24h Deo Spray Freshly-Scented, Dezodorat w sprayu

24h Deo Spray Freshly-Scented, Dezodorat w sprayu

Seria dezodorantów w której skład wchodzi 9 zapachów: Isla Bonita, Oriental Moments, Pink Paradise, Exotic Garden, Carribean Lemon, Sport, Aqua, Lotus Dream, Cherry Blossom

Cena: ok. 8zł/ 150ml

Nie dla mnie

PLUSY:
-Ładne zapachy
-Cena

MINUSY:
-Słabo chroni, nawet bardzo słabo więc wielki minus.
-Uczula i nie jest zbyt dobry do skóry po goleniu.

Używam tego produktu od: Paru dni
Ilość zużytych opakowań: Jedno

świetny

Moim ulubionym zapachem z tej serii i chyba jedynym dostępnym do dziś jest Pink Paradise.

Mam dość duże problemy z poceniem się, ale wszystkie antyperspiranty brudzą mi ubrania, co bardzo wkurza.
+nie brudzi
+ładny zapach, który długo się utrzymuje
+chroni przed brzydkim zapachem
++++cena, w dodatku można czasem upolować go za jeszcze mniejszą cenę na promocji!

Jak dla mnie minusów brak. Polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Lubię

Lubię dezodoranty fa. W zasadzie wszystkie. Bardzo się pocę, ale i tak lepsza ochronę przed brzydkim zapachem dają mi dezodoranty niż antyperspiranty.
A fa jest jednym z tych co sprawdza się najlepiej. Używałam już chyba wszystkich zapachów, nie są może one moimi ulubionymi, ale to akurat dla mnie jest najmniej ważny- od zapachów mam perfumy.

Używam tego produktu od: od ładnych kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Przeciętny dezodorant

Miałam wersję Aqua i Lotus Dream.

PLUSY
- ładne, orzeźwiające zapachy
- spray (zdecydowanie wolę spray od kulki, sztyftu itd.)

MINUSY
- słabo chroni

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

świetny dezodorant

Uwielbiam Pink Paradise i Purple Passion (czy jest jeszcze produkowany?) Piękne, orzeźwiające zapachy i dla nich czasem odstawiam perfumy. Bardzo dobra ochrona jak na produkt w sprayu. U mnie efekt świeżości gwarantowany przez cały dzień. Chroni lepiej niż wiele antyperspirantów w sztyfcie.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

fajny:)

stosowalam wiele dezodorantow- nie ukrywam ze wole w kulce ale w spraj tez nie jest zly.:)
mam wersje Pink Paradise ktora tak slicznie pachnie ze nie moglam sie oprzec- starcza na dlugo, ciagle pachnie, dobrze chroni. polecam polecam polecam:-)

Używam tego produktu od:roku

Świetny.

Kupiłam już 2 raz wersję Pink Paradise i nie żałuję.
Pięknie pachnie i bardzo długo. Wydaje mi się czasami, że słabo chroni przed potem, ale na pewno niweluje jego przykry zapach.
Nie podrażnia skóry.

Warto!

Używam tego produktu od: prawie roku

ulubiony - trzymam się go

Miałam juz 3 wersje zapachowe. najpierw Cherry Blossom - był skuteczny ale nie pachniał tak ładnie jak się spodziewałam. Potem Pink Paradise - najlepszy zapach, kojarzę go z Escadą, bardzo przywiązałam sie do niego. teraz mam Oreintal Moments - zapach taki elegancki, ale lekko owocowy. Bardzo lubie te dezodoranty. Nie są drogie, duzy wybór zapachów (teraz kupie isla bonita), i są wydajne. Nie odnotowałam plam po nich na ubraniach.

Używam tego produktu od:dawna

pink paradise najlepszy

Kupilam w promocji w rossmanie. Dosc dobrze chronil,mial ladny delikatny zapach.Minusem bylo to ze po chwili przestal pachniec, a niekiedy na ciuchach zostawial plamy ktore wygladaly na jakies rozlewisko potu. Ogolem moze byc, ale uwaga z aplikacja.

Używam tego produktu od:Starczyl na 3-4 miechy.

Słaby

Miałam kiedyś zapach Cherry Blossom. Po spryskaniu pachniał zupełnie inaczej niż tak zwyczajnie. Wogóle nie chronił przed potem. Był drażniący. Nie polecam

Użyłam tego produktu: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: pół, bo oddałam mamie resztę śmierdziela :P

odświerzający

Skusiła mnie cena produktu, a kupiłam go w rossmanie na jakiejś promocji za ok. 4 zł. Mam wersję o zapachu PINK PARADISE.
Uwielbiam zapach tego kosmetyku, ale jeśli chodzi o funkcjonalność to gorzej... przed potem nie chroni wogóle...zwłaszcza ta seria w której znalazły się pink paradise, oriental moments, jeszcze jakiś tam wiśniowy itd. Po psiknięciu paszek kłóci się bardzo z perfumami ale przed przykrym zapachem chroni cały dzień i nie brudzi ubrań. W dodatku efekt świerzości utrzymuje się cały dzień. Mimo wszystko bardzo go lubię i chyba jest to jeden z moich ulubionych "psikanych" dezodorantów.

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:około 5

... Bardzo lubię Różowy :) ...

Dostałam kiedyś w prezencie Pink Paradise, i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem.

Po pierwsze nie pałam jakąś szczególną miłością do dezodorantów, używam głównie wód toaletowych, ale ten był po prostu boski. Trwały, pięknie pachnie, na tyle, że odstawiałam na jego rzecz wodę toaletową :)

Miałam wersję powiększoną promocyjnie o 30%, ale bardzo szybko go wypsikałam. Poprawiał mi nastrój i czasem chodziłam specjalnie do łazienki po to by się nim spryskać trochę :)

Inne dezodoranty mają zwyczaj sterczeć u mnie na półce miesiącami, bo kupię a później niechętnie po nie sięgam.

Dzięki temu dezodorantowi i zakupionemu ostatnio żelowi pod prysznic Fa Aroma powoli buduję swoje zaufanie do tej marki :)

Używam tego produktu od: pol roku