosów nie myje się w zimnej wodzie :) ale musiałam, a nie miałam innego szamponu pod ręką. W każdym bądź razie- używałam go przez ponad pół roku, jednak nie zużyłam całości. Nie zauważyłam spektakularnej poprawy, więc przerzuciłam się na Kerastase i już po 1,5 tygodnia widzę efekty. Jak dla mnie to zbyt obciążający i niewiele wspomagający włosy szampon. Nie wrócę do niego, bo z tego co się orientuję został wycofany na rzecz nowej linii Kadusa :) Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie litrowe

rewelacyjny to on nie jest

szampon zakupiłam po naprawdę atrakcyjnej cenie-40 zl za 1000 ml.
wiec niewatpliwym plusem jest jego cena.
uzywałam go kilka miesiecy, nie zauwazylam poprawy stanu moich wlosow. fakt, po umyciu wlosy sa miekkie, latwo sie rozczesuja, przewaznie szampony plączą mohje wlosy a kadus nie. jednak najwazniejsze- wlosy jak byly zniszczone, tak sa dalej!
nie wiem czy kupie, mozeee kiedys, za pare lat. poki co lubie wyprobowywac nowe.
a szampon oczywiscie zakupilam po przeczytaniu recenzji na wizazu, a jak! ;)
generalnie, polecam, mozna kupic, wyprobowac, ale radze mniejsza butelke na poczatek. ja go jakos wykonczylam.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: skonczona jedna

Najlepszy na świecie!

Jak żyję tak dobrego szamponu nie miałam. Rewelacja po prostu!

Wad nie będzie, on naprawdę żadnych nie ma.

Więc lista zalet:
- wydajny, kupuję duże opakowanie 1L i mam go ho ho :)
- pięknie wygładza włosy, robią się śliskie, bez takiej puchatości, włos się nie rozczapierza, nie jest ostry ani szorstki;
- dobrze się rozczesuje włosy, nie trzeba żadnych wygładzaczy stosować;
- uelastycznia, moje loki pięknie sprężynują i nie są sianowate;
- pięknie pachnie;
- gęsty, ładnie się rozprowadza;
- fajnie się spłukuje;
- nie swędzi głowa, skóra nie jest ani wysuszona ani tłusta;
- nie przetłuszcza, nie obciąża włosa; nawet po miesiącach stosowania włos nie jest klapnięty, ciężki ani tłusty jak np. po regeneracyjnym Dove;

Od paru miesięcy jest to mój zdecydowany KWC. Pewnie jeszcze nie raz kupię inny szampon, bo jakoś tak lubię testy na włosach robić ;) ale na pewno będę wracać do tego Kadusa - jest bombowy. Polecam.
Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1L

za tą cenę - nie

Myślałam, że za tą cenę otrzymam świetny szampon, ale niestety myliłam się. Używałam go, jak miałam zniszczone włosy, sianowate, puszące się.
Plątał włosy, miałam po nim jeszcze większe sianko, a miał działać odwrotnie. Ciężko było rozczesać włosy, musiałam je szarpać.
Miał miłą konsystencję i fajnie się nim myło, ale co z tego, skoro włosy były w jeszcze gorszym stanie, niż po zwykłych szamponach ze sklepu za 5 zł. Już więcej nie zrobię takiej wpadki i nie kupię drogie szamponu, bo lepiej działają na mnie te tańsze.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Jak dotąd najlepszy

Mam mocno przetłuszczające się włosy zmęczone codziennym myciem. Imunal Repair Energy Kadusa okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie tylko nie niszczy włosów ale także nadaje im jedwabistą miękkość. Szampon porządnie się pieni i ma subtely zapach. Jeśli chodzi o cenę, to ta za opakowanie litrowe jest całkiem przystępna (z tym 250-litrowym to już inna sprawa...). Żałuję tylko, że nie zakupiłam od razu dozownika do butli bo aplikacja bez niego jest bardzo niewygodna). Nadal szukam swojego ideału ale muszę przyznać, że póki co Kadus to najlepsze co udało mi się znaleźć.Używam tego produktu od: ponad rok z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno małe i połowa litrowego

Dokonały szampon

Idealny szampon do włosów zniszczonych zarówno przez farbowanie (tak jak w moim przypadku), jak i używanie suszarki.
Mam włosy do ramion, farbowane. Zniszczone na końcach.
Szampon polecił mi fryzjer.
Już po pierwszym myciu wlosy nabrały blasku, po kolejnych były bardziej błyszczące i nawilżone.
Dobry kosmetyk za niewielką cenę.
Polecam również maskę z tej serii.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:około 3 duże

Dobry ale szukam dalej.

Kupiłam szampon zachęcona opiniami. Na allegro przy ilości 1000 ml cena nawet nie była taka zła. Włosy po dłuższym stosowaniu szamponu stają się miękkie i miłe w dotyku, jednak wolałabym by były bardziej wygładzone a niestety tego efektu nie udało mi się uzyskać samym szamponem. Jestem z niego zadowolona jednak będę dalej poszukiwać produktu który lepiej sprawdzi się na moich włosach.

Używam tego produktu od:4 m-ce

absolutnie rewelacyjny :)

Świetny szampon. Przesiadłam się na niego z ostatnio używanego The Body Shop miodowego i muszę powiedzieć że jak na sporą ilość szamponów z górnej i najwyższej półki ten wypada po prostu rewelacyjnie. Dla mnie efekt porównywalny a może nawet lepszy od Kerastase.
Jestem bardzo zadowolona, włosy nawilżone, mocno odżywione, lśniące i jakby ich więcej. Fantastycznie się układają i wyglądają po prostu świetnie,a mam z natury przesuszone, cienkie, łamliwe ze strasznie zniszczonymi końcówkami, które od lat katuję farbowaniem i lokówką. Teraz nawet te zniszczone końcówki wyglądają prawie jak nowe :). Nie obciążył wcale moich cienkich i delikatnych włosów, a martwiłam się o to.
Kupiłam litrową butlę i absolutnie warto było, jest bardzo wydajny. Żadnego przy tym łupieżu i podrażnień. Mogę spokojnie polecać.Używam tego produktu od: kilka tygodni

bez rewelacji

Od razu na wstępie piszę, że szampon za tę cenę mógłby być lepszy.Kupiłam go raz i więcej nie wrócę, bo?... są na rynku tańsze i lepsze. W miarę nawilża włosy, super połysku nie zauważyłam i moim zdaniem on obciąża włosy. Fakt ,ze jest bardzo wydajny i starcza na bardzo długo, a ja mimo wszystko czekałam kiedy się skończy.

Używam tego produktu od:parę miesięcy temu