Body Care, Mleczko do ciała `Intensywne nawilżanie`

Body Care, Mleczko do ciała `Intensywne nawilżanie`

Szybka kuracja dla skóry bardzo suchej i łuszczącej
Nowoczesna nawilżająca trójwymiarowa formuła
Ekstrakt z drzewa pomarańczowego ma właściwości kojące i regenerujące, eliminuje szorstkość skóry.
Hydrofilm zapobiega wysychaniu skóry oraz nadmiernej utracie wilgoci, stopniowo uwalnia substancje nawilżające.
Aquasystem stymuluje syntezę akwaporyn, usprawniających przepływ wody ze skóry właściwej do naskórka, gwarantując skórze optymalne nawilżenie.
Doskonale i długotrwale nawilża, odżywia i stymuluje procesy odnowy, zwiększa jędrność i elastyczność, zapobiega nadmiernemu rogowaceniu.
Jedwabista konsystencja sprawia, że mleczko doskonale się rozprowadza i wchłania. Jego świeży zapach utrzymuje się na skórze przez cały dzień.
Występuje w dwóch pojemnościach: 250 i 400ml.

Cena: ok. 9zł / 250ml

ukojenie dla suchej skóry

Poprawił kondycje mojej skóry, która jest sucha. Dobrze nawilża i natłuszcza. Za tak niską cenę to naprawde dobre mleczko. Jedynym minusem - lecz dużym minusem jest zapach.. drażniący i intensywny.

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

kiepskie

To mleczko to pomyłka. Kupiłam je, bo skusił mnie napis na opakowaniu "do skóry bardzo suchej i łuszczącej się" a ja właśnie taką mam. Nie nawilżało ani nie natłuszczało, a do tego nie likwidowało uczucia naciągnięcia. Zostawiało lepiącą warstewkę. Kilka chwil po posmarowaniu, skóra znowu była jak wiórek. Nie oceniam najniżej, bo nie podrażniało, było wydajne i miało przyjemny zapach, a do tego kosztowało niewiele.

Czas używania produktu: 1,5 miesiąca

nie polecam

Kupiłam go latem, aby nawilżyć wysuszona słońcem skórę, ale to był błąd. Balsam ciężko sie rozsmarowuje, słabo wchłania pozostawiając lepką warstwę, zapach mocny, trochę "babciny", na szczęście z czasem już tak nie wyczuwalny. Gęsty więc resztki trudno wycisnąć z opakowania.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

WŁOSY lokówka objętość

za tą cenę- DOBRY!

Kupiłam podczas wakacji nad morzem. Wycisnęłam LIPIKARA do końca i miałam nadzieję że w wiekim kurorcie Mrzeżyno kupię go w aptece bez problemu - a tu lipa - w aptece pani zrobiła wiekie oczy..
Na pierwszym straganie z kosmetykami nabyłam to COŚ chyba za "dychę".
zapach drażniący ale konsystencja miła i efekt nawilżenia faktycznie niezły. Używam raz na kilka dni bo zazwyczaj w okresie letnim stosuję raczej lipikar .Do zapachu można się przyzwyczaić, jest troszkę gęstawy, ziołowo-orientalny.
Ogólnie na plus za tą cenę.

Używam tego produktu od:2mcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

dla mnie ideał

Jak dla mnie balsam świetny. Kupiłam bo potrzebowałam dobrego nawilżenia (zaczęłam chodzić na basen i na solarium) i pod tym względem kosmetyk świetnie się sprawdza. Nie ukrywam, że do kupna zachęciła mnie jego cena. Za to zapach mnie zauroczył. Dla mnie jest rewelacyjny, wyczuwam go jeszcze kilka godzin po rozsamrowaniu. Mleczko ma fajną konsystencję, fajnie się rozsmarowuje i szybko się wchłania. Napewno sięgnę po następne opakowanie

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

nieskuteczne i śmierdzi

choć lepsze niż "intensywnie ujędrniające" bo:
+nie wchłania się za szybko co umożliwia masaż podczas smarowania
+pozostawia miłą, nietłustą powłoczkę
+skóra jest przyjemnie miękka, ale...
-na krótko (a przecież to balsam dla skóry bardzo suchej)
-raczej śmierdzi niż pachnie i za to duży minus. To tak samo jak z balsamem "intensywne ujędrnianie" - czy celowo pachną chemicznie? Zapach taki niestety dość długo utrzymuje się na skórze.
Generalnie nie polecam.Wolę balsamowanie połączone z relaksacyjnym działaniem pachnących mazidełek ;)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

taki sobie

Mam bardzo sucha skórę. Kupiłam go bo cena była zachęcajaca. Zależało mi szczególnie na nawilżeniu ciała, a tu porażka. Nawilża na krótko, napewno nie jest to balsam do skóry suchej, może do normalnej. Wadą jest też pudełko, które utrudnia wydobycie balsamu. Jedyną zaletą jest to, że wchłania się dosyć szybko. Zapach nawet mi się podobał.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Mnie pasuje!!

A ja jestem bardzo zadowlona mily zapach fajnie sie wchlania i nawilza dalam za niego 9zl i jestem zadowolona!!!Odpowiada mi jego konsystencja no i uwielbiam ten zapach!!!polecam!

Używam tego produktu od:miesiaca

omijać łukiem !

Zgadzam się z przedmówczyniami, od siebie dodam że kosmetyk tak mnie uczulił że do dziś nie mogę się pozbyć swędzenia, po niczym innym tak nie miałam ! kompletny niewypał, a kupiłam aż 400 ml !!!Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

A kysz !

To chyba najgorszy kosmetyk, z jakim miałam ostatnio styczność, rozczorowuje na każdej płaszczyźnie- pachnie odtraszająco (moje receptory wyczuwają w nim charakterystyczną dla miernych samoopalaczy woń), nieudolnie próbuje się wchłaniać, udaje, że nawilża.
Niewygodne opakowanie przyczynia się do rozlewania kosmetyku i utrudnia aplikację.
Trudno jest mi napisać na jego temat jakiekolwiek pozytywne słowo- napewno będę omijać szerokim łukiem, nie polecam innym.

Używam tego produktu od: dwukrotne użycie
Ilość zużytych opakowań: j.w

nie wart wydawania kasy

Kupiłam ten balsam bo mialam wrażenie że będzie to dobry zakup za niską cenę. Jakże się myliłam! Po pierwsze wcale nie nawilża powstaje na ciele jedynie tłusta warstwa, a po drugie opakowanie strasznie nieporęczne po zużyciu małej ilości balsam się przewraca nie można go dobrze aplikowac, butelka się zasysa i ogólnie straszny badziew.

Używam tego produktu od:0,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:męczę to jedno

marnie

Jedyna zaleta tego mleczka to niska cena. No, może jeszcze zapach: przyjemny, aczkolwiek na dłuższą metę trochę męczący. Za to działanie odżywcze i nawilżające jest znikome. Dla skóry suchej (nie mówiąc o bardzo suchej) będzie zdecydowanie za słabe.