Pour Homme

Pour Homme

Zapach orientalno-drzewny, elegancki, przeznaczony dla mężczyzny klasycznego. Flakon w kształcie ust i brody, zainspirowany obrazem Salvadora Dalego "Pojawienie się Afrodyty w pejzażu".

Nuty głowy -lawenda, bergamotka, bazylia, szałwia, anyż
Nuty serca - jaśmin, konwalia, geranium
Nuty bazy - cedr, paczula, sandałowiec, piżmo, ambra, skóra

Cena: 150-199zł/ 50ml

50 - 100ml

Upiorny Salvador Dali

Niezwykle aromatyczny, tajemniczy, może nawet nieco "upiorny". Taki dla mnie jest Salvador Dali Pour Homme.

Mam miniaturkę, chyba bardzo starą...

Nosiłem go kilka razy i jedno, co na pewno czuję, to mech. Chyba najbardziej "mchowy" zapach, jaki znam. Oprócz tego, mnóstwo ziół, które świdrują w nosie (dla mnie to głównie szałwia), spora dawka słodyczy (anyż) i tyle rejestruje mój nos.

Trwałość jest kilkunastogodzinna, projekcja, dość, ekhm, napastliwa.

Z jednej strony - totalnie nie moja bajka, ale z drugiej - ma coś, co sprawia, że mnie do niego ciągnie.

Oddech wymarłych światów

Jest klasykiem jak wspomniana w tytule płyta, powala mocą anyżowego akordu połączonego z gorzkawą nutą ziołową, które później przechodzą w lekko paczulowo-skórzaną mieszankę, trochę trupią, generalnie zapach turpistyczny i brudny. Ktoś napisał, że się nie starzeje, to fakt ,w przeciwieństwie do wielu innych poddanych modyfikacjom i wygładzonych dla polepszenia sprzedaży pozostaje nadal perełką

Wytrawny zapach nie starzeje się... NIGDY

Witam wszystkich zebranych... :)... właśnie dzisiaj kilka godzin temu otrzymałem paczkę z kolejnym 100ml-trowym Salvadorem Dali Pour Homme. Jestem nim oczarowany niezmiennie od \\\\\\\'90 roku. Jest to zapach mojej młodości i pierwszych poważnych doznań olfaktorycznych. Jak dla mnie to kwintesencja MĘSKIEJ aury zapachowej. Takich zapachów już się nie robi... no może WYBORNY Gucci POUR HOMME NIE POLECAM NIKOMU... ;-)\\\'90 Ilość zużytych opakowań: litr

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

nie dla mnie ale dla TZ\'ta :)

pisze w imieniu mojego TZ a. On tak kocha ten zapach, ze jakiekolwiek proby kupienia czegos innego koncza sie slowami: kochanie ładny ten ... (i tu nazwa czegos co probowalam mu wepchnac;)) ale wiesz ze nic nie pachnie tak jak moj (MOJ!!) Salvador.

Zakochal sie w nim juz dawno. Od tej pory poszlo juz chyba pare litrow tego zapachu :D... Dla mnie jest to meski, bardzo zdecydowany i bardzo przekrętny zapach. NIby jest fajnie, niby ladnie po mesku pachnie, a jednak gdzies tam wylazi mu drapiezna nutka. Jak patrze na nuty zpachowe nie moge ustalic co tak bardzo mnie w nim pociaga... Wiem ze pizmo i skora, wiem, ze anyzu nie lubie, wrecz nie cierpie a jadnak w tym zestawieniu komponuje sie nie drazniąco.
Sama nie wiem co jest w tym zapachu ale ja tez bardzo lubie jak TZ nim pachnie.

Polecam... choc mroczny on nie jest. na moj gust jest meski i zdecydowany. I ma charakter :)Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: cale mnóstwo

mroczny

Jeden z kontrowersyjnych zapachów. Gęsty, mroczny, jakiś taki satanistyczny. Zioła miksują się w dziwną, ale bardzo męską "benzynowatą" nutę, czasem czuję spaleniznę, czasem pot. Z czasem zapach delikatnieje, staje się pudrowy, mimo wszystko niepokojący. W zasadzie nuta bazy pasuje też do kobiet, takich trochę fatalnych.
Ja też jestem fatalna :) (tak czy inaczej) więc może nawet sprawię sobię próbkę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:testy