Biopur, Astringent Matifying Refreshing Lotion (tonik matujący bezalkoholowy)

Biopur, Astringent Matifying Refreshing Lotion (tonik matujący bezalkoholowy)

Jeden z nielicznych dostępnych na naszym rynku toników dla tłustych i mieszanych cer bez zawartości alkoholu. Dwufazowy, zawiera białą glinkę, miedź i cynk, czyli składniki zamykające pory i "uspakajające" tłuste partie twarzy.

Bardzo fajny :)

Fajny, delikatny tonik do cery tłustej - przerzuciłam się na niego z clinique .

x faktycznie zwęża pory
x nie ma alkoholu i nie podrażnia
x wydajny, butelka starcza mi na 3-5 miesięcy przy codziennym stosowaniu
x matuje, ale należy pamiętać o wstrząsaniu butelki przed użyciem
x nie zapycha, nie wyskakują po nim przykre niespodzianki
x fajna konsystencja
x nie wysusza

tylko dobry

Tonik jest wydajny,uzywam od 2 tyg i bardzo malo go ubylo.
Naprawde matuje i lekko leczy wypryski,to pewnie zasluga glinki i cynku w skladzie,ale niestety lekko wysusza moja cere.
Opakowanie wygodne,nic mi sie nie wylewa.
Tonik nie podraznia nawet po zoracowych nocach.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

godny polecenia

Szukam toniku do swojej cery i chyba wkoncu go znalazlam. Po przetarciu tonikiem cera wyglada swiezo i pory sa znacznie zmniejszone. Bardzo ladnie pachnie i jest wydajny. Jak dotad najlepszy. Vichy i Clinique sie chowaja. Polecam

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:200ml(w trakcie)

depilacja czego nie wolno

podoba mi się

Kupiłam go kilka miesięcy temu i nadal używam (jest wydajny). Niestety nie mam porównania do innych tego typu toników ale bez tego porównania jestem zadowolona. Tonik ślicznie pachnie, wygładza skórę i nawilża. Po demakijażu sprawia, że jest ona fajnie przygotowana na krem. Nie wydaje mi się, żeby jakoś świetnie matował ale podsumowując jestem zadowolona choć nie ukrywam, że w przyszłości chcę sprawdzić inne toniki tego typu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Biopur my love :)

To drugi (po rewelacyjnym peelingu) kosmetyk z serii Biopur.
Dla mojej dość kapryśnej mieszanej cery sprawdza się znakomicie.
Plusy:
+++domyka pory (yes yes yes)
+++świetnie matuje
+++pięknie pachnie
+++nie wysusza
+++nie zawiera alkoholu
+++w miarę wydajny

Mam tendencję do świecenia się skóry w strefie T i nie wyobrażam sobie lata bez tego specyfiku :) Bez niego potrzebuję chusteczki matującej już po 1,5 h od zrobienia makijażu - a gdy go użyję (po około 5 h) wystarczy zwykła chusteczka higieniczna.
Nawet jeśli skóra się wybłyszczy, to pory zostają zamknięte

Jedynym minusem jest może to, że zaraz po przetarciu twarzy skóra wydaje się być szorstka (glinka) ale szorstkość znika po użyciu kremu

TEGO SZUKAŁAM :D

Używam tego produktu od: 4 tyg

w porządku...

Dobry bo delikatny, nie wysusza, nie podrażnia a lekko matuje. Daje przyjemne uczucie chłodzenia i odświeżania.
Stosuję razem z całą serią więc rezultaty sa bardzo dobre.

Nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia, nie jest niezbędny, doskonale za to sprawdza się do odświeżania cery w ciągu dnia. Nie mam mu nic do zarzucenia.

Używam tego produktu od:pól roku

średni

Miałam cały zastaw miniaturek kosmetykow z tej serii i wsrod nich był własnie ten tonik.

Spodziewalam sie znaczniej lepszej jakosci i dzialania po tej firmie, ale tu niestety sie zawiodlam.
Tonik był slabo wydajny. Na spodzie buteleczki unosil sie jakis osad (moze to wlasnie to cos mialo matowic skore?). Nawet po wstrzasnieciu buteleczka i po nalozeniu toniku, mialam dziwne wrazenie suchosci na skorze.

Zuzylam go do konca, ale z bólem.

Używam tego produktu od:przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:jedna miniaturka

Bardzo fajny

Bardzo lubię ten tonik dwufazowy,stosuję go na strefę T. Tonik przyjemnie i delikatnie matuje i zwęża pory, dla mnie w przeciwieństwie do tak zachwalanego "Pure Focus Lancome", nie wysusza i nie podrażnia buzi. Używam go jako dodatek do pielęgnacji razem z tonikiem nawilżającym Hydraphase LRP i jest ok. Generalnie bardzo przyjemny produkt. Mam zastrzeżenia do butelki, rzeczywiście niewielka ilość toniku wylewa się przy otwieraniu, mimo wszystko polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Ciekawy

Ciekawy produkt, odświeża twarz, nie zawiera alkoholu, po przetarciu twarzy nie czuć tego toniku na twarzy, nie przesusza i nie ściąga skóry ale utrzymuje ją matową, może nie przez cały dzień ale na pewno prze kilka kolejnych godzin, jeśli dodatkowo nałożymy na twarz krem matujący. Tonik jest bardzo wydajny, rzeczywiście butelka na początku jest problematyczna, gdyż po otwarciu wylewa sie z nakrętki odrobina płynu ale z czasem można to opanować i nie traci się produktu. Nie wiem czy zakupię po raz kolejny(dostałam go w komplecie razem z kremem i żelem do mycia z tej serii, cały komplet był w cenie kremu - 30 dolarów więc nie mogę narzekać na niepotrzebnie wydane pieniążki) ale uważam iż nie jest to produkt niezbędny i można się bez niego obyć i zastąpić go jakimś innym.

przecietny

+ wygodna butelka
+ nie uczula i nie podrażnia - bezalkoholowy
+ daje uczucie odświeżenia

-słabo matuje
-pozostawia biały osad jeśli się go dobrze nie wymiesza
- nie zmniejsza porów
-mało wydajny za spore pieniądze

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 skończone

tonik jak tonik

Niestety w sklepie na lotnisku nie bylo mojego ulubionego toniku YSL, rowniez z glinka, pozostale mialy w skladzie alkohol, a z posiadanego kilka lat temu Clarinsa nie bylam jakos ogromnie zadowolona, zlapalam wiec ten i czym predzej pognalam do kasy, zeby uniknac wstydliwego wzywania mego nazwiska przez megafon.
Tonik Biotherm to kosmetyk spelniajacy swoje zadanie, jednak bez nadmiernych fajerwerkow. Zapach ma przecietny, wydajnosc takze, jakiegos zbawiennego dzialania na cere nie zauwazylam - buzia nie jest sciagnieta, nic nie piecze ani nie podraznia, matowienia nie zauwazylam. Otwor w butelce duzy ale zakonczony poreczna koncowka, nic mi sie nie wylewa ani nadmiernie nie chluszcze na wacik.
Jednka w porownaniu z komfortem stosowania produktu YSL, wypada baaaardzo slabo. Znam tez oczywiscie wiele lepszych tonikow o cenie nizszej niz produkt Biothermu. Zuzyje bez szemrania ale juz do niego nie wroce.

Używam tego produktu od:trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pierwsza butelka napoczeta

Dobry

Ogólnie cera jest ładna i dobrze zmatowiona. Jak dl mnie jest ciut za duzo glinki lub jest mało rozdrobniona. Mam ciemną karnacje i na mojej buzi pozostaje taki delikatny biały nalot.

EDIT:
Dodałam 1 gwiazdkę. Od czasu intensywnego chronienia sie przed słońcem cera moja zrobiła się sporo jaśniejsza i nie ma żadnych nalotów tylko jest bardzo fajny mat.

Używam tego produktu od: