Kawior i Trufle, All Day - Doskonała maseczka do twarzy 35+

Kawior i Trufle, All Day - Doskonała maseczka do twarzy 35+

Doskonała maseczka to specjalista w kuracji Anti-age. Perfekcyjnie uzupełnia silne działanie przeciwzmarszczkowe Doskonałych kremów na dzień oraz na noc. Wysokie stężenie aktywnych składników błyskawicznie poprawia elastyczność skóry dojrzałej, zwiotczałej i pozbawionej blasku. Innowacyjnie zastosowano wyszukane ekstrakty z czarnego kawioru i białych trufli, które restrukturyzują naskórek, pobudzają do walki z objawami starzenia, doskonałe wygładzają, nawilżają i ujędrniają. Cera odzyskuje utraconą sprężystość, energię, świeżość i młodzieńczy blask.

warto

Maseczka robi wszystko, co powinna: nawilża, odżywia, koi, nie podrażnia mojej naczynkowej skóry. Ma bardzo ładny zapach, taki ekskluzywny? No w każdym razie czułam się dobrze "zaopiekowana". Bardzo miło było ją nakładać, dość dobrze się wchłania. Jedyny minus, jak dla mnie, nieco roluje się na skórze, czego nieznoszę.
Myślę, że warto wypróbować, nie tylko dla dojrzałych cer.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Przyjemna.

Bielenda jak już zdążyłam się przekonać robi całkiem fajne maseczki, pakując je niestety wszystkie w niefunkcjonalne saszetki (nie znoszę tej formy opakowania).
Kawior i trufle kupiłam w promocyjnej cenie, regularną uważam za nieco zbyt wysoką. Maseczka jest bardzo fajna - ma przyjemny zapach, treściwą ale nietłustą konsystencję. Dobrze dość się wchłania, jest bardzo odżywcza. Nawilża skórę w miarę przyzwoicie, wygładza ją, nadaje ładny koloryt, rozjaśnia. Brakuje mi w niej natomiast efektu napięcia skóry, który lubię bardzo w takich upiększających z założenia maseczkach.
Ogólnie przyjemna bardzo, zaznaczyłam że nie wiem, czy kupię ponownie - kiedy znika coś z najpopularniejszej sieci drogerii, nagle staje się trudno dostępne...
Saszetka niefajna ale wydajna - wystarczyła mi na jakieś 6 użyć.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Pół gwaizdki zostawiłam za niezbyt estetyczne opakowanie

# fajna kremowa konsystencja, maseczka nie jest tłusta, dobrze się rozsmarowuje na twarzy, po wykonaniu peelingu mam wrażenie, że moja skóra wchłania ją błyskawicznie, ze spokojem można zostawić ją na twarzy bez zmywania czy dodatkowego wycierania,
# ma ciekawy zapach, dosyć intensywny, mi odpowiada
# stosuję ją zazwyczaj wieczorem zamiast kremu na noc, nakładam dość solidną porcję maseczki na twarz i szyję, rano budzę się z "wyprasowaną", promienną buzią, uczucie nawilżenia utrzymuje się cały dzień,
# opakowanie składa się z dwóch saszetek, które mi wystarczają na około 6 aplikacji,
# cena przystępna, ja trafiłam na promocję, kosztowała około 2,50
# jedyne co bym zmieniła to design opakowania, czarny kolor może być ale zdjęcie kawioru i trufla mało kosmetyczne :) projektant powinien bardziej się przyłożyć, fajnie gdyby maseczka dostępna była w tubie,
# czy kupię maseczkę ponownie, na pewno tak, uważam że jest świetna, na stałe zagości w mojej kosmetyczce, mam zamiar

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Cellulit składniki

cztery gwiazdki

Bardzo przyjemna maseczka,dobry efekt nawilżenia, cera jest b. błyszcząca. Na zmarszczki nie działa, bo , Drogie Panie...na zmarszczki nic nie działa, taka jest prawda ;)
Zapach baaardzo intensywny, ale ciekawy - przypomina mi trochę Dior Dolce Vita. Raz mi się podoba, raz drażni, więc dlatego nie dam KWC

Używam tego produktu od:m-ca

nie tylko 35+

Rewelacyjna maseczka, która nie tylko ładnie nawilża skórę, ale uspokaja ją.
Mam 24 lata (skórę naczynkową, wrażliwą, często opalaną) i nie oczekiwałam cudów, maseczka cudem nie jest ale jest naprawdę bardzo dobra.
Buzia wypoczęta, napięta, ujednolicony koloryt do tego zapach i królewskie składniki- polecam.
10/10

Używam tego produktu od: saszetka
Ilość zużytych opakowań:saszetka

jest super

maseczke kupiłam zaraz po wakacjach zeby poratowac skore.... i nie zawiodłam się, wchłoneła sie całkowicie czym byłam mile zaskoczona , zwłaszcza ze dosc grubo nałozyłam, pieknie pachnie i ma dobra konsystencje ktora powoduje ze maseczka "trzyma sie twarzy" , a nie spływa po niej ;-)))) i oczywiscie prosba o TUBĘ!!!!!!!!! nienawidze saszetek

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:sporo

a to dla odmiany tanie i dobre

bardzo fajna, gęsta maseczka, powoduje, że skora natychmiast odzyskuje promienność i delikatność, świetnie nawilża i lekko wygładza, moim zdaniem jest najlepsza z całej linii truflowej, POLECAM!

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: parę opakowań

świetna

Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami, poza tym po kwasach moja cera woła o nawilżenie. Do 35lat jeszcze mi daleko, ale liczyłam na dobre nawilżenie i odżywienie skóry. I nie przeliczyłam się. Maseczka jest dość gęsta, ale jednocześnie lekka, nie spływa z twarzy. Wchłania się całkowicie, czy byłam zaskoczona. Starczyła mi na dwa razy, dość grubo ją nałożyłam. Skóra stała się bardzo odżywiona i gładka; jest miękka w dotyku.
Dołączam się do prośby dziewczyn - pani Katarzyno Bielendo - prosimy o tubę:)
Na pewno będę do niej wracać, gdy skóra znów się wysuszy.

Używam tego produktu od: w tym tygodniu

Niezbyt.

Maseczka przyklula moja uwage ciekawym, innym opakowaniem, ale i wkurzyla za to, ze nie istnieje w wersji tubkowej. Nienawidze sie babrac z saszetkami, bo to i niehigieniczne i czasochlonne.... :/
Zapach zupelnie nie moj : kwiatowo drazniacy, i na pewno z tego wzgledu wiecej ich nie zakupie, ale wyprobowac bylo milo.
Ladna konsystencja (poltrusty krem - nie splywa, nie kapie, latwo sie rozprowadza), nie dusi twarzy a tylko przyjemnie leciutko zastyga. Zastanawiam sie tylko, jakim cudem wam jedna saszetka starcza na 3-4 zuzycia??! :) Mi leci wszystko na jeden jedyny raz, przy czym nakladam duzo i ostroznie, nie darujac calej szyji ;)
Bardzo dlugo szukalam zapasu masek niezmywanych.. - z tego tez powodu wybralam miedzy innymi te. Okazalo sie jednak, ze nie zmyc nie moge : nalozona nawet cienka warstwa, pozostawia na twarzy i szyji taka okrutnie lepista, nieprzyjemna powloke, ktorej po prostu nie da sie zignorowac. A szkoda, wygodniej byloby stosowac jako krem. Niestety.
Twarz po zabiegu wyglada ladnie, jest ujednolicona, i wyraznie uspokojona, choc z drugiej strony czuje, ze bardzo mocno spieta. Silnie odzywiona i nawilzona, choc z drugiej strony znowu nieprzyjemnie lepka, bez poslizgu, matowa.
Wiem, ze przeznaczona jest ona glownie do ujedrniania skory dojrzalej, stad zdecydowanie ja sobie odpuszcze, bo spodziewalam sie po niej wiecej, a niewiele wiecej dostalam. Bardzo podobna konsystencja i jakoscia cechuje sie doskonala maseczka Mlodosci z AA Ocenics, przy ktorej rezlutaty sa naprawde widoczne i wyczuwalne, - spokojnie do niej wroce.

Używam tego produktu od: miesiaca

Świetna

Maseczkę kupiłam zachęcona innym produktem z tej serii, ktory swietnie mi sluży- płynem micelarnym.I nie zawiodłam sie.Ma miła konsystencje, specyficzny, ale nie odstręczajacy zapach, 1 saszetka wystarczyła mi na 3 uzycia, przy czym ja nakladam ja na noc zamiast kremu(ciut grubsza warstwa) i nie zmywam.Rano twarz wypoczęta, cera wygładzona- czyli z pewnościa jest ona skuteczna, a o to przeciez chodzi.
Z pewnościa zagości u mnie na stałe:).

Używam tego produktu od:miesiaca

Nawilża i odżywia,ale śmierdzi

Przyłączam się do apelu o tuby - odnośnie tej i innych maseczek, to jest jakaś chora obecnie moda z tymi saszetkami!
Odnośnie tej maseczki mogę powiedzieć, że kupiłam ją zachwycona płynem micelarnym do twarzy z tej serii, myśląc, że będzie też podobnie pachnieć i pielęgnować. Ale mimo że dość dobrze odżywia skórę, jej zapach mnie tak zirytował, że nieprędko po nią znowu sięgnę.

Używam tego produktu od:

Żądam tuby

Używam regularnie. Jest dobra i tania . Dla konbiety koło czterdziestki w sam raz. Ujędrnia , nawilża, wygładza. Jedna z najlepszych maseczek z tej półki kosmetycznej. Trudna do kupienia, bywa tylko w niektórych sklepach a szkoda. Razem z maseczką do rąk zagości u mnie na stałe. Przyłaczam się do prosby aby maseczkę umiescić w tubie 50 ml.

Używam tego produktu od:październik 2006