Pro White Original (Lakier z efektem wybielającym)

Pro White Original (Lakier z efektem wybielającym)

Bezbarwny lakier z efektem wybielającym, pokryte nim paznokcie rozjaśniają się i lśnią wyjątkowym blaskiem. Idealny do manicuru typy French.

bardzo fajny efekt

Produkt ten otrzymałam jako gratis, więc cena nie ma tu znaczenia. Pomalowane paznokcie mają jakby lekko niebieskawy odcień. Dość fajnie to wygląda przy moich naturalnie białych końcówkach. Efekt ten jest optyczny, a nie wybielający płytkę. Po zmyciu lakieru efekt znika. Ale ja lubię go stosować gdy nie maluję paznokci kolorem. Dość szybko ściera się na końcach. Nie ma wpływu na gorszą czy lepszą kondycję paznokci po stosowaniu. Dość mała pojemność - zużyłam już pół co przy innych lakierach nie ma szans.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Spełnia swe zadanie

Tak jak napisano, pokryte nim paznokcie rozjaśniają się i lśnią wyjątkowym blaskiem. Traktuje go bardziej jako lakier bezbarwny niż odżywke pięlęgnacyjną, dlatego nie narzekam na brak trwalszych efektów. Jednak dostałam go w prezencie więc wątpię żebym ponownie go nabyła w cenie 40 zł. Plusem jest to że starcza na długi czas.

Używam tego produktu od: ponad rok ale niezbyt często
Ilość zużytych opakowań: dopiero 1/3 pierwszego

PUDŁO!

Ok! .......Sugerowana cena tego wynalazku, może i nie bije po oczach, a niewątpliwie cena na Allegro, jest jeszcze niższa i bardziej odpowiednia ;) ale czy kupowanie preparatu, który nie spełnia naszych oczekiwań, jest generalnie miernej jakości, a jego trwałość, to w tym przypadku zbyt zaangażowane słowo, tylko dlatego, że to osławiony Alessandro, jest ok?........ nie sądzę.
Nie wybiela........ wzamian otrzymujemy średniej jakości lakier UV. Po zmyciu, płytka jest w pierwotnym stanie, a i zmywać w sumie nie musimy tego, po dwudniowym noszeniu........ dlaczego?
......a dlatego, że w większości przypadków, w drugim, a nawet w pierwszym dniu po nałożeniu, warstwa tego, idealnie odchodzi nam od płytki sama, całym, nienaruszonym płatkiem /.
Reasumując .......Alessandro, nie Alessandro ale bubel to to to jest z całą pewnością, więc nie sądzę, by było warto, ba, nawet jestem przekonana, że zdecydowanie NIE!

Używam tego produktu od: próbowałam na różne sposoby od 3 miesięcy

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszej i zarazem ostatniej butelczyny

fakty i mity depilacja

Nie polecam

Zacznę od tego, że mam swoje paznokcie żółte - nie palę, ciemne lakiery nakładam zawsze z podkładem - Alessandro nie radzi sobie z tym problemem. Lakier po nałożeniu nie ma jednolitej warstwy. Oczywiście nie ma mowy o jednokrotnym nałożeniu - 2 czy nawet 3 warstwy, aby miało to jako taki wygląd. Lakier odchodzi na drugi dzień (paznokcie średnio twarde). Na łamliwych paznokciach nie wytrzymuje całego dnia. Kupiłam jedno opakowanie - więcej nie kupię - ten staram się zużyć pomimo braku zalet.

Efekciarski

Do mojego Pro Withe była dołączona miniaturka (5 ml) odżywka night hardener i szczerze mówiąc to mnie w ogóle skłoniło do zakupu :)

Pro Withe nadaje paznokciom ładny odcień, mój facet nazywa go fioletującym a nie wybielającym ;) Odcień jest w porządku, lecz trwałość tego produktu pozostawia wiele do życzenia... Na moich paznokciach pozostaje on maksymalnie dwa dni, po czym odchodzi ślicznym płatem :( o wiele dłużej trzymał się wybielający INGLOT (może nie dłużej, ale subtelniej schodził).
Szybko schnie - na plus.

Fatalny

Miałam ten lakier dołączony jako gratis 5 ml do odżywki. Ten lakier praktycznie nie wybiela a robi takie sine paznokcie,po nałożenia wysuszacza paznokcie błyszcza co przypomina troche lakier bezbarwny o sinym zabarwieniu. Nigdy samodzielnie bym go nie kupiła gdzyz jest drogi i do niczego. W porównianiu z nim lakier tego typu Inglota jest na 5+. Ja osobiście jestem bardzo niezadowolona. Po trzech uzycia poprostu sobie leży.

Używam tego produktu od:m-c ale uzyty 3 razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Rewelacyjny kosmetyk!

Lakier jest naprawdę świetny! Ślicznie wybiela płytkę paznokcia ( oczywiście tylko optycznie - do pierwszego kontaktu ze zmywaczem), dzięki czemu paznokcie wyglądaja bardzo naturalnie, czysto i elegancko.
Doskonale nadaje się do Frencha, z tym że ja nakładam go dopiero jako ostatnią warstwę na pomalowane już paznokcie - mega efekt, szczególnie prz mleczno różowym lakierze!
Jak dla mnie to lakier jest bardzo trwały i nadaje piękny połysk. Wypróbowałam też tańsze wersje takich preparatów i wierzcie mi, żaden nie dał takiego efektu jak Alessandro.

Ilość zużytych opakowań:

świetny!

Rewelacyjny lakier! Doskonale likwiduje optycznie przebarwienia paznokci. Po jego użyciu płytka staje się czyściutka, świeża, różowa. Uważam, że jest idealny do paznokci pożółkniętych czy przebarwionych np. od ciemnych lakierów.
Ja osobiście używam tego lakieru jako podkład, gdy robię frencza - wierzcie mi, efekt jest świetny! Polecam!
Aha, oczywiście rozczaruje się ten, kto sądzi, że ten lakier wybiela paznokcie trwale. On działa jak kamuflaż, czyli wybiela paznokcie wyłącznie OPTYCZNIE. Gdy się go zmyje z paznokci, efekt oczywiście znika.

mieszane odczucia

Produkt na pewno spelnia swoje podstawowe zadanie - paznokcie sa bieluskienkie, ale mam niestety wrazenie, ze paskudnie je wysusza. Poza tym ciezko zmyc te polyskujace drobinki. Nie wiem, czy kupie ponownie, bo pewnie sa lepsze produkty tego typu.

Używam tego produktu od:kilka ms
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nietrwały i drogi koszmar

Dlaczego nie?
- jest zupełnie nietrwały (już na drugi dzień, jak nie tego samego odrywa się od paznokcia, szybko się ściera)
- pierwsza warstwa schnie stosunkowo szybko, druga chyba nigdy nie wysycha po dwóch godzinach nawet ubranie spodni jest niebezpieczne, bo od razu lakier się wgniata i trzeba na nowo malować
- gęstnieje, mam go zaledwie 3 miesiące i już jest problem z dobrym rozprowadzeniem
- CENA! zapłaciłam za tego bubla 35 zł, nie jest wart nawet złotówki!

Lakier tego typu firmy Yoko kosztował mnie 7zł i sprawował się rewelacyjnie (tak samo jak i Inglot) - czas wrócić do sprawdzonych kosmetyków.

NIE POLECAM

ostatnia deska ratunku

Po namietnym paleniu papierochow, wrodzonym brzydkim kolorze paznokci lakier ten jest ostatnia moja deska ratunku. Podobny do lakieru bezbarwnego.
Fiolet lamie zolc paznokci, staja sie one optycznie bielsze ( zreszta producent wyraznie pisze tylko o optycznym rozjasnieniu )
Uzywam od lat jako podklad pod inne lakiery ( sam w sobie jest jeszcze za slaby aby rozjasnic moje szpony), jestem 100 % zadowolona. Lakier zagoscil u mnie na stale.
Znam tylko konkurenta Art Deco i ten Alessandro jest lepszy.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:duzo

Lepszego nie ma!!!

Doskonały lakier - idealna konsystencja, bardzo dobra jakość, efekt taki, jak obiecuje producent, trwałość manicure lepsza niż po innych lakierach - po prostu same zalety. Pędzelek precyzyjny - nabiera odpowiednią ilość preparatu i za pierwszym razem pokrywa cały paznokieć równomiernie.
Paznokcie po pomalowaniu wyglądają czysto, mega-biało, są błyszczące.

Cena mogłaby być niższa, ale warto zapłacić każdą złotówkę za tak dobry produkt.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego