Colgate, Total, Original, Fluoride Toothpaste (Pasta do zębów '12 - godzinna ochrona')

Pasta do zębów Colgate Total Original 12-godzinna ochrona likwiduje kompleksowo takie problemy jak: próchnica, płytka bakteryjna, zapalenie dziąseł, kamień nazębny, nadwrażliwość, przebarwienia, nieświeży oddech. Mocny, miętowy smak dla ochrony non-stop przez 12 godzin. Zaawansowana formuła posiada unikalny system zwalczający bakterie, który przylega do zębów i dziąseł pomagając przez 12 godzin non-stop walczyć z takimi problemami jak płytka bakteryjna czy zapalenie dziąseł. Zawiera: fluorek sodu (1450 ppm F-).

50-100ml
pasty do zębów
odświeżające, antybakteryjne, oczyszczające
z fluorem

Dobra

Colgate lubie I polecam. Pasta nie jest piekaca, ma swiezy delikatny smak mietowy . Wystarczy ilosc "ziarenka grochu" aby wyczyscic zabki. Pasta dobrze sie pieni. W efekcie sciera ono osad I brzydka barwe na szkliwie. Kompleksowo dba o zeby I swiezy oddech.

OK

Lubię pasty Colgate. Dostępne są w sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie. W zasadzie pasta niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ma fajną konsystencję, jest wydajna, dobrze się pieni, zatem wystarcza jej naprawdę niewielka ilość do jednego mycia. Ma świeży, mocno miętowy smak, który długo się utrzymuje. Przyjemnie odświeża oddech na długi czas więc też dobrze niweluje bakterie. Bardzo dobrze radzi sobie z codziennym osadem. Wygodne i poręczne opakowanie. Polecam.

Dobra,zwykła pasta.

Pasta jest bardzo dobra dla takich osób jak ja:zero kawy,zero fajek czy czerwonego wina.Porządnie czyści zęby w połączeniu ze szczoteczką elektryczną i odświeża oddech.Wcześniej używałam łagodniejszych dla szkliwa past o kremowej konsystencji i zdecydowanie czuję różnicę na plus.Musiałam myć 2x zęby,najpierw czarną pastą pozniej leczniczą.Wrcając do Colgate nie mam się do czego przyczepić.Aktualnie nie mając większych problemów z nadwrażliwością nie ma co przepłacać.

Taki zwyklaczek :)

Pastę kupiłam na wyjeździe - zapomniałam zabrać swojej z domu i musiałam ratować się czymkolwiek :)
Ogólnie lubię pasty z Colgate. Ta nie jest zła, ale też niczym się nie wyróżnia.

Plusy:
*dobrze oczyszcza zęby i jamę ustną
*odświeża jamę ustną
*ma łagodny smak, nie szczypie w język
*dobrze się pieni i wypłukuje bez problemu z ust
*nie podrażnia jamy ustnej ani dziąseł
*cena
*dostępność

Minusów jako takich nie zauważyłam, ale niczym się nie wyrożnia.
Ja pewnie do niej nie wrócę, ale raczej mogę polecić.

Bez zarzutu

Jakoś tak się złożyło, że z serii Colgate Total najczęściej wybieram właśnie wersję Original. Lubię jej smak i zapach, chętnie do niej wracam. Pasta daje typowe wrażenie świeżości, smak mięty nie jest piekący. Plusem jest deklarowana kompleksowa ochrona zębów, także przed nadwrażliwością - co doceniam jako posiadaczka wrażliwych dziąseł (nie ocenię jednak działania tej pasy samodzielnie na ten problem, bo muszę na co dzień dodatkowo stosować i tak pasty lecznicze do wrażliwych zębów. Ale świetnie, że nie podrażnia dodatkowo, chroni dziąsła).

24-godzinna ochrona? Fajnie, jeśli rzeczywiście tyle czasu utrzymuje się jej przeciwpróchnicze działanie, ja jednak jestem zwolenniczką mycia zębów po każdym posiłku, więc ten aspekt nie ma dla mnie większego znaczenia, ochronę mam i tak ciągłą ;)

Świeży zapach, dobre doczyszczenie, uniwersalność - jedna z moich ulubionych.