Quick Corrector

Quick Corrector

Korektor w buteleczce z aplikatorem z gąbki mający lekką konsystencję, dający dość dobre pokrycie przebarwień i świetnie radzący sobie z cieniami pod oczami. Łatwo się rozprowadza i ładnie wtapia się w cerę pozostając niemalże niewidoczny. Dostępny w dwóch odcieniach-Light i Medium, ale ten drugi będzie dla przeciętnej Polki raczej za ciemny. Korektor nie gromadzi się w zmarszczkach i załamaniach skóry (chyba, że nałoży się go za dużo). Produkt jest całkowicie bezzapachowy i nie wywołuje podrażnień.

Dobry

Korektor nadaje się tylko na sińce pod oczami (tfu tfu strasznych podków nie mam). Nie stawiam przed nim jakiś zadań specjalnych, bo mój podkład kryje doskonale; dziś jednak musiałam użyć go na małą niespodziankę na brodzie i niestety próba generalna okazała się klapą.

Jest bardzo delikatny i bardzooo płynny.
Przyjemny w użyciu, bardzo ekonomiczny (już zaczęłam szukać następcy...) :(

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

uniwersalny

Nie wiem już, co mnie skusiło do zakupu tego korektora. Pewnie chcialam maskować jakieś niespodzianki, które dziwnym trafem jakoś teraz omijają mnie szerokim kołem... :-)
Teraz używam go jako bazę pod korektor pod oczy HR. I tu radzi sobie świetnie. Dobrze nadaje się też do maskowania naczynek w skrzydełkach nosa czy na zaczerwienienia twarzy. I świetny jest w podróży.

Konsystencja jest dość płynna, rozprowadza się dobrze (zawsze opuszkiem palca), ładnie stapia się ze skórą, ma dość mocne krycie, pozostaje matowy. Uważam, że troszkę wysusza, więc zalecam wcześniejsze nawilżanie. Na ewentualne niespodzianki może nie być najlepszy (nie nawilża popękanej i wysuszonej skóry, podkreśla nierówności skóry). Poza tym jest lekko transparentny... Więc już lepiej pod oczka lub w ich kąciki.

Paleta kolorystyczna bardzo uboga. Dwa kolorki to za mało, z których jeden jest dość różowawy i dość mocno odróżnia się od jasnej cery. Mam kolor Light i jest dla mnie stanowczo za jasny. Poza tym korektor ma tendencję do wylewania się z opakowania (zwłaszcza gdy leży w kosmetyczce), mimo solidnego zakręcania potrafi po otwarciu "wychodzić" z opakowania. Aplikatorek udany i precyzyjny. Przez przezroczyste opakowanie widać co prawda, ile nam jeszcze zostało specyfiku, ale trzeba uważać na słoneczko itd. Wydajny.

Ogólnie godny polecenia, ale nie na pryszcze a pod oczka konieczne solidne nawilżenie.Używam tego produktu od: 7 mcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego.

bardzo dobry

Bardzo przyjemny produkt.
Delikatna konsystencja, nie podrażnia i nie wysusza aczkolwiek nie ukryje bardzo widocznych zmian na skórze (czerwone pryszcze).
Jest natomiast idealny pod oczy - ukrywa zmęczenie oraz sińce.
Wygodne opakowanie z gąbeczką.
Bardzo dobry choć moim ideałem i tak póki co jest Touche Eclat YSL.

Używam tego produktu od: rok

Manicure - mat i błysk

Doskonaly pod oczy!!

Swietnie kryje cienie pod oczami. Dzieki zawartosci rozswietlajacych drobinek ozezwia skore pod oczami, worki i since staja sie mniej widoczne. Doskonale nadaje sie tez do ukrywania drobnych niedoskonalosci. Jest bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:2005

Ładnie kryje

Ładnie kryje przebarwienia i cienie pod oczami. Potrafi także skutecznie ukryć pryszcze i nie zatyka porów. Dobrałam dobrze kolor więc ładnie się wtapia i jest praktycznie niewidoczny. Wytrzymuje dośc długo i ściera się dopiero po jakis 4 h. Jest nieprzyzwoicie wręcz wydajny. Uzywam codziennie od maja 2004 i jeszcze nie zużyłam nawet połowy. Opakowanie jest ładne i praktyczne, ale przez ten długi czas napisy zdążyły się całkowicie zetrzeć od noszenia w kosmetyczce. Wg. mnie zbyt dużo kosztuje, bo kupiłam go za 71 zł.

Give me five!

Bardzo dobry, solidny korektor, który nie powoduje powstawania pryszczy i do tego dobrze je ukrywa. Super wydajny. Używam go już trzeci miesiąc, a nie zużyałam jeszcze 1/3 opakowania. Wygodna gąbeczka, która doskonale go roprowadza. Nie mam się czego przyczepić.
Nie wysusza skóry, nie wchodzi w załamania skóry. Bardzo dobry, też pod oczy.

na drobne niedoskonałości

Jak na korektor, to jest zbyt transparentny. Pokrywa cienie ale zbyt słabo, nie radzi zbytnio z przebarwieniami, poza tym mam wrazenie, że nieco wysusza skórę pod oczami, bynajmniej 29-latki.

taki sobie

Jak za taka cene ,spodziwewalam sie naprawde dobrego korektora ,ten jest poprostu taki sobie.Jak wiekszasc z Nas mam delikatne cienie pod oczami ,i ten korektor nawet w malej czesci nie jest w stanie z nimi sobie poradzic ,jedyna zaleta jest jego konsystencja i dobry aplikator(pedzelek).

są lepsze

Cóż, korektor przeciętny. Słabo kryje - a to podstawowa wada. Lekko wysusza skórę. Bez zachwytów, dwie gwiazdki.

na drobne niedoskonałości

Dla mnie świetny-dobrze maskuje wszystko co ma zamaskować, ale też nie wiem, jak radziłby sobie z większymi zmianami na skórze o intensywnej barwie, bo jest chyba lekko transparentny.<BR>Odejmuję mu jedna gwiazdke za to, że po dwóch latach(hmm,to chyba jednak dość długo) zaczął się rozwarstwiać, ehh, będę musiała kupić nowy, ale chyba wybiore ten sam.