GlaxoSmithKline, Dermosan (krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała)

GlaxoSmithKline, Dermosan (krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała)

Dermosan krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała odżywia i wzmacnia skórę osłabioną, hamuje proces jej wysuszania, chroni również przed wiatrem i mrozem. Zawiera witaminy A i E niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju naskórka oraz zapobiegające jego nadmiernemu rogowaceniu. Specjalnie dobrane składniki umożliwiają natłuszczanie i odżywianie wysuszonej i zmęczonej skóry oraz regenerację naskórka. Obecna w kremie gliceryna działa nawilżająco i zmiękczająco. Skóra staje się aksamitna i miękka w dotyku. DERMOSAN krem polecany jest do pielęgnacji twarzy i całego ciała, zwłaszcza dla osób, u których naskórek ma skłonność do rogowacenia i łuszczenia się.

Testowany dermatologicznie - może być stosowany przez osoby ze skłonnością do alergii. Wysoka zawartość składników aktywnych. Farmaceutyczny standard. Nie testowany na zwierzętach.

Wybawiciel

Uratował mnie,kiedy jednej zimy olałam kremowanie twarzy. Suche skórki zniknęły w mgleniu oka, towarzyszył mi zimą. Az pewnego dnia nie było go na stanie i zaczęłam używać wersji półtłustej . I tu wielkie zdziwienie wersja tłusta zawiera parafię na pierwszym miejscu.

Mój krem numer 1

Odkąd pierwszy raz użyłam tego kremu, nie mogę się z nim rozstać. Śmiało mogę powiedzieć że to mój KWC:) Długo nie mogłam znaleźć dobrego kremu, który by mnie nie podrażnił a nawilżył i natłuścił moją skórę, która jest cienka, wrażliwa, sucha a zarazem świecąca. Krem stosuje codziennie wieczorem bo jest dość tłusty. Koi i uspokaja moją skórę, która w dodatku po stosowaniu jest mięciutka. Produkt w 100% spełnia moje oczekiwania, krótki skład, dobra cena, spełnia wszelkie wymogi i obietnice producenta tak że POLECAM gorąco!!

Mój ratunek w zimie!

Dermosan znalazłam przypadkiem w domowej apteczce mojej mamy. Było to rok temu i od tamtej pory ratuje moja suchą skórę bardzo często. W okresie zimowym moje dłonie stają się bardziej, niż zwykle przesuszone - skóra pęka i krwawi. Dermosan pomaga doskonale.
Pod makijaż na codzień zdecydowanie za ciężki, jednak podczas większych mrozów warto go zastosować, bo bardzo dobrze chroni naszą cerę.
Zdecydowanie polecam!

Dobry ale za słaby do mocno wysuszonej cery

Mam cerę suchą, wrażliwą, skłonną do podrażnień. Kiedy nadchodzi zima zawsze mam z nią duży problem i wtedy szukam ratunku w aptecznych kosmetykach. Sięgam często po dermosan z nadzieją, że ukoi moją przesuszoną, zaczerwienioną i piekącą skórę.
Krem owszem nawilża ale jest to za słabe nawilżenie i krótkotrwałe. Jest bardzo treściwy, skóra świeci się po nim więc stosuję na noc. Rano cera jest miękka, trochę ukojona ale nie nawilżoną tak do końca. Lepszy efekt daje maść z witaminą A.
Nie jest zły ale moglby być lepszy.
Plus za wygodną tubkę i wydajność

Genialny! Cudowny!

Tego kremu używam tylko zimą przy bieganiu, nakładam go zarówno na twarz jak i na ręce. I jestem w nim absolutnie zakochana. Po pierwsze chroni moją twarz przed zimnym wiatrem; skóra po bieganiu i po zmyciu kremu (mimo minusowych temperatur, zimnego wiatru i potu) jest uspokojona i po prostu ładna. Przy okazji pozbyłam się też problemu zimowego przesuszenia skóry, która zawsze w tym okresie robiła się miejscowo bardzo sucha. No i do tego witaminki w składzie....
Jego wadą jest niestety to, że dość długo się wchłania. Dlatego nie używam go jako kremu do rąk gdy rano się śpieszę (a jako taki został mi polecony), bo wszystko się do niego lepi, no ale coś za coś. Kiedyś próbowałam podobnego kremu (chyba AA), który owszem szybko się wchłaniał, ale nie tworzył już tak dobrej warstwy ochronnej. Dla mnie odkrycie roku za grosze.

Rok z nim to za mało

Krem dostałam rok temu od mojej znajomej. Narzekałam, że ze względu na trądzik mam bardzo dużo strupów. Od kiedy zaczęłam aplikować punktowo Dermosan na pozostałości po wypryskach o wiele szybciej zaczęły znikać. Przestałam także nadmiernie zdrapywać strupki, bo dzięki Dermosanowi po prostu ich nie mam. Jest wspaniały i działa cuda! Dla mnie nie ma żadnych wad.

Obowiązkowo przez cały rok

Dermosan jest w moim domu podstawą pielęgnacji od zarania dziejów. Jak byłam mała to miałam smarowane nim usta i nos przez mamę zanim mogłam rozpocząć saneczkowe szaleństwo. Im starsza się robiłam, tym częściej go używałam do wszystkiego. Jest fantastyczny na:
- spierznięte usta (i latem i zimą)
- poparzoną lub zmarzniętą skórę dłoni
- pod oczy (mam suchą skórę i nic jeszcze mi jej tak nie regenerowało jak poczciwy Dermosan)
- popękaną skórę (łokcie, pięty, już nie pamiętam tych koszmarów)
- na skórki przy paznokciach

I co najlepsze, jest tani i w wygodnej tubce. Zapach jest delikatny i przyjemny (to może być spowodowane faktem, że mam do niego sentyment).

PS Ze względu na jego opakowanie (nierzucająca się w oczy tubka) i działanie, jest to jedyny krem, po który mój ojciec sam sięga bez narzekania, że się go zmusza do używania "babskich rzeczy". A to naprawdę o czymś świadczy :D

Moj KWC!

Krem jest genialny. Przy mojej skrajnie ( no na prawdę skrajnie...) suchej i odwodnionej cerze sprawdza się jako jedyny ze wszystkich ze mnie przetestowanych kremixów dotąd. Jest gęsty, treściwy - czuć, że skóra go wchłania i wprost rozkoszuje się nim ;) Ze względu na swoją "tłustość" można już ociupinką wysmarować całą buzię - co przekłada się na wydajność - rzecz jasna. Trochę zapycha - no ale coś za coś. Nie ma uczucia pieczenia, swędzenia , czerwonych plamek , uczucia ściągnięcia. Zapach nie nachalny - kojarzy się z kosmetykami dla dzieci, Ja tam takie lubię. Cena też spoko.

Dla mnie nie ma lepszego jak dotąd.

Bardzo dobry

Używam głównie do natłuszczania okolic ust albo jakichś mocno wysuszonych fragmentów skóry. Do twarzy albo rąk za bardzo się lepi. Bardzo wydajny, cena 10-11zł jest jak najbardziej w porządku.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Jeden z lepszych zakupów :)

Kupiony za namową koleżanki :) używa cała rodzina. Wydajny - jedna aplikacja wystarczy na cała buzię , zimą sprawdza się idealnie, latem raczej na noc :) bo twarz bardzo się świeci.
Mam skłonność do przesuszeń niektórych stref twarzy m.in.czoła - posmarowane na noc niewielką ilością kremu rano wygląda jak nowe :D

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 40g

na zimę OK

Krem moim zdaniej najlepszy na zimę. Doskonale nawilża zwłaszcze przesuszone fragmenty. Pod makijaż nie polecam jest za tłusty. Stosuję na noc niewielką ilość bo pozostawia tłustą poświatę.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Ujdzie, ale

Zasłyszawszy pozytywne słowa bodajże znanej modelki w te pędy zdobyłam Dermosan.
Używałam pod makijaż - nienajlepiej, za ciężki i obciąża.
Na noc dobry, dobrze natłuszcza, nie odbija się nadmiernie na pościeli i ubraniach, ale nie wchłania się i rano trzeba go domywać.
Zapach - na początku przyjemny i miły, ale zostaje na skórze, staje się ciężki i nieznośny.
Przed mrozem chroni, na słońcu się leje.
Na sytuacje kryzysowe - daje radę, ale ja nie mogę używać go zbyt często, ze względu na ciężki zapach.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe