Lancome, Aroma Fit Eau De Forme

Lancome, Aroma Fit Eau De Forme

Woda do ciała o aromaterapeutycznych i pielęgnacyjnych właściwościach, bogata w naturalne olejki owocowe, warzywne i ziołowe pochodzące z roślin takich jak pomarańcz, mandarynka, marchewka, bazylia czy seler. Zapach ma działanie silnie energizujące, rozbudzające i stawiające na nogi, jest więc doskonały do stosowania rankiem. Marchewka wchodząca także w skład kosmetyku jest źródłem witamin i betakarotenu, który zapewnia skórze piękny wygląd. Cudowny, pobudzający zapach jednocześnie pielęgnuje ciało - taki duet wart jest uwagi.

Cena: 180 zł / 100 ml

Fitness

Nie wiem co moglabym dodac do wypowiedzi poprzedniczek.... ;) z ktorymi sie w calej rozciaglosci zgadzam ;)
Swiezy, pobudzajacy zapach...
Dobry na rozpoczecie dnia, fitness...

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka, teraz w trakcie (100 ml)

Bardzo energetyzujący

Zapach jest świetny. Wesoły, ciepły i jednocześnie świeży. Dla mnie to mieszanka pomarańczy i madnarynek. Pasuje chyba do każdej kobiety i miło pobudza.
Ale jeden poważny minus - jest straszliwie nietrwały. Szkoda :/

Używam tego produktu od: Kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 15 ml

mój faworyt :-)

POLECAM OSOBOM LUBIĄCYM LEKKIE, ŻYWE ZAPACHY. NIE ROZCZARUJĄ SIĘ.

Recenzja:

spróbowałam go po raz pierwszy kilka lat temu w Sephorze i zakochałam się z miejsca. stąd recenzja może trochę nieobiektywna, bo bardzo ecmocjonalna :)

dla mnie idealny: świeży, żywy, niebanalny zapach, wyraźnie czuje się cytrusy i marchewkę (selera nie lubie, więc odmawiam wyczuwania go w jakimkolwiek produkcie!!) po użyciu mam tak dobry humor, że się sama do siebie śmieję.

oryginalny - nie znam nic co pchniałoby podobnie.

choć z założenia ma być energetyzujący - ja chetnie uzywam go wieczorem, przed pójściem spać.

JEDYNY MINUS: jest bardzo nietrwały. zazwyczaj po godzinie pozostaje po nim tylko wspomnienie :(

CZEKAM NA EDP !! :(

Konturowanie Smashbox

super

mój ukochany zapach
po perfumach wszelkiego rodzaju boli mnie głowa, a tutaj...no po prostu cudeńko. ja wyczuwam w nim głównie pomarańcze - zapach jest ciepły, odprężający i pobudza do działania. Polecam gorąco:-)

oryginalny

Bardzo lubię takie stawiające-na-nogi zapaszki. Wyczuwam tutaj głównie seler i... piotruszkę ;) Bardzo przyjemny, świeży, ciekawy i niewątpliwie oryginalny.

mniam

Fajny, owocowo-warzywno-pobudzający zapaszek. Używałabym go częściej, gdyby nie to, że na toaletce stoi za dużo różnych perfum. I musze je zuzywać, a z Aroma Fit by się gryzły :(.No ale czasem, kiedy noc okazuje się za krótka, a ja na myśl o czymś słodkim prawie biegnę do WC, jest to niezły ratownik, w pomarańczowym kubraczku zresztą (jak kapok :) ).

rozbudzenie

Bardzo ładny zapach, który stawia mnie na nogi każdego ranka.

cudeńko

Rewelacja, zarówno jeśli chodzi o właściwości aromaterapeutyczne , jak i sam zapach. Nie lubię świeżych, trawiasto-cytrusowych zapachów, ale ten jest jakiś taki wymykający się wszelkim próbom klasyfikacji, ale napewno jest świeży, jednak nie tak typowo. Jest przepiękny-marchewkowo-pomarańczowo-madarynkowy, coś cudownego. Działanie zapachu też jest niepodważalne-potrafi mnie obudzić zawsze i w każdej sytuacji-wzięłam nawet jego miniaturke na maturę:-) Kupię go napewno kiedy skończy mi się spora (20ml) próbka, jaką dostałam przy zakupie czegoś tam;-)Polecam. Doadatkowym atutem jest ładne, przezroczystwe, pomarańczowe opakowanie ze szkła-efektowne na toaletce.