Ralph Hot EDT

Ralph Hot EDT

Perfumy te miały swoją premierę w Polsce latem 2006 roku. Hot Ralpha Laurenta to zaskakujący mix zmysłowej kremowej kawy mocha, pikantnego cynamonu oraz słodkiego korzennego syropu klonowego - zapach tak seksowny jak tylko potrafi być kobieta.
Należy do kategorii słodkich, "spożywczo - jadalnych" zapachów.
Flakon jest w kształcie klasycznych perfum Ralpha Laurena.
W skład linii zapachowej wchodzi również perfumowany balsam do ciała oraz żel pod prysznic.

Nuty zapachowe to mokka, cynamon, syrop klonowy.

Cena: 145zł/ 30ml, 185zł/ 50ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Słodycz doskonała!

Jeden z piękniejszych zapachów jakie miałam okazję wąchać.

Owszem, jest słodki, a na domiar złego, z serii tych bardzo mdlących, ale, uwaga, uwaga: jest tak skonstruowany, iż jest wręcz orzeźwiający. Nie mam pojęcia jak udało się uzyskać taki efekt, czuję bowiem kokos, wanilię, benzoes, ale to wszystko takie świeże, rześkie, praktycznie niesłodkie!

Perfumy są moim absolutnym hitem, mogę nimi pachnieć od rana do wieczora, w nocy, w każdą porę roku, jednakże uważam, że na lato są najlepsze, są radosne, beztroskie, nawet jakieś cytrusowe nuty dałoby się wyczuć.

Wykończenie troszkę kaszmirowe, satynowe, gładkie.

Najzabawniejsze jest to, że moje odczucia kompletnie nie pokrywają się ze składem kompozycji podanej przez producenta. Ok, syrop klonowy, mogę się zgodzić, kawa, gdybym się bardzo uparła, ale cynamon? Absolutnie nie.

Najlepszy zapach świata, mogłabym go zjeść.

Przyjemna kawka

Z początku nutki kawowe lekko się wybijają po to, by w końcu wyłonić się na dobre i tak sobie jednostajnie trwają na mnie w połączeniu z tym, co jest bodajże syropem klonowym.
Kawka w tym zapachu jest słodkawa, ze śmietanką, nie zachwyciła mnie przy pierwszym teście, ale im dłużej je noszę, tym bardziej mi się podobają. Słodkawa kawa z mlekiem - czemu nie? Czuję się trochę tak, jakbym wyszła z kawiarni :) Są pyszne, a ja uwielbiam pić taki typ kawy :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki

przedziwny zapach

Przedziwnie pachnie. Czasem jak proszek do prania, a potem zaraz jak truskawki. Ale w większości jak słodkie mleko. Mama mówi, że czuje w nim anyż albo piernik, ja bardziej karmel i watę cukrową. Z każdym powąchaniem inaczej...!
Jak na sodki zapach jest zadziwiająco lekki i stosunkowo mało pikantny. Daję cztery gwiazdki bo przydałaby mu się jakaś jedna ostra nuta - jak różowy pieprz w Chance Chanel. Zyskałby pazur, inaczej trochę taka z niego otulająca pościelówa. Mimo to bardzo przyjemna i o dużej trwałości! Zużyję go z przyjemnością :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trkacie pierwszego

TOP 10 męskich perfum

jestem zawiedziona

Mialam kiedys probke tego zapachu i bylam nim zachwycona. Nie jestem wielbicielka slodkich nut zapachowych, ale HOT bardzo przypadl mi do gustu. Okazalo sie ze ta woda toaletowa jest wycofana z produkcji i nie bylo mowy o kupnie na tax free czy w perfumeriach. Kupilam przez internert i albo dostalam podrobke albo zmienil sie moj odbior tego zapachu. Wdawal mi sie mocny, zmyslowy, uwodzicielski i wsapnialy na lato. To co mam pachnie jakos nijako. Niby to ten zapach ale nie do konca.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Not Hot

Kilkakrotnie testowałam te perfumy przed kupnem i zawsze wydawały mi się takie rozkosznie ulepne, do zjedzenia i jednocześnie seksowne. Teraz, kiedy je mam, mój odbiór tego zapachu zmienił się diametralnie.
Przy pierwszych 2-3 użyciach, miałam wrażenie, że jest po prostu mdły. Czułam przede wszystkim migdał, którego nie lubię oraz trochę kokosa. Na samym początku wyczuwałam też kuchenne przyprawy, ale na szczęście ta nuta szybciutko się ulatniała. Odnosiłam wrażenie, że perfumy są jakby rozmyte, zwietrzałe, a zapach jest mało konkretny.
Teraz z kolei odbieram je jako zimne, wręcz metaliczne, ostre, nieprzystępne. Mają w sobie nutę kojarzącą mi się z "Halloween" Del Pozo. W ogóle nie są kobiece, właściwie to mógłby nimi pachnieć i facet. Nazwa perfum obiecuje coś zupełnie innego.
Bardzo chciałabym czuć w nim to, co opisują wcześniejsze recenzje (i - z tego co pamiętam - kiedyś czułam!), ale nic z tego. Nie ma tu żadnej kawy, cynamonu, co do syropu klonowego - nie znam jego zapachu.
Flakon nie podoba mi się; jego kolor sam w sobie jest piękny, ale nie nadaje się wg mnie na perfumy, kształt - nic ciekawego.
Jedyną zaletą tych perfum jest dla mnie ich trwałość, czuć je naprawdę długo.
Przykre to dla nie rozczarowanie, po prostu żałuję zakupu.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Nietrwałą wanilia

Jeśli o mnie chodzi to zapach nie wzbudził we mnie żadnych większych pozytywnych emocji...

Jest bardzo słodki - i to by mi nie przeszkadzało, gdybym po 5 minutach od psiknięcia nie czuła tylko i wyłącznie wanilii, która niestety uaktywnia się strasznie na mojej skórze :-(

Słodziak, który nie przyprawia o mdłości ani omdlenia ;-) ale jednak nie mój.
Za dużo w nim wanilii, za którą po prostu nie przepadam w zapachach.

Duży minus dla mnie to to, że zapach trzyma się bardzo krótko - tzn ja już po ok. 15min go w ogóle nie mogę na sobie wyczuć.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 5ml zużytego zapachu

MÓJ DO KOŃCA ŻYCIA!!!

Jeśli do końca życia miałabym się pachnieć tylko jednym jedynym zapachem, to byłby to właśnie HOT Ralpha Laurena.
Mam bardzo wiele różnych perfum ale tylko o HOT mogę powiedzieć, że jest to MÓJ zapach.
Jest to zapach absolutnie NIESAMOWITY! Słodki, owszem, bo uwielbiam słodkie perfumy, ale nie jest to landrynkowa słodycz. Jest to słodycz z pazurem, z wyczuwalną jakąś ostrzejszą nutą.
I właśnie za to kocham te perfumy. Bo są bardzo namiętne, totalnie seksowne! I tak się właśnie czuję nosząc je.
Co więcej, zapach ten bardzo podoba się facetom. Wiele komplementów słyszałam na jego temat.
Są to jedyne perfumy, po powąchaniu których wprost odlatuję, wprawiają mnie w euforię. I przywołują masę pięknym wspomnień.
Są także bardzo trwałe! Wystarczą dwa psiknięcia, żeby pachnieć nimi cały dzień.
Opakowanie jest ładne, estetyczne i solidne.
Cena absolutnie adekwatna, dla mnie te perfumy warte są każdych pieniędzy.
Niestety jest jedno wielkie ALE, które doprowadza mnie do rozpaczy, a mianowicie to, że perfumy zostały WYCOFANE ;( Nie są do kupienia w żadnej perfumerii. Dostępne jedynie na Allegro. Oby jak najdłużej, bo nie wiem co będzie, gdy mi ich zabraknie...
Podsumowując: HOT Ralpha Laurena to moje Perfumy Wszech Czasów.

Używam tego produktu od: 2006r.

O matko...

Zapach okropnie przesadzony!
Po pierwszym ( i ostatnim) globalnym teście czułam się jak cukiernia.

Kokos, czekolada, wanilia, wata cukrowa, orzechy, migdały, karmel itp - Dodaj te wszystkie składniki, dosyp jeszcze cukru, a otrzymasz Ralph Rauren Hot.

Mimo wszystko nie mogę powiedzieć, że perfumy te są brzydkie. Zapach sam w sobie jest dość przyjemny, ale nie potrafiłabym znieść go na swoim ciele.

Butelka bardzo przeciętna, nie pasuje do zawartości.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: testy

słodko-mleczny

Kupiłam 30ml bo jakoś nie umiałam zdecydować czy koniecznie potrzebuję tych perfum, i czy na pewno mi się podobają.
Ostatecznie po kilku noszeniach oddalonych od siebie w czasie stwierdzam, że Hot ze mną zostaje.
Jest to super niezobowiązujący zapach na dzień powszedni, najlepiej jak jest pochmurno i mgliście. Wtedy wkraczam ja i pachnę jak kuchnia szalonego cukiernika: wanilia, kokos, kakao, mleko. Mniam.
Zapach utrzymuje się na mnie kilka dobrych godzin, po prostu z każdą godziną robi się bardziej intymny i tylko ja go mogę wąchać. Ewentualnie ten, kto wtuli nos w moje włosy lub szyję.
Opakowanie dość ładne, bo fioletowe, ale żadne z niego dzieło sztuki użytkowej.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:30 ml w trakcie

czy tak pachnie raj?

czy tak pachnie raj? jesli odpowiedz jest twierdzaca, to ja chce sie tam znalezc :D

pierwszy niuch i milosc. milosc az po grobowa deske.

hot jest zwykly, cieply, codzienny. nie ma w nim nic niezwyklego i na tym ta jego niezwyklosc polega.

bo hot pasuje do wszystkiego, nawet do flanelowej pizamy.
jest cieply i otulajacy jak ukochany koc, pod ktorym sie ogrzewamy w zimne, jesienne wieczory.
jest jak kubek goracego kakao i pankejk z syropem klonowym ;)

o wlasnie, syrop klonowy - to glowny bohater tego zapachu. gesty, slodki syrop z tym specyficznym posmakiem klonu. do tego orzechy laskowe i nutka kokosu [ale to doslownie nutka, lekko wyczuwalna po jakims czasie noszenia].
calosc jest slodka. przyjemnie slodka. jadalna? moze troche.

zapach ten, w moim sybiektywnym rankingu zapachow plasuje sie w pierwszej piatce zapachow typowo jesienno-zimowych. nie wiem, czy moglabym nosic go w lecie, na to jest chyba zbyt slodki. ale na te nadchodzace szare dni bedzie jak znalazl. zastananwiam sie nad zrobieniem zapasow :D

flakonik uroczy :D bardzo lubie fiolet :D a niebieski koreczek dodaje mu charakteru ;)

Używam tego produktu od: dzis
Ilość zużytych opakowań: pierwsze 50ml

zapach ladny, ale nietrwaly:(

zapach - sliczny, kiedy powachalam musiala miec, ale ... zupelnie sie rozczarowalam;( zapach jak dla mnie bardzo malo trwaly. Aczkolwiek bardzo ladny:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Letni

Ten zapach kojarzy mi sie po prostu z latem, bikini, parasolki i tp,jest bardzo trwały. Jesli ktoś lubi słodkie, jadalne zapachy ten jest idealny, niby ciężki, a jednocześnie lekki, wyrażnie czuć syrop klonowy.

Używam tego produktu od:3 m-ce
Ilość zużytych opakowań:30 ml