Essence, Eye Makeup Remover - Lash Caring (płyn do demakijażu chroniący rzesy)

Essence, Eye Makeup Remover - Lash Caring (płyn do demakijażu chroniący rzesy)

Opis: Płyn do demakijażu oczu z formułą chroniącaą rzęsy. Zawiera proteiny jedwabiu. Do zmywania makijażu niewodoodpornego.

Kolor zielony

Cena: 9,90zł/ 125ml

jestem na TAK

Płyn ma przyjemny zapach, dobrze zmywa makijaż. Trzeba go troszkę potrzymać, ale przecież nic nie działa błyszkawicznie.
Gdy się go wyleje za dużo na wacik oczy trochę szczypią, ale przy normalnych ilosciach jest ok.
Pewnie znalazłoby sie coś lepszego, ale lubię ten płyn.

Ratunku!!

Chcialam znalezc sobie cos taniego do zmywania oczu, wybor padl na essence. Wlasciwie, to balam sie, ze bedzie podrazniac, poniewaz ich kredka dzialala na mnie jak cebula. No i niestety, plyn bardzo podraznial oczy, jednak musze przyznac, ze swietnie zmyl makijaz. Osoby majace wrazliwe oczy, niech lepiej go nie kupuja, ale osobom bez takich problemow, moge smialo go polecic. A ja wracam do Avene.

Używam tego produktu od: uzylam 3 razy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Jestem na tak

To mój pierwszy kosmetyk Essence - kupiony na próbę ... i ta próba jest udana! Płyn ma przyjemny zapach i fajne opakowanie, szkoda tylko że nie ma zamknięcia z" klapką", które jest zdecydowanie wygodniejsze. Mimo to, zamknięcie jest szczelne i płyn sie nie wylewa. Płyn dokładnie zmywa makijaż. Czy pielęgnuje rzesy?? Narazie nie zauważyłam niczego takiego, ale fakt faktem - nie wypadaja podczas zmywania (czasami zdarzało mi sie, że podczas zmywania maiłam na waciku rzesę lub dwie), wiec w tej ochronie coś musi być. Gdy wyleje sie za dużo płynu, to moze lekko szczypac w oczy. Ogólnie jednak jestem pozytywnie zaskoczona płynem i chetnei wypróbuje pozostałe dwie wersje

EDYCJA:
nie jest już dla mnie KWC - niestety. Ocena leci w dół do ** Zauważyłam że się wytrąciły z niej jakieś dziwne kłaczki - nie wiem co to ma być. Poza tym coś ciężko zaczyna jej iść zmywanie - kosmetyków do makijażu nie zmieniałam jakoś drastycznie, a po zmyciu mam czarne smugi z tuszu i kredki, których sie nei da tym płynem domyć :baba:
Używam tego produktu od: tygodnia