Serum Vegetal, Ovale Lifting (stara wersja)

Serum Vegetal, Ovale Lifting (stara wersja)

Krem ma modelować kontur twarzy i ujędrniać skórę.Zastosowano w nim połączenie Hormonów Bio-Roślinnych z bogatym w polifenole wyciągiem z kwiatu Swertia.Połączenie to działa jak aktywator kolagenu,a efektem ma być wymodelowanie konturu twarzy.Podczas stosowania kremu producent zaleca specjalny masaż twarzy co ma potęgować jego działanie.

Cena: 92 zł / 50 ml

naprawdę dobry

Krem ma dość gęstą konsystencjęi i dlatego byłam zaskoczona, jak dobrze się wchłania(stosowałam 1xdz, na policzki, szyję i dekolt).Skóra się nie błyszczy,jest ujędrniona oraz- w co nie mogłam uwierzyć-niewielkie zmarszczki(jakby obrączki)na dekolcie zniknęły,a te na szyi i bruzdy nosowo- wargowe są płytsze.Pierwsze opakowanie dostałam gratis, drugie kupiłam za ok.60 zł.Krem nie uczula i nie podrażna,za to dobrze odżywia skórę.
Używam tego produktu od:2,5 ms
Ilość zużytych opakowań:kończę 2
10.02.Niestety kremu już nie można kupić-od 19.02.07 będzie jakiś nowy,podobny- Ovalessence-ciekawe, co się zmieni oprócz nazwy(byle nie na gorsze).

Bardzo przyjemny

Otrzymałam ten krem jako gratis do zakupów drogą wysyłkową.Sama nie wpadłabym na to,żeby go zakupić,szczegolnie,że cena jest zaporowa, a ja żeby coś kupić muszę najpierw wypróbować,gdyż mam wrażliwą cerę.
Teraz ten krem jednak wypróbowałam i myślę,że jak będzie w YR promocja to się na niego jeszcze kiedyś skuszę.Konsystencja kremu jest bardzo przyjemna-taka śmietankowa.Po nałożeniu na skórę nic nie szczypie ani nie ciagnie.Krem dosyć dobrze nawilża i zostawia oprócz tego ochronny film.Skóra po nim nie świeci się przy tym ani przez chwilę.Jesli chodzi o modelowanie twarzy to ja jeszcze nie mam co modelować ale mam za to co-nieco drobniutkich zmarszczek szczególnie wokół nosa.No i ten krem świetnie sobie z nimi radzi.Ogólnie polecam go ale nie za normalną cenę(czesto są przecież promocje:) )

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze 50 ml