GlaxoSmithKline, Dermosan (krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała)

GlaxoSmithKline, Dermosan (krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała)

Cena już od 10,12 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dermosan krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała odżywia i wzmacnia skórę osłabioną, hamuje proces jej wysuszania, chroni również przed wiatrem i mrozem. Zawiera witaminy A i E niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju naskórka oraz zapobiegające jego nadmiernemu rogowaceniu. Specjalnie dobrane składniki umożliwiają natłuszczanie i odżywianie wysuszonej i zmęczonej skóry oraz regenerację naskórka. Obecna w kremie gliceryna działa nawilżająco i zmiękczająco. Skóra staje się aksamitna i miękka w dotyku. DERMOSAN krem polecany jest do pielęgnacji twarzy i całego ciała, zwłaszcza dla osób, u których naskórek ma skłonność do rogowacenia i łuszczenia się.

Testowany dermatologicznie - może być stosowany przez osoby ze skłonnością do alergii. Wysoka zawartość składników aktywnych. Farmaceutyczny standard. Nie testowany na zwierzętach.

Moj KWC!

Krem jest genialny. Przy mojej skrajnie ( no na prawdę skrajnie...) suchej i odwodnionej cerze sprawdza się jako jedyny ze wszystkich ze mnie przetestowanych kremixów dotąd. Jest gęsty, treściwy - czuć, że skóra go wchłania i wprost rozkoszuje się nim ;) Ze względu na swoją "tłustość" można już ociupinką wysmarować całą buzię - co przekłada się na wydajność - rzecz jasna. Trochę zapycha - no ale coś za coś. Nie ma uczucia pieczenia, swędzenia , czerwonych plamek , uczucia ściągnięcia. Zapach nie nachalny - kojarzy się z kosmetykami dla dzieci, Ja tam takie lubię. Cena też spoko.

Dla mnie nie ma lepszego jak dotąd.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279376].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Używam głównie do natłuszczania okolic ust albo jakichś mocno wysuszonych fragmentów skóry. Do twarzy albo rąk za bardzo się lepi. Bardzo wydajny, cena 10-11zł jest jak najbardziej w porządku.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043819].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z lepszych zakupów :)

Kupiony za namową koleżanki :) używa cała rodzina. Wydajny - jedna aplikacja wystarczy na cała buzię , zimą sprawdza się idealnie, latem raczej na noc :) bo twarz bardzo się świeci.
Mam skłonność do przesuszeń niektórych stref twarzy m.in.czoła - posmarowane na noc niewielką ilością kremu rano wygląda jak nowe :D

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 40g

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007320].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

na zimę OK

Krem moim zdaniej najlepszy na zimę. Doskonale nawilża zwłaszcze przesuszone fragmenty. Pod makijaż nie polecam jest za tłusty. Stosuję na noc niewielką ilość bo pozostawia tłustą poświatę.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972499].usefull || 0 }}% pomocna.

Ujdzie, ale

Zasłyszawszy pozytywne słowa bodajże znanej modelki w te pędy zdobyłam Dermosan.
Używałam pod makijaż - nienajlepiej, za ciężki i obciąża.
Na noc dobry, dobrze natłuszcza, nie odbija się nadmiernie na pościeli i ubraniach, ale nie wchłania się i rano trzeba go domywać.
Zapach - na początku przyjemny i miły, ale zostaje na skórze, staje się ciężki i nieznośny.
Przed mrozem chroni, na słońcu się leje.
Na sytuacje kryzysowe - daje radę, ale ja nie mogę używać go zbyt często, ze względu na ciężki zapach.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969428].usefull || 0 }}% pomocna.

warto go mieć

Krem jest bardzo uniwersalny. Tłusty ratuję przesuszoną cerę. Ja naczytałam się bardzo wiele pochlebnych recenzji i miałam wygórowane oczekiwania co do niego, których niestety nie spełnił ale też i nie okazał się zły. Oczywiście na co dzień raczej się nie nadaje a tylko i wyłącznie w wypadkach kiedy trzeba ratować cerę. Ja stosuje na moje podrażnienia wywołane silnym specyfikiem na trądzik. Moja skóra jest wręcz oparzona i cała zaczerwieniona. Po posmarowaniu dermosanem staję się ukojona i łatwiej się pozbyć suchych skórek. Tak jak powiedziałam na co dzień, zwłaszcza w zimie raczej się nie nadaje bo skóra się lepi, czuć dyskomfort, szalik i włosy się lepią od kremu ale wiadomo, że taka jest specyfika gęstych kremów. Ogólnie nałożony bardzo delikatnie w małych ilościach da radę, może nawet i pod makijażem. Ma fajny zapach, super tubkę gdzie bardzo łatwo wychodzi kosmetyk. Do tego zakrętkę na której można go postawić w łazience. Może kogoś to zdziwić ale ja uważam, że wygórowana jest jego cena. Ja go kupiłam za ok.13zł w Superpharm a był w promocji!!! Dlatego, odejmuję trochę gwiazdek tym bardziej, że to nie jest nawilżajacy krem do twarzy do czestego stosowania tylko taki mały pomocnik w natłuszczaniu cery. Myśle, że na rynku jest wiele maści podobnego typu a tańsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[966034].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny ale nie do regularnego stosowania

Krem swietnie radzi sobie z podrazniona i sucha skora. Mocno wygladza i zmiekcza skore, dobrze natluszcza. Stosuje go tylko na noc i tylko przy przesuszonej skorze i w tych sytuacjach sprawdza sie znakomicie. Krem jednak jest gesty i ciezki i jak dla mnie pod makijaz ani na dzien nie nadaje sie zupelnie. Natomiast jako ratunek jest idealny. Opakowanie wygodne, miekki plastik, nie ma problemu z zuzyciem produktu do konca. Cena bardzo ok.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862289].usefull || 0 }}% pomocna.

Taak !

Dermosan krem tłusty do pielęgnacji twarzy i całego ciała odżywia i wzmacnia skórę osłabioną.
*Nie wysusza skóry,
* idealnie nawilża
*tłusty,
*tani około 8zł
*odżywia skórę,
*dobrze się rozprowadza po ciele :D

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 40g

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854302].usefull || 0 }}% pomocna.

klasyk

Krem klasyk. Niezawodny w zimie, gdy skóra jest narażona na podrażnienia. Krem nie nadaje się pod makijaż,nie nakładam go także na dzień,ponieważ zostawia tłustą powłokę,jednak nie przeszkadza mi to.
Krem jest dosyć ciężki,jednak nie zapycha,co jest da mnie bardzo ważne ponieważ mam skórę problematyczną. Nadaje się także do rąk,czy innych części ciała.Duży plus za nie testowanie na zwierzętach.
Jednym słowem-niezastąpiony.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852744].usefull || 0 }}% pomocna.

do zadań specjalnych

Wspaniały krem, stosuję go okazjonalnie, ale właśnie znowu się z nim przeprosiłam z powodu wyjątkowo przesuszonej i zmęczonej skóry (mimo końca lata!). Kiedyś wypróbowałam półtłusty, ale nie odpowiadał mi tak jak ten.
Mam suchą, naczynkową skórę i ten krem nie raz ratował mnie z opresji zimą. Można stosować go też jako krem ochronny np. dla dzieci lub na dłonie, nie uczula i dość dobrze się wchłania jak na taki preparat. Nie nadaje się na dzień, a tym bardziej pod makijaż, lepiej używać go jako kompresu/maski.
Stosuję go jak kurację- kilka razy smaruję twarz porządną warstwą na noc, dopóki skóra nie wróci do dobrej kondycji. Często używam zamiast pomadki do spierzchniętych ust- zawsze działa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[817512].usefull || 0 }}% pomocna.