Vipera, Fashion Colour Eye-liner, Kredka do powiek

Vipera, Fashion Colour Eye-liner, Kredka do powiek

Konturówka do Oczu "Fashion Colour" - optymalna miękkość i wysoka jakość gwarancją precyzyjnego makijażu. Nie rozmazuje się, jest ani za twarda ani za miękka. Idealna do podkreślenia linii rzęs i brwi. Nadaje się do wewnętrznej części powieki. Nieperfumowana , nie podrażnia oczu. Pozostawia nienaganny, długotrwały efekt. Odporna na wilgoć. Rysując kreskę lub podkreślajac pasemko wzdłuż nasady rzęs osiągamy efekt większego blasku i urody oczu.Niektóre kolory nadają się do korekcji kształtu brwi.
Konturówka do oczu Vipera dostępna jest w 4 kolorach:
Lagoon 251
Night 252
Graphic 254
Sepia 253

najulubieńsza na specjalne okazje ;)

na początek powiem, ze odziedziczyłam kredkę po siostrze jeszcze lata temu i to tej pory nie miałam pojęcia, że to Vipera i bardzo rzadko jej używałam aby na jak najdłużej ją mieć ;)

kredka jest świetna, bardzo ją lubię szczególnie za to, że nadaje się do linii wodnej i długo się utrzymuje. używam odcienia No 252 czyli czarnej wersji i jestem zachwycona intensywnością koloru ;)

ogólnie samie "och-y" i "ach-y" i na pewno pozostanę jej wierna !

Używam tego produktu od: nie zliczył by wspólnych lat ;)
Ilość zużytych opakowań: jedno i będzie więcej!

kosmetyk wszechczasów!

Kredka do oczu z tej firmy była moją pierwszą kredką w życiu. Do tego momentu tak też zostało. Ma same zalety:
- precyzyjnie maluje, łatwa aplikacja
- intensywna, głęboka czerń ( a mam na tym punkcie obsesje!)
- miękka, ale nie rozpływającą się
- nie odbija się na powiekach
- trwała
- baaaaardzo wydajna
Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: nie wiem, ale myślę, że ok 5

Bardzo dobra

Mam kolor Graphic 254 i nakładam ją tylko na górną powiekę.
Bardzo dobrze się nią rysuje linie. Jest nie za twarda, nie za miękka. Dobrze \'\'płynie\'\' po powiece. Jeśli chodzi o odbicia to taki efekt występuje u mnie jak już to zaraz po nałożeniu, więc mogę to łatwo usunąć i co dziwne - przeważnie tylko na 1 powiece (nie wiem dlaczego?).
Po ok. 6h trochę się znika, ale dalej jest widoczna :)

trwala czern :)

Kredka swietnie maluje jest nie za miekka i nie za twarda idealna:) bardzo wydajna jest i jest. Bardzo podoba mi sie jej czern jest poprostu czarna a nie jakas mieszanka szarosci czy cos podobnego. wystarczajaco dlugo utrzymuje sie na powiekach. jeden maly minusik to troszke gorzej sie nia maluje gdy sa na oku cienie ale to i tak nie problem. polecam ja !Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: 1 kredka
to jest moj typ ale nie moj hit

niestety...

Mi również przykro, że zepsuję jej opinie. Moje powieki chyba po prostu do niej nie pasują ;)
Mam kolor 252 - piękna czerń. Niestety po pomalowaniu po paru minutach mam ją na górnej powiece, po dotknięciu palcem baaardzo się rozmazuje, jest nietrwała. Nawet dolna linia potrafi sama się nieestetycznie rozmazać. Stosowałam ją w różnych konfiguracjach: z podkładem i bez, z cieniami i samą. Niestety zawsze to samo...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

całkiem całkiem :)

To moja trzecia kredka (kolejnej firmy), więc mam już jakieś porównanie. Zaraz po pomalowaniu nią oczu olśniewa kruczoczarne spojrzenie.

Po 1,5 h pojawia się na górnej powiece lekkie odciśnięcie linii, ale kreska nadal jest bardzo wyraźna. W tym czasie kreska na dolnej powiece jest właściwie idealna.

Po 4 h górna kreska jest jeszcze widoczna (chociaż dość słabo), ale nie wygląda w żadnym wypadku na rozmazaną. Dolna natomiast jest bardzo wyraźna i niestety rozmazana.

Po 6 h kreska na górnej powiece jest prawie niewidoczna, ale dolna nadrabia i wciąż uwydatnia spojrzenie :).

Ogólnie jestem bardzo zadowolona :). Wreszcie widzę, że i ja mogę mieć piękne spojrzenie :). Co prawda kredka nie jest idealna bo jednak jej trwałość pozostawia trochę do życzenia, ale póki co mojemu spojrzeniu ukrytemu za fotochromowymi okularami na razie wystarczy ;).

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Genialna!!!!!

Jest to najlepsza kredka jaka mialam, a mialam juz WIELE.
Jest miekka, rysuje swietnie zarowno na powiece jak i na linii wodnej. Jest trwala, nie uczula.
No i cena... :D
Polecam z reka na sercu! :D

Ilość zużytych opakowań: baaaaardzo dużo

Mój KWC

Zdecydowanie polecam i będę polecała :)

Po długich poszukiwaniach wreszcie znalazłam kredkę która daje głęboką, intensywną czerń. Jest miękka, możną nią pomalować dosłownie wszystko.

W innych recenzjach spotkałam się z zarzutem nietrwałości, ja nie mam z tym problemu, w przypadku dolnej kreski czekam chwilę i przeciągam drugą warstwę. Efekt naprawdę niesamowity :)

Mój kolor 252 night.
Kredka dobra do makijażu w stylu glamour.

Jeden z kosmetyków który zawsze będzie gościł w mojej torebce.

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów
Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć :)

rewelacja

bardzo dobra kredka:) trzyma się cały dzień:) bardzo ładnie podkreśa oczy:) po roztarciu pędzelkiem można zrobić fajny efekt smoky eyes:) polecam wszystkim którzy szukają bardzo wyraźnej czerni i super trwałości:) pozdrawiam:)

Używam tego produktu od:1 m-ca

nieeeeee!!!!!

ta kredka jest po prostu okropna! zaledwie po kilku minutach od aplikacji rozmazuje sie i znika!:/// zero trwałości, jedyne co to cena przystepna i kolory w miare ładne, ale co z tego jak jakość beznadziejna.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Uwielbiam tą kredeczkę

Najlepsza jaką miałam.A miałam bardzo wiele (i to z tych najdroższych).Nie szczypie w oczy ,nie podrażnia.Kreska trzyma się cały dzień na dolnej wewnętrznej powiece.Na górnej zewnętrznej troszkę krócej ale co z tego jak żadna inna kredka nie wytrzymywała dłużej od niej.Bardzo wydajna.Mam kolor czarny i brązowy.
Uwielbiam je.

Używam tego produktu od:3 lat

Piekna czerń

Plusy:
-cena! kupiłam ją w drogeri za 2,50 hihi:)
-głęboka czerń
-pieknie wyglada na lini wodnej
-miekka
-wystarczy jedno pociągnięcię aby uzusykać ładną kreseczkę

Minusy:
-po niecałej godzinie sciera się (ja uzywam jej tylko do lini wodnej)w niektórych miejscach jest jej mniej ale dla oczu z ciemna oprawą nie stanowi to problemu :)

Posiadam odcień 252 Night. Jestem z niej zadowolona. Przy najbliższej okazji dokupie sobie jeszcze jedną na zapas:)

Używam tego produktu od:tygodnia