AA Cosmetics, AA Cera Naczynkowa, Mleczko-Tonik-Płyn do demakijażu oczu 3 w 1

AA Cosmetics, AA Cera Naczynkowa, Mleczko-Tonik-Płyn do demakijażu oczu 3 w 1

Zgłaszająca osoba: pieprzowka

Preparat o delikatnej kremowej konsystencji. Skutecznie usuwa makijaż, oczyszcza, nawilża oraz tonizuje skórę.

Wzbogacony o wyciąg z kasztanowca (standaryzowany na zawartość escyny), działający ochronnie na naczynia krwionośne. Witamina E i Masło Shea, zawarte w preparacie, regenerują naskórek i chronią przed szkodliwym działaniem środowiska. Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

Skład: Aqua (Water), Paraffinum Liquidum, Isohexadecane, Isopropyl Isostearate, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Stearate Citrate, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Canola Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Panthenol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Acrylates/ C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Sodium Hydroxide (15.01.2009)

Cena: 16zł/ 200ml

świetny!

Kupiłam go ze względu na moją cerę naczynkową.

Bardzo mi się podoba. Dobra konsystencja. Bez alergenów, barwników i parabenów, co jest ważne przy wrażliwych cerach. Ładnie nawilża skórę .
Używany jako płyn do demakijażu nie podrażnia skóry powiek.

Ostatnio przekonuję się do marki AA Oceanic: mam krem, dwa żele do mycia twarzy i to mleczko/tonik/płyn.

Wart polecenia

Nie zaminię na żaden inny :)

Mam skórę tłustą z tendencją do pekających naczynek sezonowo (zima). Odkąd używam tego kosmetyku nie pojawił mi się nowy pajączek ;)

Całkiem nieźle zmywa makijaż nie podrażniając oczu. Nie zapycha porów, nie ściąga skóry i jej nie wysusza.

Moja skóra po użyciu jest świeża, czysta i nawilżona. Produkt jest wydajny, przyjemny w użytkowaniu. Polecam do skóry tłustej - naczynkowej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Łagodne dla buzi,bezwzględne dla makijażu :)

Specyfik ten kupiła moja mama,która ma cerę naczynkową.
Ja jako tako nie mam tendencji do pajączków.
Mimo,to kosmetyk mi nie szkodzi w żadnych stopniu.
Jego konsystencja jest ok,nie spływa z płatka kosmetycznego.
Mleczko jest delikatne dla oczu,dobrze zmywa tusze i mascary nawet wodoodporne,nie podrażniając przy tym,nawet jak odrobinę dostanie się do oka.
Nie szczypie i nie wywołuje podrażnień w innych partiach twarzy.
Nie wysusza i nie pozostawia uczucia ściągnięcia na buzi.
Bezzapachowe,wygodne opakowanie,które możemy postawić na zamknięciu,aby resztki kosmetyku spłynęły.
Ponadto jest bardzo wydajne-używam raz dziennie już prawie 1,5 msc .
Jestem bardzo zadowolona z tego mleczka.
Nie tylko świetnie zmywa makijaż,ale i dba o buzię :)

Używam tego produktu od: prawie 2 msc

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

znakomity

Na samym początku zaskoczyła mnie konsystencja mleczka. Gęsta, kremowa jak śmietana. Ostatnie mleczka, które testowałam były zbyt rzadkie. A tu proszę - piękny kleksik na wacik i nic nie spływa. Potem zapach - nic, ale to nic nie czuć. Jak obiecuje producent.
Zmywa bardzo dobrze, nie podrażnia. Oczy nie szczypią a rano nie ma worów.
Nie zauważyłam żadnych zmian jeśli chodzi o moją cerę naczynkową. To znaczy wróć... Nowe naczynka nie popękały. A to już plus. Nie łudzimy się przecież, że to co już się czerwieni usunie płyn do demakijazu.
Polecam wszystkim. Z fajne pieniądze świetny produkt.

Używam tego produktu od: ok dwóch miesięcy

Sprawdzony od lat!

Jest to jak do tej pory najlepszy kosmetyk usuwajacy makijaz, jaki stosowalam.

Plusy:
- delikatny, nie podraznia
- mily, lekki zapach
- wspaniale usuwa makijaz oczu i nie podraznia ich, nawet jesli kosmetyk dostanie sie do oka
- przystepna cena
- ladnie zahamowuje pekania naczynek i delikatnie lagodzi wczesniej powstale zaczerwienienia

Minusy:
- mimo, iz jest 3 w 1 to musze go usunac z twarzy woda a pozniej czasem uzywam toniku ale nie zawsze

Ogolnie nie jest to KWC ale tak trudno mi znalezc kosmetyk doskonaly a ten ze wszystkich, ktore przetestowalam na mojej wrazliwej, naczynkowej buzi, ze traktuje go jak KWC i raczej nie zamienie na inny. No chyba, ze ktoregos dnia KWC wpadnie w moje lapki :)

Używam tego produktu od: kilku lat

ciężko powiedzieć

Ciężko wystawić jednoznaczną opinię na temat tego mleczka.
Minusy:
- nie wpływa na naczynka w jakikolwiek sposób (przynajmniej widocznie),
- pozostawia twarz tłustą (muszę użyć potem toniku), a podobno miało to być 3w1 żeby nie trzeba było zmywać tonikiem potem twarzy.

Plusy:
+ nieźle zmywa makijaż,
+ nie podrażnia, nie powoduje alergii,
+ ma przyjemny zapach,
+ jest wydajny.

Jednak ja osobiście będę szukała czegoś innego - pod lupę wezmę inne mleczka/mleczko-toniki AA.

Używam tego produktu od: 5msc.

OK :)

Plusy:
+ma lekką konsystencję
+dość dobrze zmywa makijaż
+nie zostawia tłustego filmu
+nie podrażnia cery
+skraca czas przebywania w łazience
Minusy:
-nie zauważyłam, aby mój problem z naczynkami zmniejszył -się choć troszkę
-obecność toniku jest bardzo wątpliwa

Podsumowując dobry od czasu do czasu, kiedy nie mamy czasu lub sił na tradycyjne zmywanie makijażu.

Używam tego produktu od:2 m-cy

nie warto

Używam tego produktu od miesiąca i stwierdzam, że nie różni się on niczym od mleczko-toniku za 6 zł. Jeśli chodzi o demakijaż oczu to kompletna porażka, nie radzi sobie nawet z usunięciem zwykłego tuszu.

Używam tego produktu od:miesiąca

sama nie wiem

Nie jestem przekonana czy mi do końca odpowiada.
Bo tak: - ma przyjemny zapach
- konsystencja ok.
- łagodzi skórę
- dobrze oczyszcza
- fajnie nawilża ale,
- nie zauważyłam żeby miało jakiś wpływ na moje naczynka
- po użyciu do oczu wydaje mi się że przez noc mi puchną i są podrażnione dlatego nie stosuję do ich demakijażu.
Słyszałam o mleczku Yves Rocher do cery wrażliwej że jest super i jak tylko mi się skończy AA mam zamiar spróbować tamtego.

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zwyczajne mleczko, żadne 3w1.

Bardzo nie lubię konsystencji gęstych mleczek do demakijażu. Polecam tym osobom, które takie preferują.

Kolejny raz naiwnie zaufałam etykiecie. Spodziewałam się rzadkiego połączenia mleczka + toniku, a to jest po prostu bardzo, bardzo gęste mleczko.

Zmywa makijaż dość dobrze, bez rewelacji, przyjemny prawie niewyczuwalny zapach, przystępna cena, bardzo wydajne.

Używam tego produktu od:3 m-cy

3w1?

Zupełnie czego innego się spodziewałam: że będzie miał lżejszą konsystencję, taki zżelowany płyn do zmywania oczu, dodatkowo nawilżający i tonujący. A tu zwykłe mleczko, której to konsystencji nie lubię, ponieważ często migruje mi do oczu (co oznacza łzawienie + pieczenie).Twarz oczyszcza dobrze, ale zazwyczaj nie mam makijażu (jedynie puder). Po użyciu skóra twarzy jest miękka i gładka - pewnie przez silikon w składzie. Miałam obawy przed stosowaniem na całą twarz bo rzeczywiście jest problem z jego usunięciem, jednak po ok. miesiącu stosowania pół/pól z wodą i żelem stwierdzam, że żadnych niespodzianek nie ma. Choć przyznam, że nieprzekonana tonikiem 1z3 stosuję jeszcze "bezalkoholowy" tonik na naczynka z Flos-leku (coby usunąć nadmiar mleczka).
Oczy zmywa dobrze, wg mnie sporo lepiej niż mający dobre recenzje zielony Garnier.
Trudno mi ocenić wydajność: do dem. oczu starczy na baaardzo długo, a na twarz to krócej bo dziwnie wsiąka i trochę go schodzi na jeden raz.

Używam tego produktu od: dobre parę miesięcy

Dobry kosmetyk

Jestem bardzo zadowolona z tego mleczka.Jest delikatne, bezzapachowe przez co nie podrażnia skóry, bardzo dobrze usuwa makijaż z twarzy i oczu, a co do naczynek to redukuje zaczerwienienia po kilku dniach stosowania. Nie zostawia tłustego filmu. Polecam

Używam tego produktu od:ponad pół roku