Air Mousse 3-D Matte Make Up (Matujący podkład o konstystencji musu)

Air Mousse 3-D Matte Make Up (Matujący podkład o konstystencji musu)

Cząsteczki powietrza tworzą lekką jak powietrze strukturę musu, która sprawia, że podkład lekko się rozprowadza wygładzając cerę aż do 80%. Zapewnia satynowy efekt makijażu już chwilę po nałożeniu.
Podkład daje matowe wykończenie w kolorze 3D. Sferyczne drobinki pudru tworzą żywy, trójwymiarowy kolor, którego odcień zmienia sie w zalezności od kąta patrzenia, a matowy efekt makijażu oddaje naturalną tonację cery.
Świeży makijaż przez cały dzień: Wodne polimery wraz z innymi składnikami natychmiast wnikają w skórę i stopniowo uwalniają wilgoć. Dlatego uczucie świeżości, tak jak perfekcyjny makijaż, utrzymuje się az do 10 godzin.

Cena: 32zł/ 30ml

Tragedia

Najgorszy "podklad" jaki w życiu miałam. Po użyciu moja skóra wyglądała jak pomarszczona, podklad zaraz po nałożeniu wyglądał jakby sie zwazyl i był na buzi przynajmniej 24h...
- zero krycia
- efekt maski bez względu na ilośc użytego kosmetyku
- nieladna kolorystyka
- bardzo podkreśla zmarszczki mimiczne (uzywalam go w wieku 15 lat)
- zostawia smugi
Generalnie jest tragiczny. Plusów zero.

Używam tego produktu od: 1 mc
Ilość zużytych opakowań: Zużylam 1 opakowanie

Boże pomóż ....

Więc ja różnież kupiłam podkład , bo ogólnie bardzo lubię markę Astor .... opis cudny, a na twarzy ... o matko!!!! Mam normalną cerę, zero pryszczy, przebarwień, cieni ... mama zawsze mówi mi po co mi podkład i puder ... po aplikacji tegoż musu moja buzia była czerwona jak po godzinnej sesji w solarium, podkład śmierdzi niemiłosiernie , twarz świeciła się jak choinka, i miałam wrażenie maski - zresztą nie tylko ja ... mąż się pytał ...czy dobrze się czuję bo jestem hmmm.... jego zdaniem fioletowa :( coż... taki to był cudowny kolorek .... nie polecam !!! nigdy w życiu!!!!

Używam tego produktu od: roku ?
Ilość zużytych opakowań: 0 - 2 aplikacje i kosz

paskudztwo

Kupiłam podkład za namowa Pani sklepowej.
Nie lubię musów ale skusiła mnie firma i reklama

Minusy
-nie rozprowadza się albo ja nie umiem go rozprowadzić
-twarz mi po nim okropnie błyszczała
-za wysoka cena

Nie polecam

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Tragiczny

Opis producenta piękny, ale w ogóle nie pokrywa się z rzeczywistością...
Podkładu używałam kilka lat temu jako nastolatka. Rozprowadzał się tak fatalnie, że myślałam, że nie umiem się malować ;) Bardzo szybko zasychał na twarzy i trzeba było go dłuuugo rozsmarowywać w bardzo małych ilościach, żeby osiągnąć efekt "mogę wyjść do ludzi". Na twarzy zachowywał się jak zepsuty produkt. Nie matował ani trochę, wręcz skóra bardziej się po nim błyszczała po dość krótkim czasie od nałożenia na twarz, gdyż obciążał cerę. Przez ten produkt zraziłam się kiedyś do podkładów i długi czas nie używałam żadnego.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nie nie nie

najgorzsy fluid jaki kiedykolwiek miałam..
Minusy;
*trudno się rozprowadza
*cięzki
*nie podoba mi się konsystencja
*trudność z dobraniem odcienia
*cena jak na taki produkt jest za wysoka
Plusy
*w sumie nie widzę

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Paskudztwo

Miałam wątpliwą przyjemność używać go kilka lat temu, ale był tak niesamowicie mi nie podszedł, że do dzisiaj go doskonale pamiętam.

- pomimo tego, że zgodnie z obietnicą producenta podkład po wyciśnięciu był musem, na twarzy zmieniał się w tłuste grudy, które ciężko było równomiernie rozsmarować

- w związku z powyższym punktem - robi smugi, plamy i wszystko co najgorsze

- w związku z tym, że podkład był tak trudny do rozsmarowania i użycia nie mam pojęcia czy matował, bo nie dało się go po prostu nosić

- po kilku minutach zastygał i podkreślał niedoskonałości, suche skórki, jest okropny!!

Zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno

wielka pomyłka

Podkład o fatalnej, wodnistej konsystencji. Cera po nim strasznie się błyszczała , nie zauważyłam żadnego efektu krycia .Najgorszy jaki miałam wśród fluidów z cząsteczkami powietrza.

Używam tego produktu od: pare miesięcy temu miałam z nim krótką przygodę
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, tylko podczas pobytu w domu

oj nie.

Dostalam ten podklad w prezecie od kolezanki, ktora stwierdzila, ze kompletnie nie trafila z odcienem.Po pierwszym nalozeniu poczulam sie glupio-pomyslalam, ze dala mi kosmetyk mocno przeterminowany!Brzydko pachnial, i rozdzielal sie na wode i nierozsmarowywalny fluid, tak jakby rozwarstwial..w koncu jednak udalo mi sie go mniej wiecej rowno rozsmarowac, choc kosztowalo to sporo wysilku.
Wyszlam na dluzszy spacer, podklad splynal znad gornej wargi i z czola z pierwszymi kropelkami potu, gdy wrocilam do domu i spojrzalam do lustra mialam po prostu usiana plamami twarz.3D jak sie patrzy;)Poza tym kto szuka matu, na pewno ten podklad mu go nie zapewni.Broda swiecila sie jak bomka choinkowa:)
Po przeczytaniu kilku zamieszczonych tu recenzji nie jestem juz zla na kolezanke, wiem, ze podklad nie byl przeterminowany, tylko ma taka fatalna konsystencje.Z czyms takim jeszcze sie nie spotkalam.
Na plus zapisuje mu to, ze nie wysuszyl mi buzi po kilkukrotnym uzyciu, i odcien na buzi byl zdrowy i mily dla oka, mi pasowal(bodajze 201).
Ale i tak nie zuzyje calej tubki, na razie zostal odstawiony na polke, co z nim poczac?...chyba tez dam komus w prezencie;)

Używam tego produktu od: uzylam kilkakrotnie

Ilość zużytych opakowań: ok 1/3 tubki

kolejny przeboj astora

mam cere taka jak moj stol po rozwalkowaniu ciasta-troche ciasta troche niczego. w dodatku w niektorych miejscach tylko, a w innych nie.
brak konstystencji, brak sensu, ale nie uczula. to jedyny plus.
niech sprzedaja razem z airmaxem-preparat wstrząsowo uczuleniowy.

co to w ogóle jest?

Ten produkt nigdy nie powinien być wprowadzony na rynek! Chyba wszyscy w Astor spali. Ogólnie całkiem lubię Astora, ale " te coś" to totalna klapa.Nie zawsze kojarzę podkłady , których używałam. Tego użyłam bardzo dawno temu, ale był tak okropny, że nie zapomnę go do końca życia.Nawet nałożyć się nie dało więc resztę szczegółów pomijam.

Używam tego produktu od: raz kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: niewielka ilość 1 opakowania

totalna klapa

jeden z najgorszych podkladow jakie uzywałam. nie zawazylam zadnego z wymienionych wyzej działan. dziwny zapach (jak to u astora) nie kryje, daje dziwne uczucia na twarzy. ogolnie nie polecam chyna ze osoba ktore nie maja zadnych problemow z cera i chca tylko np wyrownac koloryt.

Używam tego produktu od: kiedys kupilam i wyrzucilam
Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

NIE CIEKAWY

Podkład ten miałam ponad dwa lata temu ale nie polecam, lekka chmurkowa konsystencja która źle się rozprowadzała tworząc plamy i placki na twarzy.
Cera zaraz po nałożeniu się świeciła i wyglądała jak brudna i tłusta.
Słabo krył i zapychał.
Mnie to nawet uczulał bo wychodziły mi po nim czerwone suche placki jak poparzenie...

Używam tego produktu od: ponad 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opak. nareszczie zmęczyłam