Peach Conditioner Shampoo (Łagodny szampon do włosów o zapachu brzoskwiniowym)

Peach Conditioner Shampoo (Łagodny szampon do włosów o zapachu brzoskwiniowym)

Pojemność 1 000 ml

Dzięki zawartym składnikom odżywczym, lecytynie i kompleksowi witamin B, ma podwójne działanie. Regularnie stosowany chroni i wzmacnia włosy.

Cena: ok. 8-10zł(net)/ 1000ml

fajny

Kallos to jedyne szampone które stosuje. Brzoskwinia ma fajny nie chemiczny zapach i przyjemną żelową konsystencje. Dobrze się pieni i dobrze oczyszcza nie wywołuje łupieżu. Po zoastosowaniu włosy są wyrażnie zmiękczone i nawilżone. Jestem zadowolona

Jest ok ale cudów nie ma

Kupiłam ten szampon za 5zł w hurtowni fryzjerskiej więc byłam zachwycona ,że za litr tak niska cena.Jeśli chodzi o efekty to raczej taki szampon do mycia nie odzywia włosów,jednak moim wlosom daje fajny blask,ładny zapach brzoskwinek.To co mi sie w nim nie podoba to taka dziwna twardość włosów po umyciu która zanika po wysuszeniu:)Dodatkowo od pewnego czasu stosuje odzywke Fructa tej samej firmy jestem teraz jak najbardziej zadowolona:) szapon potrzebuje sprzymiezenca i jest ok wtedy:)
Napewno będe kontynuwać tą pielegnacje:))

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

po prostu myje

- szampon spełnia swoją podstawową funkcję- myje
- ma przyjemny brzoskwiniowy zapach, który błyskawicznie ulatnia się z włosów
- nie podrażnia skóry głowy
- niska cena
- brak dodatkowych właściwości
- niezbędne jest po nim użycie odżywki

ogólnie nie jest zły, ot taki zwyklaczek :)
poleciłabym osobie, która wymaga jedynie mycia

Używam tego produktu od: używałam rok temu

makijaż kreska

taki zwykły :)

Bardzo zwykły szampon, zupełnie porównywalny z szamponami drogeryjnymi.

Ma ładny zapach, dobrze się pieni i dobrze spłukuje.
Nie plącze zbytnio włosów, ale też nie pielęgnuje, ani nie regeneruje. To po prostu taki zwykły szampon, który ma za zadanie jedynie "umyć" :)

Butelka wielka, z wielkim otworem. Nie ma żadnego ogranicznika, nie mówiąc o dozowniku :)

Chciałabym jeszcze zauważyć, że szampon ten potrafi się zepsuć. Praktycznie z dnia na dzień (bez ostrzeżenia) zaczyna okropnie śmierdzieć, nie da się go powąchać, a co dopiero umyć włosy. Oczywiście okres ważności był jeszcze długi.

Ogólnie przyznaję *** za cenę i za ogólne właściwości szamponu.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

dobry.

dobry, zwykły, tani szampon. ładnie pachnie. szanuje włosy :). niczym poza brzoskwiniowym, fajnym zapachem i stosunkiem cena/ilość się nie wyróżnia. absolutnie nieszkodliwy dla skóry głowy, dobrze się pieni, solidnie myje. trzeba po nim użyć odżywki, ale osobiście nie spotkałam się z szamponem po którym nie trzeba by było jeszcze czegoś na mój łeb aplikować. kupię jeszcze raz na pewno :)

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

ok

+cena/ilosc/jakosc :)
+ dobrze myje/nie podrazniajac skory glowy
+wlosy sa czyste i lekkie -nie obciaza i nie powoduje szybszego przetluszczania
+intensywnie blyszcza
+zmiekcza
+nie wysusza

- zapach(ja dla odmiany nie znosze zapachu moreli itp w kosmetykach ale widac cos mnie podkusilo:))
-moje wlosy po splukaniu wydaja sie troche szorstkie ale uczucie to zupelnie znika po zastosowaniu odzywki:D

edit : 8 stycznia :zabieram gwiazdke-ten zapach mnie dobija :/ uhhh!

nie ocenie jak sie wlosy po nim rozczesuja poniewaz zawsze stosuje odzywke-inaczej wyrwalabym sobie polowe:D

+/- z ta wydajnoscia to nie zapowiada sie taka rewelacja ale zobaczymy :P

podsumowanie: balam sie ze ten szampon moze okazac sie totalna klapa ale milo mnie zaskoczyl-calkiem porzadny ale nie rewelacyjny.
Używam tego produktu od:2tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego (litrowego)