Seria Zimowa, Krem tłusty dla cery z problemami naczynkowymi (stara wersja)

Seria Zimowa, Krem tłusty dla cery z problemami naczynkowymi (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: pieprzowka

Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji cery suchej i mieszanej z wyraźnie występującymi rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Może być aplikowany na dzień i na noc. Zawiera kompleks aktywnych wyciągów z trzech ziół : kasztanowca, arniki górskiej i miłorzębu japońskiego. Regularnie stosowany zmniejsza skłonność do powstawania rozszerzonych naczynek krwionośnych, obkurcza już istniejące, zmniejsza zaczerwienienie skóry. Poprawia jej wygląd czyniąc ją gładką, miękką, przyjemną w dotyku. Chroni skórę przed działaniem czynników atmosferycznych (wiatrem, wilgocią, niską temperaturą).

niezły

Krem nie jest aż tak tłusty jak większość kremów na zimę. Dość szybko się wchłania. Miałam okazję sprawdzić go podczas szaleństw na snowboardzie, kiedy czas przebywania na mrozie i wietrze był dość długi. Zdziwiłam się, że tak szybko się wchłonął a tłusta warstwa była niewidoczna. Po powrocie do domu skóra nie była przesuszona ani podrażniona, ale miękka, dobrze nawilżona i odżywiona; nie musiałam stosować dodatkowo kremu nawilżającego. Jakiegoś spektakularnego wpływu na naczynka nie zauważyłam, gdyż stosuję ten krem jedynie na mrozy by uchronić skórę przed odmrożeniami (która jest do tego skłonna).
Daję mu 4 za to, że sprawdził się na mrozie i dość fajnie się wchłania, nie pozostawiając zbyt tłustej warstwy. Oceniam go jako krem na zimę. Myślę, że w innych warunkach byłby zbyt ciężki i tłusty.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Przyjemny, ale nie dla mnie

Przyjemny zapach i cena. Po pierwszym użyciu cera ładnie nawilżona, ale niestety na tym koniec. Po kilku dniach pojawiły się podrażnienia- przesuszone czerwone placki na policzkach, a naczynka stały się bardziej widoczne. Niestety nie dla mnie, szukam dalej.

Na wysuszenia w zimie

Krem jest tlusty, bogaty w olej mineralny i zawiera filtry. Marne, ale sa. ( jesli dobrze pamietam krem ma taki sam sklad jak krem tlusty z podstawowej serii naczynkowej) Kupilam go z mysla o stosowaniu na noc. Cera mi sie ze lekka przesuszala , a przy nim nie mialam zadnych problemow, zadnego sciagniecia. Uzywalam go tez do rak. Twarz po tym kremie sie z lekka blyszczala, ale ze uzywalam go na noc, to ta tlusta warstwa mi nie przeszkadzala. Wszelkie rozowosci znikaly. Calkiem porzadny krem, ale ze wzgledu na filtry, ktorych nie potrzebuje w kremie na noc, nie wiem czy ponowie zakup.
Zapach ma inny niz w klasycznej serii naczynkowej.

Używam tego produktu od:konca grudnia 2007