PEPTIDIQ, Bioaktywny krem ujędrniający przeciw wiotczeniu skóry na noc

PEPTIDIQ, Bioaktywny krem ujędrniający przeciw wiotczeniu skóry na noc

Krem ujędrniający przeznaczony na noc do intensywnej pielęgnacji każdego typu cery dojrzałej. Krem zawiera:

- biologicznie czynne PEPTYDY IQ oraz inteligentne BIOWEKTORY, które zwiększają gęstość i spoistość skóry oraz stymulują wytwarzanie nowego kolagenu w komórkach skóry,

- aminopeptydowe AKTYWATORY METABOLIZMU, które dają "zastrzyk" energii starzejącym się komórkom skóry, co poprawia ich żywotność i sprawność metaboliczną. Wpływa to odmładzająco na stan i wygląd skóry.

W efekcie krem pozwala: skutecznie ujędrnić skłonne do wiotczenia partie twarzy i szyi, wygładzić zmarszczki oraz znacznie przedłużyć młody wygląd skóry. Stosowany codziennie na noc nie pozwala skórze się zestarzeć, nadaje jej satynową gładkość, poprawia strukturę, elastyczność i sprężystość.

Wykazuje niezwykle szerokie spektrum działania na skórę. Reguluje proces powstawania nowych komórek naskórka oraz wytwarzania ceramidów. Stymuluje również wytwarzanie nowego kolagenu w skórze, poprawia koloryt cery.

Czysta przyjemność

Używanie go to czysta przyjemność. Jak by posmarować się puszystą śmietanką. Super odżywia, nawilża, bardzo dobrze się wchłania, nie uczula. Skóra staje się miękka i wypoczęta. Gdyby nie to, że testuje ostatnio inne kremy Dermiki kupiłabym go znowu.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

bardzo dobry

Zachęcona opiniami na wizażu miałam zamiar kupić krem dermiki na noc z retinolem, jednak wzięłam Paptidiq, ponieważ była duża zniżka w aptece- ok. 15 zł.
Nie żałuję, jestem bardzo zadowolona z kremu. Urzekł mnie zapach, który jak u Pani wcześniej komentującej, faktycznie skojarzył mi się z plastikiem. Mam cerę mieszaną, z duża skłonnością do natłuszczania się w sferze T, dlatego rano budzę się z świecącą skórą na nosie, czole i brodzie. Jednak konsystencja kosmetyku jest bardzo przyjemna, dobrze się wchłania i silnie odżywia moją skórę palacza, dlatego nie stanowi to dla mnie problemu.

Faktyczne efekty widać po dłuższym stosowaniu, po miesiącu używania widzę, że moja skóra jest gładsza i rozjaśniona. Koloryt się wyrównał i zniwelował niedoskonałości. Nie zauważyłam wpływu na zmarszczki, dlatego nie ma 5 gwiazdek.

Krem faktycznie jest mało wydajny myślę, że wystarczy na max kolejne 3 tygodnie.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

najlepszy jaki miałam

Konsystencja trochę dziwna jak na krem na noc - wcale nie tłusty czy maślany, nie wiem z czym go porównać. Jednak bardzo przypadła mi do gustu, lekka, fajnie się rozsmarowuje. Twarz po aplikacji wydaje się taka dziecięco miękka w dotyku - odpowiednio nawilżona, wcale nie tłusta. Zapach też dziwny, jakby plastikowy (żadne kwiatki, owoce czy śmietanki). Na początku powodował dyskomfort, który jednak zblednął przy komforcie stosowania :) Wpływu na zmarszczki nie zauważyłam, nowe się nie porobiły, ale to raczej nie zasługa kremu. Tych wszystkich inteligentnych tekstów o kolagenie, nowym naskórku niestety nie udało mi się zweryfikować ;)

Krem, dzięki swej konsystencji, jest całkiem wydajny. Denerwuje mnie jednak słoiczek w kształcie ściśniętego walca - po co utrudniać ludziom wydobycie kremu?

Zazwyczaj używam produktów z niższej półki i jednak cena mnie odstrasza, szczególnie regularna (kupiłam <50zł w promocji), dlatego nie wiem czy kupię.

Ogólnie jest to najlepszy krem jaki używałam, gdyby nie cena dostałby 5*

Używam tego produktu od: 4-5 mcy, z małymi przerwami na inne kremy

Cellulit jak stosować kosmetyki

Nie polecam

Niestety ja sie zawiodłam na tym kosmetyku. Na początku dla mnie była rewelacja super konsystencja zapach, ale...
No własnie jest jedno ale, kremik po tygodniu czasu uczulil mi cere i mialam wysyp pryszczy ,na poczatku nie wiedzialam ze to przez niego, ale teraz juz wiem , po odstawienu kremu cera wrócila do mormalnosci. Ogolnie nie mam jakos wrazliwiej cery i rzadko mi pryszcze wyskakuja. Myslalam ze krem za taka cene nie moze ucuzulic, a jednak ... Plus za konsystencje dlatego dalam 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:pół opakowania

Dobry krem.

Zasługuje na trzy i pół gwiazdki,bo to naprawdę dobry krem
nie podrażnia
bardzo przyjemny zapach,konsystencja
lekki,nie zapycha,dobrze się wchłania
ładnie nawilża i odżywia
jak dla mnie dość wydajny.

Natomiast informacje producenta o jego inteligencji i działaniu przeciwzmarszczkowym uważam za nieco przesadzone;-)))

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego.

Pomaga

Szukałam kremu, który rzeczywiście by w jakikolwiek pozytywny sposób działał. Mam cerę mieszna, na której odbiły się negatywnie i dawne chodzenie na solarium, i zła dieta i dym papierosowy ( niestety bierna palaczka). Do tej pory odpowiadały mi jedynie kremy Lirene, gdyz tylko one nie zapychały i działały. Ale potzrebowałam juz czegos mocniejszego.
Krem kupiłam pod wpływem wizażu. Ma perfumowany zapach, ja takich nie lubię, o dziwo przyzwyczaiłam się , tym bardziej, że nie utrzymuje się na skórze. Ma lekką, kremową konsystencję, zupełnie bez problemu się rozprowadza. Jest jednak niewydajny, szczególnie w proównaniu z innymi kremami Dermiki np preventi.

Skóra po regularnym zaznaczam używaniu robi się zdrowa, jednolita, zmniejszają się pory, znikaja drobne niedoskonałości. rano budze się z gładką, świeżą buzią, bez tłustej warsty, bez negatywnych niespodzianek. Używam niemal półtora miesiąca i różnica jest naprawdę znaczna.jestem ciekawa co będzie dlaje. Dodam, że rano uzywam Dermiki Preventi a mam zamiar zakupic jeszcze krem maskę tej firmy.

Używam tego produktu od:półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niebawem skończę pierwsze

SUPER

Super krem, najlepszy jak na razie - świetnie nawilża i wygładza buźkę, jedynym minusem jest bardzo wysoka cena - no cóż, to produkt z wyższej półki..

Ale na szczęście problem się rozwiązał dzięki allegro - kupuje znacznie taniej, za 39 żłotych i jestem bardzo zadowolona z efektów stosowania zarówno kremu na noc jak i na dzień

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:...

Zdecydowanie na TAK

Przyznam że z poczatku ten krem wydał mi się taki sobie. Jakiś za mało treściwy jak na krem na noc, nie pozostawia ł" filmu" który w kremach na nos lubię bo mam sucha skórę. I z początku nie dał powalających efektów. Ale po jakimś czasie, całkiem niezle wypdł. Załowalam nawet że się skończył. Było widać wyrażne efekty, spłycenie minimalnych zmarszczek, ładny koloryt cery, skóra faktycznie jakby napieta=wypoczęta? Jesli będę miała okazję wrocić do tej serii, to zrobię to z przyjemnoscią. Jednak teraz chce wypróbować specialite. I to chyba jedyny powód z jakiego nie kupiłam jescze tego kremu.

Używam tego produktu od:1 opakowanie=około miesiąca

bardzo dobry

Dermika to wysoka jakość- i jest to oczywiście odczuwalne w trakcie stosowania tego kremu. Cera robi się po nim jak gdyby "mleczna", dziecięca, zmniejszają się pory, jest także doskonale nawilżona. ZAuważyłam także, że niweluje zaczerwienia. Pozostawia na skórze wyczuwalny, tłustawy film, co jest ogromną zaletą, zwłaszcza teraz - zimą w przegrzanym mieszkaniu. Jedyną wadą tego kremu jest jego mała wydajność. Jest dość drogi, a opakowanie wystarcza na półtora miesiąca. Jednak jest wspaniały :) Wypróbuję inne produkty z tej serii
Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca