Biolage Colorcaretherapie, Color Care Shampoo (Szampon do włosów koloryzowanych)

Dzięki wyciągowi rewitalizującemu z żeń-szenia i z miłorzębu japońskiego, szampon do włosów farbowanych Biolage nawilża i chroni włosy farbowane. Kolor pozostaje intensywny, włosy są bardziej miękkie, bardziej błyszczące i łatwiejsze do ułożenia.

Może być.

Nie przepadam za kosmetykami Matrixa, ale coś mnie podkusiło, żeby nabyć linię Biolage do włosów farbowanych. I faktycznie- jest lepsza od linii podstawowej do farbowanych, ale nie jest też pozbawiona wad. Włosy po myciu tym szamponem były w miarę ok, nieszorstkie. W połączeniu z odżywką z tej serii po myciu układały się w miarę ok. Jednak włosy nie były w dobrej kondycji, nie były też odpowiednio nawilżone, puszyły się. Oczekiwałabym jednak lepszego efektu. Szampon ok, choć nie raczej nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

świetny!!!

używam w połączeniu z odżywką i seria ta działa cuda. w efekcie włosy są bardzo nawilżone, odżywione, gładkie, błyszczące, kolor jest podkreślony i wyrazisty. szampon nieźle się pieni, nie plącze włosów i nie podrażnia skóry głowy. zapach przyjemny, bardzo delikatny.

Używam tego produktu od:ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego-11 litr

Bardzo fajny szamponik

Stosuję razem z ożywką z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona. Może nie KWC i bez większych cudów ale bardzo przyjemny, komfortowy w użyciu szampon. Włosy po tej serii ładnie się błyszczą, dobrze układają i przyjemnie się nią myje włosy, szampon wydajny. Nie obciąża, czego się obawiałam bo mam cienkie, przetłuszczające się włosy...Polecam, jeden z lepszych profesjonalnych szamponów do włosów farbowanych, które namiętnie testuje od paru lat...

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Eris film 2

cudów nie robi

szmpon dobrze sie pieni , pieknie pachnie ale dla mnie to akurat jest mało istotne . najwazniejsze to własciwosci pielegnacyjne ... które w tym przypadku sie nie sprawdziły . mam włosy grube , farbowane i przesuszone . spodziewałam sie nawilzenia którego szczególnie nie zauwazyłam , moja kita zrobiła sie puszysta , zeby nie powiezdiec napuszona :) ogolnie dla mnie to przecietny szampon (dlatego 3* ) którego wiecej nie kupie ! w dodatku mnie i siostrze podraznił skóre głowy

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Doskonały

Już od wielu lat walczę z włosami suchymi (z natury) dodatkowo pomagam im farbowaniem. Wypróbowałam mase polecanych szamponów - również tych polecanych przez różnych fryzjerów. Włosy były zawsze niby ładne, ale to nie było w 100% to.

Włosy mam koloru blond + łagodny brąz, jednak platynowy blond przeważa, który niestety ma to do siebie, że włosy po czasie stają się matowe, przesuszone, łamliwe, puszą się i tak mogłabym dalej wymieniać.

Ten szampon testowałam początkowo tylko w salonie fryzjerskim do którego chodzę - sprawdził się świetnie.

Od 2 miesięcy używam go również domu, łącznie z odżywką z tej samej serii jak i ampułką biolage (robie co 4 tygodnie).

Włosy są gładkie, nie przesuszają się, pomimo iż często je myję oraz suszę suszarką, kolor jest trwały, włosy są błyszczące łatwo się rozczesują. Lepiej się układają, mają w sobie więcej życia. Z racji iż mam naturalne loczki ich poskromienie było czasami wręcz nie możliwe, a tu taka niespodzianka.

Szampon ma gęstą konsystencje, już niewielka ilość wystarczy aby dobrze się pienił ( a włosów mam dużo). Bardzo przyjemny, długo utrzymujący się zapach.
Bardzo gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 250ml

Koszmar

Zdecydowanie odradzam!. Kupilam litr tego szamponu i litr odżywki dzieki pochlebnym opiniom na wizazu ;) To był wieelki bład. Szampon prawie wcale sie nie pieni, plącze wlosy, zdecydowanie utrudnia rozczesywanie. Mam tez wrazenie ze jeszcze bardziej przeuszyl moje lekko podniszczone rozjasnianiem wlosy. BEZNADZIEJNY produkt

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w polowie 1litrowej butelki i chyba nie zuzyje do konca

warto

Bardzo dobry szampon do włosów farbowanych. Rzeczywiście kolor pozostaje dłużej intensywny. Włosy po umyciu są lśniące, miękkie i łatwo się rozczesują. Widać, że są właściwie pielęgnowane: nawilżone i odżywione, ale nie obciążone.
Do tego przyjemny, cytrusowy zapach, idealna konsystencja i niezbyt wygórowana cena.