Lovely Rouge

Lovely Rouge

Kremowa, jedwabista pomadka do ust ze składnikami nawilżającymi, witaminą E i filtrami UV. Zapewnia satynowy efekt. Dostępna w 15 odcieniach, zamknięta w uroczym opakowaniu w kolorze odpowiadającym odcieniowi szminki. Opakowanie z malutkim lusterkiem.

Cena: 39 zł / 3 g

Koszmarek.

Mam odcień Framboise Raffinee (ciemna czerwień z drobinkami).
Mogę z czystym sumieniem napisać, że to chyba najgorsza szminka, jakiej kiedykolwiek używałam.
Nie chce się nawet równo nałożyć, jest tłusta, a niesamowicie wysusza usta, jak już uda się ją zaaplikować, to w ciągu niecałej godziny znika z ust.
Tragedia.
Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: ponad roku

Fajny bajer

Bardzo mi się podoba pomysł na opakowanie. Natomiast jeśli chodzi o samą pomadkę, to dobrze nawilża, utrzymuje się tak ze 2 godziny. Mam wersję perłową i plusem jest to, że drobinki po pewnym czasie nie "latają" po całej twarzy

Używam tego produktu od: 3 misięcy
Ilość zużytych opakowań: w czasie 1

jestem na nie.

Kupiłam ją bardzo tanio na allegro.
Mam kolor 23 Corail orfevre.

Plusy:
*wygląda naturalnie na ustach
*przyjemny smak i zapach
*super lustereczko :)
*jest mała, wszędzie się zmieści
*dużo kolorów

Minusy:
* sucha, tępa konsystencja
* wysusza usta
* krótko się utrzymuje

Nie kupię ponownie, znam lepsze jakościowo szminki :)

Starzenie się skóry - dieta

Hmm...

Mam 2, jedną matową i drugą perłową. Matowa jest w pełni kryjąca, co nie jet do kończ dobre przy dość jasnym odcieniu hmm... ale po nałożeniu błyszczyka na wierzch prezentuje się całkiem ładnie. Do perłowej nie mam żadnych zastrzeżeń, ładny kolor, idealna konsystencja, przyzwoita trwałość (także w matowej). Opakowanie zmyślne - lustereczko ;D, no i to, że kolor opakowania odpowiada dokładnie kolorowi szminki - ułatwia to znalezienie w kosmetyczce właściwego odcienia :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

delikatny efekt

Mam 2 odcienie perłowe i jeden "normalny". Generalnie wszystkie są słabo napigmentowane i dają baaardzo delikatny efekt. Dodatkowo mam wrażenie, że odcienie perłowe wysuszają usta. Opakowanie zaskakuje małym lustereczkiem, pomysł oryginalny, aczkolwiek raczej jako nieprzydatny gadżet.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Z czystym sumieniem polecam!

Jedna z lepszych szminek jakich kiedykolwiek uzywalam, a jestem w tym wzgledzie baaardzo wybredna :) Ma fajna lekka konsystencje, nie klei sie, nie wazy na ustach. Do tego super gadżet w postaci lustereczka wbudowanego w opakowanie szminki. Jedyny minus to trwalosc, choc nie jest najgorsza to pewnie sa trwalsze szminki. Nie wiem, nie uzywam, poki co jestem wierna tej :)

Używam tego produktu od:2 miesiace

Prawie bezbłędna :)

Oceniam odcień 03 Rose Complice - określiłabym go jako ciemny, brudny róż przełamany kolorem łososiowym. Szminka sprawuje się naprzwdę dobrze. Przede wszystkim daje bardzo elegancki efekt, jest mocno kryjąca, satynowa, nadaje intensywny kolor. Za jej największą zaletę uważam trwałość - jest naprawdę imponująca, nic się nie ściera, nie "wędruje", nie zbiera w kącikach przez ładnych kilka godzin. Jest bardzo komfortowa w noszeniu, tzn. absolutnie nie jest tłusta, w zasadzie w ogóle nie czuć jej na ustach. Mam tylko jedno zastrzeżenie, które nie pozwala na przyznanie pięciu gwiazdek - nieco wysusza usta, co jednak nie powstrzymuje mnie przed jej stosowaniem :) Osobiście stosuję pod nią cienką warstwę balsamu Nuxe i problem znika. Polecam, choć trudno znależć sklep mający w ofercie szeroką gamę odcieni.

Bardzo fajna

Mam dwa odcienie: delikatny łososiowy 05 "Beige intime" i mocniejszy ciemnoróżowy 07 "Violine venere". Głębia koloru zależy od wybranego odcienia - nie zgadzam się, że wszystkie są prawie niewidoczne, jak pisano wcześniej (np. odcień 07 jest naprawdę dość mocny).

Szminka daje kremowy, satynowy efekt, który mi osobiście odpowiada bardziej niż połysk. Rzecz bardzo ważna: nie wysusza ust, a jednocześnie utrzymuje się dość długo.
Nie daję pięciu gwiazdek, bo ideału wciąż poszukuję (mam zamiar sięgnąć po produkty z wyższej półki). Jest to jednak najlepsza szminka z tych, które znam (a wypróbowałam ich sporo, różnych firm)

Zaznaczyłam, że kupię ją ponownie, ale jest poważny problem: wydaje mi się, że firma je niedawno wycofała :-(. Baardzo szkoda. Widziałam je wprawdzie na Allegro, ale to mogą być końcówki serii - wolałabym jednak świeżość drogeryjną.

Używam tego produktu od: ok 2 lat

moja naj :) !

Szminke Lovely Rouge mam od dosc dawna, moje kolory to fuchsia adore i violet cheri - bardzo intensywne i bardzo mocne kolory tak jak lubie i takie, jakich dlugo szukalam.
+ eleganckie opakowanie z lustereczkiem
+ bardzo dlugotrwaly i intensywny kolor na ustach
+ przyjemny zapach
+ super kremowa konsystencja
+ duza paleta barw - kazda znajdzie cos dla siebie

Maly minus - po calym dniu uzywania troche wysusza usta. Na noc balsam i rano wszystko juz gra :)
jest rewelacyjna :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

kremuś :)

Cudownie przyjemna szminka. Bardzo kremowa, lekka, nie lepiąca się i nietłusta. Piękne kolory nie tylko te delikatne ale i czerwienie- oczywiście ma błyszczykową delikatność i połysk ale kolor jest elegancki. Fakt zjada się dość szybko ale nawet po tym usta są długo nawilżone i miękkie!
Polecam na zimę!

Delikatna

Przyjemna szminka, jezeli komus zalezy tylko na delikatnym kolorze i nawilzeniu, to polecam. Piekne kolorki, ale prawie niewidoczne, usta delikatnie sie mienia dzieki malutkim drobinkom brokatu, tak, jak blyszczyk. Szminka szybko sie zjada, ale jest bardzo wydajna. Przyjemnie pachnie, nawilza usta, wygladza. Ma miekka kremowa konsystencje. Używam tego produktu od: 6 miesiecy

uwielbiam :)

Opakowanie cudne-taki gadzecik:) Mozna poprawic makijaz ust dosłownie zawsze i wszedzie:) Lustereczko wspaniałe:) Troche sie rysuje od noszenia w torebce ale to nie problem;)
Mam najjasniejjszy bladoróżowy kolor-transparentny na ustach, błyszczący. Bardzo mi sie podoba. Poza tym pomadka ślicznie pachnie :)
Lubie takie gadżety:)

Ilość zużytych opakowań: 2gie w trakcie:)