Salvador Dali, Eau de Rubylips

Salvador Dali, Eau de Rubylips

Niesłychanie świeży i przejrzysty zapach zamknięty we flakonie z mrożonego szkła z pięcioma parami wygrawerowanych ust. Delikatną woń bukietu białych kwiatów połączono tu z aromatem mrożonego miąższu dojrzałych owoców.

Nuta głowy - grejpfrut, konwalia, kwiat bawełny
Nuta serca - ananas, magnolia, wiciokrzew, miód owocowy
Nuta bazy - cedr, ambra, piżmo

Cena: 37zł/ 8ml (długopis), 125zł/ 30ml, 165zł/ 50ml, 220zł/ 100ml

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Jedne z najgorszych, jakie miałam.

U mnie całkowite nieporozumienie...
Rzadko się zdarza, że jakiegoś zapachu po prostu nie mogę wąchać. Zależnie od pory roku, dnia, pogody nosze różne perfumy, ale tych mój nos nie toleruje.

Już po pierwszym użyciu, w pierwszej minucie poczułam, że coś jest nie tak. Na początku poczułam bardzo silną woń kwiatów połączoną z czymś mdlącym.. Lubię ciężkie zapachy, powiedziałbym nawet, że takie lubię najbardziej, ale ta nuta - dziwna, mydlana i to całkowicie niedobrze mydlana - po kilkunastu minutach zaczęła przeszkadzać mi na tyle, że rozbolała mnie głowa.. U mnie na skórze w ogóle nie czuć świeżości i cytrusów. Są przesłodzone i mdlące.

Trwałość wydaje mi się spora, ale to może dlatego, że zapachy drażniące czuć zazwyczaj intensywniej, cały dzień wydawało mi się, że je wyczuwam.

Dojrzałe owoce w chłodny dzień

Spodobał mi się w perfumerii na tyle, że zamówiłam od razu 2 flakony.
Niestety był to błąd. Grejfrut, który czułam w salonie i który klasyfikował ten zapach jako przyjemny, rześki, letni produkt zatarł się jakoś w codziennym użyciu..
Głównie czuję w Eau de Rubylips magnolię i dojrzały ananas.
Zapach kojarzy się z mocno dojrzałymi owocami i kwiatami w chłodny letni dzień. Jest lekki, niezobowiązujący, ale też mało charakterystyczny i moim zdaniem mało pobudzający.

Kojąca, ładna woń, nie zwracająca większej uwagi otoczenia. Dobrze się sprawdza w wiosenne oraz letnie ciepłe (ale nie gorące!) dni i wieczory.
Odpowiedni na niezobowiązujące okazje - spacer, kawiarnia, piknik, spotkanie z koleżankami.

Trwałość niestety niezbyt dobra. Nie czuję go na sobie już po kilku godzinach.

Przepiękne, cudowne!

Piękne, naprawdę ciekawe, oryginalne, chyba najładniejsze ze wszystkich perfum Salavadora Dalego.

Tak mocno owocowe, że czuję się jakbym była w owocowym raju, na całe szczęście dla mnie kompozycja pozbawiona jest egzotyki, bo tej nie znoszę. Są świeże, a jednocześnie mocno dojrzałe, jak owoce.

Najmocniej wyczuwam kwiat bawełny, bardzo podobnie pachnący do linii "kwiat bawełny" z Sephory, poza tym różowego grapefruita, bardzo intensywną magnolię. Producent wspomina jeszcze o miodzie owocowym - nie mam pojęcia jak pachnie, ale wyraźnie obecny jest jakiś słodki akcent, może więc to sprawka tego miodu?

Chyba najpiękniejsze perfumy owocowe, jakie zdarzyło mi się wąchać. Polecam fankom owocowych i letnich zapachów Escady, chociaż Rubylips są trochę pełniejsze i mocniejsze.

TOP 10 damskich perfum

Świeżość z pieprzem w tle

Bardzo lubię ten zapach ze względu na jego delikatność i nienachalność.
Zapach jest bardzo świeży a gdzieś daleko w tle można wyczuć nutę pieprzu.
Zdecydowanie na ciepłe dni.
Na te chłodniejsze polecam cięższą wersję podobnego zapachu Daliego: Fabulous 3

Ilość zużytych opakowań: 5 flakonów

mam do niego słabość

Był to moj pierwszy "droższy" zapach, zakupiony 6 lat temu na ślub i dlatego mam do niego słabość. Czuje do niego sentyment.

Jest bardzo delikatny i kwiatowy, dośc długo utrzymuje się na skórze ale nie powoduje bólu głowy ani duszności. Zapach raczej wiosenno-letni i dzienny.

Używam tego produktu od: używałam go w 2007 r
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

M jak monotonia

Zapachy Dalego coraz bardziej mnie zawodzą...
Jest kilka charakterystycznych, mających charakter i ikrę, ale większość niestety powiela utarte już schematy.
Eau de Rubylips jest małym sobowtórem Dalilight. Lekkie, świeże, wtórne, bardzo mało intensywne i bezpłciowe.
Poprawne kwiatki, na to wrzucony plaster z grejpfruta, gdzieś w tle próbuje się przebić drętwy ananas.
Tego typu pachnidła tworzone są chyba z musu, ponieważ jest multum bardzo podobnych czy wręcz identycznych zapachów, które absolutnie nic nie wnoszą do świata perfum - takie nijakie kopie egzystujące w stagnacji, które obeszły się beż żadnego echa i rozgłosu.
Eau de Rubylips jest dobrą propozycją chyba tylko dla podlotków, które nie mają żadnych wymagań w kwestii perfum. Świetny dodatek do trampek, na wakacje czy randkę z pryszczatym trzynastolatkiem...
Tym razem producenci również nie zasłużyli na oklaski. Myślę, że Dali przewraca się w grobie przez te wszystkie "nijakości" które sygnowane są jego nazwiskiem. Kontrowersyjny i wizjonerski artysta, a zapachy z jego linii pasują pod etykietkę "Beyonce" lub "Police".

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: próbki

Za słabe

Uwielbiam perfumy Salvador Dali, ale Eau de Rubylips okazały się dla mnie za słabe :( Zapach na mojej skórze jest ledwo wyczuwalny, początkowo jakieś owocki, ale tak subtelne i nikłe, że nawet nie jestem w stanie stwierdzić jakie :( Bardzo się zawiodłam bo podczas testów wydawał się mocniejszy.

No cóż, przynajmniej zostanie mi ładny flakon na pamiątkę.

Ilość zużytych opakowań: 1 (100ml)

Okazyjny, ale musi się podobać.

Używałam tego zapachu tylko na najważniejsze okazje. Zapach musi się podobać, bo inaczej może męczyć. Teoretycznie nie należy do tych najcięższych, ale i tak trochę przytłacza. Na szczęście czuć odświeżające cytrusy.

Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik

czysty i mój

Wzięłam całą setkę, nie rozdrabniam się jak jakiś mi się zapach podoba po prostu go biorę(o ile budżet pozwala);)
Szkoda,że odkryłam go już jak został niecały miesiąc do końca lata:/
+świeży ,czysty, lekki, delikatny, orzeźwiający- uwielbiam lekkie zapachy!!!
+nie był zawrotnie drogi, za 100 ml w super-farmie dałam 109 zł-do przeżycia
+butelka- podoba mi się, nie uważam żeby była tandetna_

Nie wiem jak z trwałością, podobno nie za dobra-ale ponieważ nie mogę się wypowiedziec jeszcze na ten temat -nie oceniam
P.S Nie rozumiem jak można go porównac do Davidoffa-cool water. Cool water jest okropny-znieśc go nie mogłam na sobie!!!

Używam tego produktu od: dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: poczatek pierwszego

Piękny

Dostałam go po raz pierwszy 4 lata temu na urodziny.
Prezent bardzo się spodobał, to już mój drugi flakonik.

Zapach intensywny ale bardzo świeży.
Zawsze towarzyszym mi na wakacjach i pewnie dlatego tak też się kojarzy, wakacyjnie.
Orzeźwia pięknym klasycznym zapachem.
Uzywając go wiele osób wie czym pachniemy, jest znany. Dla niektórych to minus, a mnie to zupełnie nie przeszkadza :)

Mają taką nute zapachową, że nie umiem nie mieć ich w swojej kolekcji. Zawsze do nich wracam.
Są niesamowite, zmysłowe, wyraziste.
Wcale nie uważam, żeby były banalne.
Dodatkowym atutem jest niska cena, no przynajmniej niższa niż większość perfum więc nie szarpnęły mojego budżetu :)
Trwałośc średnio (do 6h max) ale za ten cudowny zapach mogę to wybaczyć.

Używam ich jedynie na dzień, na wieczór są dla mnie za słabe. Wtedy sięgam po eksplozje mocy a tym troszkę jeszcze brakuje :)
Ale mimo to uważam, że na dzień szczególnie wiosenny czy letni (choć nie tylko!) są idealne!
Nie drażnią otoczenia, są bardzo ciekawe.
Opakowanie klasyczne , dosyć skromne.
Jest przyanjmniej poręczne, woże je w samochodzie i mimo mojej dzikiej jazdy nic im nie jest ;)

Polecam, warto za tą cene je mieć bo są naprawdę inne, oryginalne. Chociaż nie każdemu ten zapach podchodzi :)

Używam tego produktu od: 4lata
Ilość zużytych opakowań: 1x 30ml, 1x 100ml

Więcej nie kupię

Zapach nudny, jednowymiarowy. Taki do biura.
Nie ma żadnego pazura.
Wodnisty kolor i wodnisty zapach.
Nic godnego zapamiętania.
Kupiłam go bo szukałam czegos na lato w mieście.

Używam tego produktu od:2 lata temu

Nie podoba mi sie ten zapach, bo jest bardzo pospolity i nudny. Pachnie swiezo, troszke kwiatowo i owcowo. Ale nie ma charakterystycznych nut i dlatego mam problem, zeby dokladnie opisac co w nim czuje.
To jest po prostu bardzo słaby zapach jakich wiele teraz stoi i zauwazyłam, ze Dali nie stara sie, aby jego kompozycje byly ciekawe. Buteleczka brzydka. Trwałosc max 5godzin.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...