Rossmann, Eye Make Up Remover Oil (Olejek do demakijażu oczu)

Rossmann, Eye Make Up Remover Oil (Olejek do demakijażu oczu)

Olejek przeznaczony do demakijażu oczu. Dodkładnie i skutecznie zmywa każdy makijaż.

nie polecam

Olejek jest wprawdzie tani, ale bardzo niewygodny w uzyciu, strasznie oleisty, szczypie w oczy jak sie dostanie i cale oko jest czerwone a do tego zalzawione i zamglone. Makijaz moze i zmywa przyzwoicie (ale tylko zwykly, nie wodoodporny), ale trzeba dosyc duzo go uzyc, a wtedy nie jest wydajny no i ciezko uniknac wprowadzenia go do oka, a o tym ile platkow bawelnianych trzeba do takiego demakijazu zuzyc to szkoda w ogole pisac.
Acha, opakowanie jest nie dosc ze brzydkie (co daloby sie przezyc biorac pod uwage cene) to strasznie sie robi kleiste z powodu olejku. Probowalam tak uzywac tego olejku, aby opakowanie bylo czyste i suche, ale ciezko bylo.

Używalam tego produktu: kilka miesiecy temu

Co to ma być?! Odradzam!

Nie pamiętam już dlaczego skusiłam się na zakup tego olejku - pewnie jakieś chwilowe zaćmienie umysłu :crazy: Kosmetyk ten jest beznadziejny. Bardzo podrażnił moje oczy - łzawiły, szczypało i piekło, oczy zaszły mi mgłą. Nie usuwał makijażu oczu a tylko rozmazywał go tworząc przy tym wielką czarną plamę, którą ciężko było usunąć :yyyy: Zapach przeciętny. Szkoda oczu na takie eksperymenty.

Używam tego produktu od: użyłam 2 czy 3 razy
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam nawet 1/5 jednego opakowania

z patentem jest OK

mam go jakiś czas, używam "do spółki" z siostrą, a ubytek niewielki.

patent na ten olejek: najpierw zwilżyć płatek tonikiem (lub wodą jak piszą Wizażanki), potem "kapka" olejku. po kilku próbach dojdziecie do wprawy w proporcjach.
inaczej mgła w oczach i niepotrzebna tłustość.

zdobył moje uznanie, gdyż jako jedyny produkt do demakijażu dawał radę przebrzydłemu tuszowi loreala.

jeśli nie wierzycie w jego "moc" to najpierw zmyjcie oczy tym, co tam macie do demakijażu, a potem tym olejkiem - zobaczycie ile jeszcze zostanie na płatku.
wiem, bo tak zrobiłam ;)

Używam tego produktu od: miesiecy kilku

Boski przypadek :)

Po prostu ideał ! Kupiłam w akcie desperacji ( nie miałam żadnego preparatu do demakijażu oczu, wzięłam więc co było i w dodatku najtańsze ;) ). Parę potarć płatkiem kosmetycznym i nawet nie ma śladów makijażu :) Nic się nie rozmazuje, wszystko zostaje na waciku. Po wieczornej toalecie często nie mogłam się pozbyć zacieków z rozmazanego tuszu do rzęs, miałam czarną obramówkę wokół oczu :/
Dosłownie każdemu polecam ten kosmetyk :) W dodatku fajnie nawilża.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze ( maluję oczy dosyć rzadko )

Ja tego olejku używałam trochę inaczej, przez co zmywał makijaż niemal perfekcyjnie. Najpierw wacik nasączałam wodą a dopiero potem nalałam olejek i takie połączenie naprawdę dobrze zmywało każdy makijaż. Próbowałam zetrzeć tusz z rzęs bez wody i niestety efekty były takie same jak u większości stosujących (zaczerwienione oczy, zamglone, szczypanie, a tusz ani rusz), tak więc nie dziwię się, że nie radził sobie z demakijażem.
Poza tym jest wydajny i rzeczywiście trochę tłuści buteleczkę i oczy... ale powieki przecierałam chusteczką higieniczną i było OK

Używam tego produktu od: starczył na ok. 2 m-ce

Dziadostwo ;(

Najgorszy kosmetyk do demakijażu jaki miałam! Użyłam go tylko raz (skusiła mnie cena) i od razu wyrzuciłam! Jest oleisty, oczy strasznie pieką po przetarciu ich nasączonym wacikiem, potem trzeba dodatkowo myć twarz bo jest cała jakby w oleju, trzeba użyć go bardzo dużo żeby zmył makijaż.... nie polecam! z daleka od taniego szmelcu!

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1/8 opakowania

tylko do maskary wodoodpornej!

Moim zdaniem kosmetyk rzeczywiscie jest ciezki i nie polecalabym do demakijazu zwyklych maskar, u mnie przelezal swoje w lazience, za to doskonale radzi z naprawde wodoodporna maskara i nie trzeba wcale trzec powieki, ladnie rozpuszcza makijaz. Odkrylam go na nowo przy okazji zakupu wodoodpornej maskary Double Perfection L`oreal, gdy zapomnialam dokupic dwufazowy preparat do zmywania makijazu wodoodpornego tej wlasnie marki i wieczorem przypomnialam sobie o tym olejku. Faktycznie oczka zachodza mgła, moje nie sa jednak tak wrazliwe, wiec nie jest najgorzej.

Używam tego produktu od: kupilam 4m-ce temu a uzywam od kilku dni

ble! paskudztwo ;/

tani , dość wydajny zmywa jako tako ale ma przeokropną wadę (nie licząc średniego opakowania) pieką powieki po jego użyciu także nie polecam .. nawet prawie darmowa ;) cena to nie wytłumaczenie dla czegoś takiego..

Używam tego produktu od:kiedyś 2 lata temu

okropny

Nie wiem co mnie podkusiło żeby to kupić ;) chyba niska cena.
Stwierdziłam, że nie mam zbyt wiele do stracenia...
Jak dla mnie ten olejek jest fatalny. Radzi sobie tylko z cieniem. Nie ma natomiast mowy o zmyciu wodoodpornego tuszu. Mogę przykładać, przytrzymywać, trzeć... Tusz wciąż pozostaje na rzęsach. A oczy są podrażnione, zachodzą mgłą... Po użyciu tego olejku natychmiast trzeba iść spać. :mad:

Plusem (?) niewątpliwie jest wydajność... Ale przy takim działaniu nawet ten plus staje się minusem...

Używam tego produktu od: kilku miesiecy :(
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

zamiast mleczka

już dawno wiedziałam, ze olejki i oliwki zmywają tusz do rzęs. jednak ten olejek w porównaniu z oliwka dla dzieci wygrywa głównie ceną (tylko 4 zł). Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, ze jest tez dużo mniej tłusty niz oliwki, przez co staje się bardziej toporny w używaniu. mimo to polecam :)
ps. ekonomiczny w używaniu

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1/4 op.

Coś niesamowitego

Nigdy nie używałam lepszego kosmetyku do demakijażu oczu.Przykładam wacik na chwilę i już nie ma cienia ani kredki,delikatnie pocieram i makijaż oczu znika w mig.Jestem zachwycona tym olejkiem,tym bardziej,że dałam za niego 3 zł!Gdyby ktoś dał mi go bez naklejki i firmy,stwierdziłabym,że nie stać mnie na takie cudo.Bardzo mile sie zaskoczyłam i każdemu polecam.Jest bardzo wydajny,gdyż ma cienką szyjkę i możemy kontrolować ilość wyciskanego olejku.

Trzeba jednak umyć potem twarz,bo zostawia tłustą poświatę.

Używam tego produktu od:2-3 m-cy

taki sobie

?wietnie zmywa? nawet makija? wodoodporny,?agodny dla oczu,nat?uszcza,dobry dla osób z such? skór?.
Niestety ma te? wady,ale doskona?y kosmetyk za 4 z??,no nie wiem,za t? cen? raczej nie mo?na mie? wszystkiego,a wi?c:baaardzo t?u?ci powieki i jeszcze d?ugo po u?yciu ogranicza widoczno??,no i ta butelka-te? wkrótce jest ca?a t?usta,nalepka na niej si? odkleja i wygl?da to nieestetycznie,jako kosmetyk na pó?eczk? si? nie nadaje.U?ywam tego produktu od:nie u?ywam
Ilo?? zu?ytych opakowa?:2