GlaxoSmithKline, Dermosan N + R (krem półtłusty)

GlaxoSmithKline, Dermosan N + R (krem półtłusty)

Dermosan N + R (Nawilża i regeneruje) krem półtłusty do całodzienne pielęgnacji skóry zawiera witaminy A i E które skutecznie regenerują naskórek nadając mu gładkość i sprężystość oraz filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB chroniące skórę przed oparzeniem i nadmiernym wysuszeniem. Podłoże kremu ma lekką konsystencję, delikatnie natłuszcza i nawilża skórę. Dzięki pH 5,5 krem nie wywołuje podrażnień. Zalecany jest do całodziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry oraz ochrony skóry podczas opalania, jeśli nie jest ono zbyt intensywne lub dotyczy osób o ciemnej karnacji. Testowany dermatologicznie - może być stosowany przez osoby ze skłonnością do alergii. Wysoka zawartość składników aktywnych. Nie testowany na zwierzętach.

krem
uniwersalne
w tubce
Struktura
bogate
<50ml

Kultowy, uniwersalny, natłuszczacz

Krem mam zawsze pod ręką, nie raz uratował już popękaną, wysuszoną czy poparzoną skórę. Nałożony na noc bardzo fajnie natłuszcza i regeneruje naskórek, trzeba go używać bardzo oszczędnie. Zapewnia wszystko co producent obiecuje. Niska cena, przyjemna konsystencja, dla mnie piękny, uzależniający delikatny zapach. Nigdy mnie nie uczulił ani nie podrażnił. Używam często, częściej zimą, czasem latem jak leżę na hamaku a słońce nie jest bardzo ostre. Bardzo dobrze działa. Kultowy kosmetyk.

Dobry na chłodniejsze dni

Przepiękny zapach, tani, dobrze nawilża i natłuszcza skórę, ale trzeba go używać na noc,bo pod makijaż jest zbyt tłusty.
Nie zapycha,nie podrażnia, jest jak najbardziej odpowiedni dla skóry problematycznej.
Używam go raczej jesienią lub zimą, na cieplejsze dni nie polecam.
Nie wchłania się zbyt szybko, potrzeba dłuższej chwili aby się wchłonął w jakimś stopniu.

Ulubieniec wszech czasów!

Świetnie spisuje się na jesień i zimę. Jest ogromnie wydajny. Spisuje się na skórze mieszanej, trądzikowej nie przetłuszczając jej jeszcze bardziej,ani nie nasila trądziku hormonalnego.

uniwersalny

Krem poleciła mi koleżanka po informacji z mojej strony, że nie mogę znaleźć kremu który mnie nie zapycha. Dermosan okazał si,e strzałem w dziesiątkę.
Nałożony na noc świetnie nawilża i regeneruje naskórek. Idealnie nadaje się pod makijaż, nie powoduje wyświecania w ciągu dnia. Sprawdza się nałożony na przesuszone miejsca. Niska cena, idealna konsystencja, przyjemny delikatny zapach. Tak na prawdę jadąc na wyjazd można wziąć ten produkt i zastąpi on wszystkie potrzebne kremy.

Ratunek dla suchej skóry

Krem bardzo dobrze nawilża i nie zawiera składników zapychających. Idealny żeby pozbyć się suchych skórek, również kiedy wyciśniemy jakiś syfek i użyjemy kremu to zmniejszy się opuchlizna i naskórek szybciej będzie się goił. Jest bardzo wydajny, konsystencja jest również bardzo przyjemna , szybko się wchłania. Ja używam go czasami pod makijaż jeżeli chcę uniknąć podkreślenia się suchych skórek pod podkładem. I cena jest bardzo niska biorąc pod uwagę jakie cuda działa ten krem

Jakość w niskiej cenie

Zakupiony przez przypadek stał się moim niezbędnikiem. Mam go zawsze pod ręką. Idealnie odbudowuje i nawilża skórę. Wszechstronny w użyciu. Łatwa aplikacja. Bardzo ładny zapach. Nie podrażnia i nie uczula. Nie zatyka porów. Bardzo wydajny.

Idealny krem na noc

To jest najlepszy odżywczy krem jaki miałam. Idealnie nawilża, odbudowuje. Wiele kremów z najwyższej półki nie może się z nim równać. Kosztuje 10 złotych a robi cuda. Bez zapachu, nie podrażnia. Polecam bardzo. Dla osób z suchą i mieszaną skórą idealny.

Dobry krem interwencyjny.

Dermosan to kosmetyk, który jest z moją rodziną od lat.
Traktuję go jak krem interwencyjny - na bieżące podrażnienia. Jako krem "interwencyjny" sprawdza się bardzo dobrze. Łagodzi, regeneruje, chroni, natłuszcza przynosząc ulgę. Ostatnio stosuję go na otarcia wokół nosa po intensywnym katarze. Szybko przynosi ulgę, koi i stopniowo regeneruje.
Jest bardzo tłusty, dlatego nie wchłania się zbyt dobrze, ale nie jest to jego zadaniem.
Krem ma przyjemny, delikatny zapach. Tubka w porządku - solidna nakrętka, która gwarantuje, że nic nie wycieknie.
Minusem jest dostępność - tylko w aptekach i to nie wszystkich.

Ostateczność

Krem stosuję najczęściej na piszczelach, gdzie mam tam bardzo wysuszoną skórę. Ten krem jest dla mnie ostatecznością, gdzie balsamy nie dają sobie.
Skuteczny, ale niestety jak dla mnie zbyt tłusty, wszystko się do mnie potem klei.
Duży plus za delikatny zapach, i podręczne opakowanie.
Produkt bardzo wydajny.

daje radę

Kupiłam go zachęcona licznymi poleceniami znajomych.
Jako, ze w sezonach jesienno-zimowo-wiosennych stosuje wiele zabiegów regenerwujących od peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazje i kwasy, a dodatkowo stosuje effaclar, moja skóra potrzebuje czegoś nawilżającego, co będzie ja pielęgnować kiedy się złuszcza.
Niestety tylko tak intensywne działanie jest w stanie utrzymać moją mieszaną cere skłonna do niedoskonałości w ryzach.

Kremu używam naprzemiennie z effaclarem, a czasem stosuję go też na dzień gdy moja twarz jest nadmiernie wysuszona.

Produkt jest w wygodnej formie tubki z zółto-niebieską szatą graficzną.
Sam produkt ma bardzo kremową konsystencję, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej wartwy na twarzy, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że lekko ją matuje.

Po przebudzeniu, mamy ładnie nawilżoną twarz, rozjaśnioną, drobne przebarwienia wybielone, podrażnienie wygojone, działa super!
jest moim ratunkiem po zabiegach, idealną regeneracją.

Jest bardzo tani, na promocji kupiłam ostatnio za około 6zł.
Ma intensywny zapach, co niektórym może przeszkadzać.

Mój ratunek!

Dermosanu używałam jeszcze jak bylam mala jako natluszczacz na AZS. Nienawidzilam go wtedy za to,że zostawia tlusty film i wszystko slizgalo mi sie w rekach. Po latach postanowilam do niego wrócić i nie żałuję. Oczywiscie pomógł mi pozbyć sie suchosci z dloni oraz stanow zapalnych wywolanych mrozem i AZS, ale "efektem ubocznym" ku mojemu zdziwieniu okazalo sie wzmocnienie paznokci. Regularnie, czyli okolo 2 razy dzienie sie nim smaruje i od tej pory paznokcie rosna jak szalone i zaden sie nie zlamal. To dziwne dla mnie uczucie,bo zawsze moje paznokcie byly slabe i mega łamliwe. Polecam krem, szczegolnie dla osob z AZS,ktorych może on wybawic od bolu i świądu.

pozytywne działanie, ale dla mnie za słabe

Mam skórę tłustą, ale mocno odwodnioną i w wyborze kosmetyków kieruję się tym drugim problemem. Przy okazji zakupów w aptece drapnęłam też ten krem, który kusił przy kasie (tak, dałam się nabrać na tę marketingową sztuczkę), ale nie żałuję. Spróbowałam, zadowoliłam swoją ciekawość i idę dalej.
Krem zapakowany jest w plastikową, miękką tubkę (a ta w tekturowe pudełko). Wydobywa się bez problemu i bez marnowania, bo krem ma dość zwartą konsystencję i nie wylewa się przez otwór, który z kolei jest na tyle duży by wycisnąć produkt bez użycia siły.
Krem przyjemnie się rozprowadza po skórze, powodując że staje się miękka i nawilżona. Dla mojej odwodnionej cery krem, oczywiście przy odpowiednim podłożu (lotion nawilżający i serum nawadniające), okazał się dość dobry. Nie odczuwałam tego nieprzyjemnego dyskomfortu, który powoduje jakby uczucie ściągnięcia czy niedosytu (skóra mówi mi wtedy: nie, to jeszcze za mało, czegoś mi jeszcze brakuje). Jednak stosując produkt codziennie, rano i wieczorem, skóra już zaczynała po kilku dniach odczuwać brak czegoś, jakby wilgoć ze skóry powoli parowała, a ja odczuwałam to coraz bardziej. Wiem, że krem nie jest dedykowany jedynie skórze odwodnionej i nie posiada tych aktywnych składników, która ona potrzebuje, ale jednak po pierwszych aplikacjach myślałam, że coś z tego będzie.
Krem pozostawia film, który, o dziwo nie przeszkadza mi, bo po przypudrowaniu (używam sypkiego ryżowego pudru Ecocera) cera nie błyszczy się. Krem nie jest ciężki, nie obciąża skóry, nie zatyka również porów, nie powoduje wystąpienia wyprysków i nie powoduje zwiększenia wydzielania sebum.
W sumie mogłabym stosować krem co drugi, trzeci dzień. Mogłabym też zużyć krem do ciała. Wypróbowałam go tu i spisywał się dobrze. Moja skóra ciała też jest nieco odwodniona, ale jej potrzeby są nieco mniejsze niż na twarzy.
Poza tym krem jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina by zaaplikować na twarzy.
Co go niestety zdyskwalifikowało to zapach. Po pierwszym powąchaniu pomyślałam, dlaczego Wiżażanki tak narzekają na to, przecież bardzo ładnie pachnie, jakby kwiatowo. Po zaaplikowaniu kremu i po chwili, dokładnie minucie, zaczęłam rozumieć to niezadowolenie - poczułam zapach starej, zatęchłej szafy przesiąkniętej naftaliną, a zapach niestety towarzyszył mi cały dzień. Wieczorem, gdy posmarowałam się kremem, mąż zaczął kręcić nosem i szukać źródła nieprzyjemnego zapachu. Musiałam się przyznać bo i tak by się zorientował. Nie daje rady. jestem wrażliwa na zapachy kosmetyków - toleruję jedynie te bezzapachowe, albo ładnie pachnące. Jednak, gdy nie jestem w stanie znieść jego zapachu, to nie ważne jak świetnie działa. Po prostu odpada.
Stosowałam krem kilka razy w tygodniu, ale w końcu całkiem zrezygnowałam.